10,001 Nights graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Funkcja bonusowa:
94.37%
Maksymalny zysk:
Niski
Motyw:
Magia, mity i legendy

10001 noce online recenzja automatów

Grafika w gniazdach Czerwonych Tygrysów rzadko zawodzi, a my z przyjemnością ujawnimy, że gniazdo 10001 nocy wygląda znakomicie na dowolnym urządzeniu. Scena jest bogatym pokojem w pałacu arabskim, w którym czerwone i złote zasłony kadrują rolek, a ozdobne lampy kołyszą się na wietrze pustynnej nocy.

Nawet symbole kombinezonu o niższej wartości pojawiają się jako ikony klejnotów, z bardzo szczegółowymi obrazami, takimi jak lampa, wielbłąd, tygrys i sułtan, płacąc więcej podczas przekraczania tej 5-linowej, 20-liniowej gry.

Tajemnicza kobieta to rozszerzający się dziki symbol, a gra 10,001 nocnych automatów ma takie funkcje, jak respins z tylko wysoko płatnym symbolem w grze, mnożniki wygranych przyznane na wyborze karty oraz runda Destiny Free Spins, w której można domagać się Niektóre z najlepszych nagród.

Ta arabska przygoda jest w pełni kompatybilna z komputerami, iOS, Androidem i Windows Mobiles i znalezioną w najlepszych mobilnych kasynach. Czy 10,001 noce udziela wszystkich twoich życzeń? Przeczytaj naszą recenzję, a następnie zagraj w naszych ulubionych stronach, aby się dowiedzieć.

Jak grać w automatach 10001 noce

Nawet nowicjusze nie będą mieli problemów z rozpoczęciem tutaj, podobnie jak wszystkie gry Red Tiger, bardzo łatwo jest skonfigurować i zagrać w automatach 10,001 nocy. Jest jednak skierowany wprost do graczy niższych stake z zakresem zakładów, który trwa od 0.20 do zaledwie 8.00 na spin.

Kliknij kartę "Zakończ", aby zobaczyć wszystkie opcje zakładów, a następnie żółty spin do odtwarzania. Opcja automatycznego ustawia wirujące rolki do 100x samodzielnie, a przycisk Pays prowadzi do wypłaty. Wymienia to, ile razy masz na linię wygraną z różnych symboli, gdy przekraczają dowolny z 20 linii, zaczynając od lewej.

Bezpłatne obroty i inne 10.001 noce bonusowe

Spójrz ponad rolki, w których widzisz 4 lampy. Za każdym razem, gdy pojawia się symbol lampy, zaczyna wypełniać liczniki, a po pełnym odblokowaniu własnych specjalnych funkcji. Premia imperialna spin usuwa wszystkie niższe opłacające symbole z kołowrotków, po czym otrzymasz bezpłatny odesłanie. Przy mniejszej liczbie rodzajów symboli, łatwiej jest zdobyć dużą wygraną z tej rundy.

Funkcja Random Wilds widzi zamaskowaną kobietę dzikiego symbolu umieszczonego w kilku miejscach na rolkach, w których działa jak inne, aby pomóc w wygraniu. W bonusie Mega Wilds staje się rozszerzającą się dziką, wypełniając wszystkie 4 rzędy, aby niemal zagwarantować zwycięstwo. Multi-Pick Bonus umieszcza 3 złote karty do gry, a ty wybierasz jeden, aby ujawnić mnożnik do 9x, który dotyczy następnej wygranej.

Wszelkie 3 lub więcej symboli pałacu spowodują funkcję Destiny Free Spins. Dostajesz 8 obrotów rolki, a lampy mogą nadal wypełniać się podczas rundy. Więcej pałaców Rysuj bezpłatne gry, a jeśli masz szczęście, może się to zdarzyć w kółko.

Funkcje gniazda

  • Darmowe obroty
  • Funkcja hazardu
  • Mnożniki
  • QuickSpin
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Praca
  • Rozprasza
  • Ułożone dziczy
  • Dziki symbol

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność 10 001 nocy

Możesz wygrać ponad 10001 razy swój udział z automatu 10001. Jeśli fakt, mnożniki wygrane idą aż do 10 347x, ale ponieważ maksymalny zakład wynosi tylko 8.00, który składa się z stosunkowo niskiego 82 776.00. Jest to gra średnia do wysokiej zmienności i ogólnie, na każde 100.00 postawiony, odpłaca 94.37 w nagrodach, która jest nieco niższa niż 95.00 lub więcej wolimy widzieć.

Zamknięcie przemyśleń na temat 10 001 nocy online

Jeśli niskie poziomy zakładów nie stanowią dla ciebie problemu, to wspaniały wygląd i wiele cech 10 001 nocy w grę automatów. Bardzo szczegółowe obrazy, wystawny styl i realistyczne postacie pojawiają się w gnieździe wypełnionym funkcjami.

Dodatkowe dziczy, respins i ułożone dzikie symbole nie zawsze tworzą zwycięskie kombinacje, ale stwierdziliśmy, że najczęściej wygrasz z tych funkcji, a mnożniki kart gwarantują wypłacenie następnego zwycięskiego spinu.

Ciesz się tą arabską przygodą i zagraj w grę 10001 noce w najlepszych kasynach Czerwonych Tygrysów, takich jak te zalecane strony kasyn online na stronach.

Powiązani partnerzy kasyna

Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wipeout
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni