24K Dragon graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 400 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

24K Dragon Darmowe Gry Online Recenzja

Wizualizacje użyte w gniazda Dragon GO 24K Go 24k są oszałamiające i ma silny motyw fantasy, który będzie pasował do Lord of the Rings and Game of Thrones. Jest osadzony w pokoju wypełnionym skarbem złota i klejnotów smoków, a tło z efektu kamiennego opracowuje zestaw kołowrotka 5x4. Symbole zawierają metalowy styl ikony karty i klejnoty oraz rycząca głowa smoka.

Chociaż zaczyna się od 1024 sposobów na wygraną, zobaczysz,. Inne satysfakcjonujące funkcje obejmują dziki symbol, który mnożył zwycięstwo, i istnieje szansa na zwiększenie nagród do 64x tutaj. Podczas bezpłatnej rundy gier zestaw kołowrotka powtórzy.

Możesz grać 24K smoka na komputerach PCS, iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach mobilnych. Nazwa pochodzi od symboli Złotego Smoka, a fakt, że maksymalna nagroda to rozległy 24 000 razy Twój udział lub 2400 000.00 na najwyższym poziomie zakładów.

Jak zagrać w grę 24K Dragon Slots

Hojny zakres zakładów 0.20 do 100.00 na spin przyciąga równie szeroką gamę graczy i istnieje wiele opcji między tymi granicami. Nie będziesz mieć żadnych problemów, ponieważ 24K Dragon Slot Machine korzysta z sprawdzonych elementów sterujących Play'n Go, które są przyjazne dla użytkownika, i umożliwia dostosowanie rozgrywki do trybów automatycznych i szybkiego spinu.

Mała karta "I" na panelu sterowania przenosi cię do wypłaty, gdzie znajdziesz pełną listę tego, ile wygrasz, dopasowując symbole na bębnach od lewej do prawej. Złoty smok płaci najwięcej, z wygraną równą 5 -krotnej stawki, gdy pojawia się na wszystkich 5cach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gier 24K Dragon Slots

Skrzynia skarbowa jest dzika, więc w razie potrzeby jest w stanie działać jak inni, czasami dzikie mnożniki 2x lub 4x, które zwiększają wygrane, które pomagają stworzyć. Jeśli pojawi się więcej niż jeden dziki, ich mnożniki łączą się, co prowadzi do możliwego maksimum 64x.

Dostajesz swobodny referencje na każdym wyglądzie symbolu Złotego Smoka i gra na rozszerzonym zestawie kołowrotka, z 8 symbolami na każdym z średnich 3 kołowrotków. Te także rozszerzają się podczas funkcji bonusowych darmowych spinów, która zaczyna się, gdy pojawiają się diament. Dowolne diamenty 3, 4 lub 5+ wyzwalają 8, 15 lub 20 darmowych gier.

Te obroty zaczynają się od podstawowego zestawu kołowrotka 5x4 z 1024 sposobami wygrania, a pojawia się miernik kolekcji smoka. Każdy symbol smoków zbiera się w liczniku podczas bezpłatnych gier, a po 3, dodaje się dodatkowy rząd symboli, aby dać 2000 zwycięskich sposobów. Więcej smoków wypełnia licznik i dodaj kolejne wiersze, do maksymalnie 8192, jeśli uda ci się wylądować 15 lub więcej smoków przed końcem rundy.

Wszystkie Wilds niosą mnożniki w tej funkcji i możesz odzyskać wolne obroty nieograniczonej liczby razy z większą liczbą symboli rozproszenia diamentowego.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność 24K smoków

Rozległy mnożnik 24 000x jest wart 2 400 000.00, gdy masz 100.00 postawiony na spin wyzwalający. Jest to gra o wysokiej zmienności, w której potencjał dużych wygranych jest zrównoważony możliwością długich luk między zwycięskimi obrotami. Gra 24K Dragon Slots ma średni powrót do procentu graczy 96.2%.

24K Dragon Slot Maszyna - nasza ocena

Świetny wygląd, niezwykle popularny motyw i masywny mnożnik wygranej, aby nadać grę 24K Dragon Slots nieodparty urok. Play’n Go Opiesz zmienność 10/10, więc nie zdziw się stosunkowo długimi serami utraty spinów między wysoko płatnymi zwycięzcami.

Rozszerzający się mechanizm rolki w odpowiednich grach i darmowych grach powinien pomóc w zbieraniu nagród podczas tych funkcji. Jeśli lubisz ekscytujące gry w stylu fantasy, koniecznie zagraj w automatach online 24K Dragon w najlepszych grach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chicago Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki