2 Gods - Zeus vs Thor graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
15 360 USD.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda, starożytna Grecja, Vikingowie

2 Bogowie - Recenzja automatu online Thor online

W naszych najwyższych kasynach online epicka natura bitwy między greckim i nordyckim bogami zostaje uchwycona przez rolki. Oprócz bogów, symbole obejmują okręty wojenne, hełmy i potwory podobne do psów z mitologii greckiej i nordyckiej, a także biegi i litery, które płacą mniejsze nagrody. Boginie płacą 7x swój całkowity udział, gdy albo przecina wszystkie 5 rolki.

Yggdrasil i Partner Studio 4ThePlayer, używali tutaj swojej zwykłej wysokiej jakości grafiki, a 2 bogów - gniazdo Zeus vs Thor wygląda fantastycznie na komputerach PC, iOS, Android i Windows.

Połowa gry ma kolor czerwony i zawiera Zeus przygotowujący się do walki. Druga strona jest niebieska i tutaj Thor przygotowuje się do bitwy. Masz 1024 sposoby na wygraną z każdej strony lub w sumie 2048 sposobów. Wybierz dołączenie do Thora lub Zeusa w każdym spinu, a możesz podwoić wygraną, jeśli kombinacja rozpocznie się z wybranej strony. Runda gier Win Spin Free nie tylko płaci nagrodę za każdy spin, ale także rosnący mnożnik.

Jak grać w 2 bogach - slot online Zeus vs Thor

0.10 do 20.00 Zakres zakładów może oderwać wysokie rolki, ale potencjał wygrania znacznie wyższej niż średnio 15 360x twojego pakietu nie należy przeoczyć. Podobnie jak wszystkie gry Yggdrasil, 2 bogów - Zeus vs Thor jest bardzo łatwy do skonfigurowania i działa w ten sam sposób na platformach stacjonarnych i mobilnych w najpopularniejszych kasynach mobilnych.

Jest wyposażony w standardowe opcje sterowania, takie jak tryby automatycznego i turbo, i możesz odtworzyć dramatyczną ścieżkę dźwiękową lub wyciszić. 3 małe linie na elementach sterujących otwierają się na wypłatę, gdzie widzisz, ile wygrasz, gdy 3 lub więcej symboli tego samego typu zatrzymują się na sąsiednich bębnach z lewej lub prawej strony.

Jak dotąd jest to dość standardowy układ, ale to, co jest inne, to 2 przyciski spinowe. Jeden jest czerwony, a drugi niebieski, a możesz wybrać, który kliknij każdy spin. Kliknij czerwony, aby Zeus walczył o ciebie, a jeśli wygrasz z kombinacji zaczynając od lewej strony, nagroda jest podwojona. Wszelkie nagrody z prawej strony płacą według stawki podstawowej, a funkcja jest odwrócona, jeśli klikniesz niebieski przycisk Spin.

Darmowe obroty i inne 2 bogowie - Zeus vs Thor Cechy bonusowe

Obaj potężni bogowie pojawiają się na rolkach jako ułożone dzikie symbole, pomagając ukończyć kombinacje, działając jako inne, jeśli to możliwe.

W tej grze znajdują się 2 symbole rozproszenia, z błyskawicą i młotem, który wystrzeliwuje bezpłatne obroty, gdy widziano w 3 lub więcej miejsca na raz. Jeśli co najmniej 2 rozproszenia pasują do przycisku wirowania kliknięte w grę wyzwalającą, otrzymasz 10 obrotów, a jeśli nie, otrzymasz tylko 7 dodatkowych gier.

To są obroty wygranych, więc za każdym razem otrzymujesz nagrodę. Wybierz kolor przycisku dla każdego spinu, a jeśli wygrana pasuje do koloru, mnożnik wzrasta o 1x dla reszty gier. Spinki wygrane mogą zostać ponownie zaprezentowane przez więcej rozproszeń.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność 2 bogów - Slot Zeus vs Thor

Nagrody z mnożników spinowych Win mogą osiągnąć ogromny 15 360x Twój zakład lub 307 200.00 przy 20.00 Stake. Średnie zwroty 96.5% jest dobrze w naszym preferowanym minimum 95%, a jest to gniazdo wysokiej zmienności, więc spodziewaj się stosunkowo długich luk między wygranymi obrotami.

2 bogowie - ocena Zeus vs Thor i podobne szczeliny

Jeśli lubisz Epic Games, to 2 bogowie - automat do gniazda Zeusa vs. Mechanizm wygranej w obu sposobach, z nagrodami podwojonymi, gdy wybierasz zwycięską stronę, jest świetną cechą. Gwarantowane zwycięstwa i mnożniki podczas bezpłatnych gier to kolejna atrakcja, ale nie spodziewaj się ich zbyt często uruchamiania.

W grze niższej zmienności o podobnym stylu, zagraj w losie Asgard Slot z Microgaming. Różni bogowie pojawiają się ponad 5 rolki i 20 linii, co wyzwalają, takie jak wolne spiny z lepkimi dzikimi symbolami. Te imponujące gry znajdują się w naszych najlepszych miejscach. Dołącz do bogów w ich epickiej bitwie już dziś.

Powiązani partnerzy kasyna

Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Deal or No Deal Megaways
RTP:
95.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki