1 Can 2 Can graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
25 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, owoce, tropikalna wyspa

1 Can 2 Can Darmowe Gry Online Recenzja

Mimo że nie jest oczywisty z tytułu, 1 Can Can przez NextGen to gniazdo o tematyce tropikalnej z dwoma toucanami o nazwie 1 Can i 2 puszki, co znacznie pomoże ci dostać się do wielkich nagród. Slot może nie być najpopularniejszą grą na świecie, ale nadal ma swój potencjał i można go odtwarzać na każdym urządzeniu. Tak więc, w głębokiej dżungli, zobaczysz 5 rolki i elastyczne linie wypłaty, które pozwalają umieszczać zakłady na od 1 do 25 linii. Gra o niskiej i średnich lotach oferuje 95.24% RTP, dlatego jest to świetny wybór dla wszystkich tych niskich rolników, którzy szukają częstych, przyzwoitych wygranych.

Za pomocą dzikich i rozproszonych, które często pojawiają się na rolkach, możesz wywołać dwie specjalne funkcje oprócz regularnych darmowych gier bonusowych. Z drugiej strony mogą zabrać Cię do najbardziej atrakcyjnych nagród dostarczanych przez zwycięskie kombinacje z najlepiej płatnymi symbolami. Jeśli jesteś ciekawy, aby dowiedzieć się więcej na temat miejsca online 1 Can Can, kontynuuj czytanie naszej dokładnej recenzji.

1 Can 2 może przenosić sterowanie i konfigurację

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zagrać 1 Can 2 Can Slot Machine na iPhonie, smartfonie z Androidem lub dowolnym innym urządzeniu mobilnym lub komputerowym, otrzymasz tę samą jakość wizualną i ustawienia. Otrzymasz piękne animacje zarówno na rolkach, jak i za nimi, a zobaczysz przycisk Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu. Klikając go, zobaczysz opcję Dźwięk, przycisk automatycznej, przycisk "I", który przenosi cię do wypłaty, ikonę małej monety, w której konfigurujesz zakład, oraz przycisk odtwarzania, aby zacząć kręcić kołowrotki u góry kasyno online.

Teraz, jak wspomniano, 1 Can Can Darmowe Gry Online oferuje elastyczne, niezrównane linie wynagrodzeń. Możesz zagrać 1, 2, 3… do 25 linii płac za zakres bukmacherski.01 kredytów i wzrasta do 10 punktów na linię. To sprawia, że bukmacher.01 do 250 punktów. Aby zrobić zwycięskie kombinacje, musisz dopasować symbole na kolejnych bębnach od lewej strony do prawej strony. Kolejną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że zwycięstwa Payline zostaną pomnożone przez zakład na linię płac. Wygrane Payline są wyświetlane w wypłatach.

Biorąc to pod uwagę, dla najniższej płatnej karty gry 9s i 10s dostaniesz 50-krotny zakład na linię, dla JS i QS 75X, podczas gdy dla KS i jako 100x zakład na linię. Pióra i kwiaty dają 125x zakład na linię, podczas gdy jaszczurka 250x. Mała koala da ci 500x, a dziki 1000x zakład na linię. Wygrane rozproszone są mnożone przez całkowity zakład i podaj 50x stawkę, co oznacza, że max zakład, otrzymasz 12 500 punktów za kombinację 5-z kinków z rozproszonymi, dodanymi do payline Wins. Rozprasza się w dowolnym miejscu, gdzie lądują na rolkach, wbrew zwykłym symbolom.

1 Can 2 Can Can Funkcje i darmowe spiny

Kiedy załadujesz 1 Can 2 Can Slot, zobaczysz, że jest to dość wesoły, kolorowe gniazdo. Niemniej jednak spośród wszystkich tych wielobarwnych symboli zobaczysz zielonego-żółtego literowego dzikiego symbolu, który zastąpi wszystkie regularne symbole w 1 panie 2 puszki online, ale nie dla rozproszenia. Jednak zobaczysz także dwa toucany po lewej i prawej stronie rolki. Te dwa toucany wyzwalają funkcję 1 Can 2 Can, podczas dowolnego bazy i bezpłatnych spinów spinów. Podczas gry podstawowej każdy z dwóch toucanów dodaje dziki symbol do 1 lub więcej kołowrotków.

Ilekroć lądujesz 3 lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu na rolkach, otrzymujesz 10 owocowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów, 1 puszka 2 może mieć dzikie bonus, ale toucany sumują się do 3 dzikich do 1 lub więcej kołowrotków. Toucany mogą również aktywować 1 puszkę 2 może rozpraszać bonus i dodać rozproszenie do 1 lub więcej środkowych rolki. Możesz wdrożyć obroty wolne od owocowych w dowolnym momencie podczas wolnych obrotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

1 Can 2 może zakończyć

1 puszka 2 puszka to automat, który natychmiast sprawi, że będziesz chciał zostawić wszystko i przejść na tropikalną wyspę, gdzie znajdziesz egzotyczne owoce, ptaki i zwierzęta i po prostu pójdzie z prądem. Jest to tak kolorowe miejsce, które podniosą twojego ducha w przypadku. Z wodospadem w tle, animowane toucany, pyszne owoce na kołowrotkach i gigantyczne zielone liście, 1 puszka internetowa automat online wygląda absolutnie pięknie. Ale to też się opłaca. Jego prosta rozgrywka z rozpraszami dziki i darmowymi spinami może zabrać do 12 500 punktów na spin od wygranych rozproszenia, które są dodawane do zgromadzonych zwycięstw Payline. To powiedziawszy, automat jest wyraźnie dla niskich rolników, biorąc pod uwagę, że nagrody nie będą tak duże. Ale żaden niski rolnik nie powinien przegapić miejsca, to na pewno.

Podczas gdy 1 puszka 2 puszka internetowa nie jest przeznaczona dla wysokich rolników, Megaways Medusa zdecydowanie jest. Jest to kontynuacja Medusa i Medusa 2, z dużym, znacznie ulepszonym potencjałem wypłaty niż jej prequele. Opiera się na legendarnym greckim skrzydlowanym Gorgonie z wężem zamiast włosów, i oferuje funkcje dopasowane do tematu, które mogą zabrać do 50 000 razy wypłaty stawki.

Lub, jeśli jesteś gdzieś pośrodku i wolisz automat, który zapewni ci całkiem przyzwoite wypłaty, do 3000 razy więcej, możesz rozważyć Queen of the Castle Slot. Oferuje całkiem ekscytującą rozgrywkę z losowymi funkcjami bonusowymi, bezpłatnymi obrotami i tajemniczymi skrzyniami, które ujawniają niesamowite nagrody.

Sprawdź te automaty i wiele innych w niektórych z naszych zalecanych zalecanych witryn internetowych.

Legacy of Oz
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni