2 Million B.C. graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
91.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
674 500 $.00
Motyw:
Fantazja, dżungla, historia

2 miliony b.C. Recenzja automatu online

Jeden z największych hitów wyprodukowanych przez Betsoft, 2 miliony B.C. Slot jest podstawą w katalogu studia od wczesnych dni. Odnosząc cię tysiące lat temu, kiedy jaskiniowcy zaczerpali kobiet z diamentami z dziki, 2 miliony B.C. Posiada ekran 5 rolki z 30 aktywnymi liniami wypłat wypełnionymi prehistorycznymi symbolami i zabawnymi bonusami filmowymi. Oferując prawdziwy jackpot 75 000 monet i projekt zoptymalizowany przez telefon, ten gniazdo pozwoli ci zarobić solidne kwoty gotówki, niezależnie od tego, na jakim urządzeniu grasz.

Pomimo wczesnego wysiłku Betsoft, 2 miliony B.C. ma taki sam wygląd 3D i animowane funkcje, które znajdziesz w późniejszych miejscach od dostawcy oprogramowania. Atrakcyjne bonusy również nie są wykluczone, a gra oferuje nie tylko darmowe spiny, ale także dwie inne funkcje bonusowe, w których możesz walczyć z Sabertooth, aby wygrać natychmiastowe nagrody pieniężne.

Jak grać 2 miliony b.C Slot online

Ten automat jest kolejnym łatwym w użyciu produktem Betsoft, który może zaspokoić nawet graczy, którzy nigdy nie grali w automaty online. Zanim zaczniesz swoją przygodę poprzez historię, musisz użyć kontroli rzeźbionych kamiennych na dole ekranu, aby wybrać wartość monet, dostosować liczbę linii wypłat i skonfigurować zakład na linię. Istnieje szeroki zakres rozmiarów BET, których możesz użyć do gry, z niewielkiego palika 0.01 kredytów na rundę do maksymalnie 150 punktów i wszelkich zakładów pomiędzy.

Aktywne linie płatności gry dają rzadką szansę na wstępne wybór linii wygranych i zdecydowanie, za którą z nich chcesz zapłacić-coś, czego nie widzisz w wielu nowszych automatach. Aby wybrać mądrzej, sugerujemy, abyś odwiedził wypłatę wypłaty, aby zobaczyć wszystkie dostępne linie, ale także sprawdzić symbole i wypłaty gry. Masz do dyspozycji dziesięć symboli, z którymi możesz wyzwolić, z których większość może również zapłacić za sekwencje dwupymalne. Wszystkie nagrody wymienione w wypłatach są pokazane w monetach i wszystkie mogą zwiększyć/zmniejszyć się, zmieniając zakład na linię. Zagraj w prawdziwą gotówkę z minimalnym pakietem w witrynie Real Money Darmowe Gry Onlines i otrzymuj nagrody 2-500 monet lub zwiększ zakład na linię do maksymalnej, aby uzyskać lepsze wypłaty do 2500 monet na sekwencję!

Istnieje również mobilna wersja 2 milionów B.C. że możesz grać na telefonie z Androidem i tabletem lub dowolnym urządzeniem działającym w systemie operacyjnym iOS. Ze względu na to, że ma mniej nieruchomości ekranu, mobilna wersja gry ma jedynie kontrolę wirowania na ekranie, podczas gdy inne elementy sterujące są umieszczone w osobnym menu. Ale wszystko inne jest dokładnie takie samo jak podczas gry na komputerze.

2 miliony b.C. Funkcje i darmowe spiny

W tej grze w automatach spodoba się to, że przez większość czasu poprosi cię tylko o zebranie dwóch pasujących symboli na linii płac, aby wygrać wypłatę. Do sześciu różnych symboli zapłaci ci nawet po dopasowaniu dwóch z nich w sekwencji, od lewej do prawej, podczas gdy wszystkie dziesięć symboli oferuje nagrody dla zwycięstw w trzech, czterech i pięciu z nich. Spośród wszystkich tych ikon, najwyższymi płatnikami są dziewczyna, Sabretooth i symbole pszczół, które mogą zapłacić odpowiednio do 2500, 2000 i 1500 monet za sekwencję.

W przypadku niektórych wypłat bonusowych musisz uzyskać niektóre specjalne symbole rozproszenia. Zbierz trzy symbole pożaru na ekranie, aby aktywować premię za darmo spinów, które można w tym samym stylu w ten sam sposób. Zamiast tego zdobądź trzy symbole Acorn, a wejdziesz do filmowej funkcji, w której będziesz walczył z Sabertooth o natychmiastowe nagrody. A jeśli otrzymasz trzy lub więcej symboli diamentów w sekwencji na dowolnej aktywnej linii płac, otrzymasz zarówno dodatkową wypłatę do 1000 monet, jak i bilet na funkcję bonusu diamentowego. Outsmart The Sabertooth i ukraść jego diament, a możesz zebrać soczyste wypłaty bonusowe podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

2 miliony b.C. Werdykt i podobne szczeliny

2 miliony b.C. BETSOFT to prosta gra na średnim kolorze, która będzie świetna dla graczy, którzy lubią hazardowi od niechcenia lub tych, którzy zaczynają. Slot oferuje nie tylko szeroki zakres rozmiarów zakładów, które mogą pasować do dowolnego budżetu, ale także oferuje różnorodne nagrody, od małych zwrotów po jackpot do 75 000 monet na rundę. Gdy grasz prawdziwą gotówką, otrzymasz wysoki wskaźnik trafień, który da ci powtarzające się wypłaty, oferując wiele mniejszych nagród, aby zachować budżet, czekając na większe zwycięstwa. Krótko mówiąc, jeśli chcesz zabawną grę w automatach, która może cię dobrze nagrodzić bez zbyt ryzykownego, 2 miliony B.C. warto założyć swoje"grać" lista.

Alternatywnie, jeśli jesteś doświadczonym graczem, który nie boi się większej szansy, Betsoft tworzy również gry o dużej wolności, które możesz spróbować. Kolejne zabawne miejsce na 30 płatków, ale jeden z nagrodami do 965 620 punktów na rundę, sprawdź Blood Eternal Slot. Jednak dla czegoś wyjątkowego jest automat do gry dobrej dziewczyny, która oferuje przełącznik wariancji, a nawet większe nagrody ponad 1 000 000 kredytów. Sprawdź nasze najlepsze kasyna online, aby znaleźć jeszcze więcej produktów ze studia, ale także ciesz się dziesiątkami innych gier od najlepszych dostawców oprogramowania w branży.

Powiązani partnerzy kasyna

Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni