3 Clown Monty graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Circus, komedia

3 Recenzja automatu online Clown Monty

Kocham ich lub nienawidzę, klauni cyrkowości to popularny temat przedstawiony w wielu automatach online. Maszyna automatów 3 Clown Monty pochodzi z Play'n Go i występuje w trio przerażających postaci, a także ich goryla dla zwierząt, minivana i kremu. Ta dziwna funkcja grupy na 5 rolkach i 3 rzędach symboli, skrzyżowanych przez 10 płatności.

Zagraj w 3 klauna Monty na komputerach PCS, Android, iOS i Windows Mobiles, aby odblokować ogromną różnorodność funkcji specjalnych. Miernik goryla losowo stosuje mnożniki wygrane do 25x i zawsze jest aktywne podczas bezpłatnych obrotów. Wyzwoluj Monty obraca się z bezpłatnych gier, a wszyscy dziczy przyklejają się do kołowrotków.

To bardzo niestabilna gra, w której można wygrać do 2 000 000.00 na maksymalnym stawce. Średni powrót do graczy procentowych wynoszący 96.23%.

Jak zagrać w 3 klaun Monty Slot

Bumbo, Schmucky i Whatda są właścicielami najgorszego cyrku na świecie. Tune w stylu cyrku rozgrywa się, gdy kołowrotki obracają się w najlepszych kasynach online, w towarzystwie głosów klaunów i klaskającego tłumu. 3 maniakalne klauni i ugryzienie-goryla obok poszarpanych garniturek do gry, a ich zmaltretowana furgonetka z utkniętą buźką. Standard grafiki jest doskonały zarówno w wersjach komputerowych, jak i mobilnych, chociaż jeśli klauni cię przerażają, prawdopodobnie nie będzie to dla Ciebie gra.

Slot 3 Clown Monty używa tych samych prostych elementów sterujących, co reszta Play’n Go Range. Po prostu wybierz poziom zakładów z przewijania pod kołpakami i jesteś gotowy do gry. Opcje działają od 0.10 do 100.00, więc większość z nas znajdzie tutaj idealny poziom.

Strzałki w przycisku okręgu wyzwalają funkcję automatycznych obrotów, a karta "I" otwiera wypłatę. Wygrywasz, dopasowując 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu w poprzek linii od lewej. Gorilla płaci najwięcej na 2x, 5x i 50x, twój całkowity zakład, gdy jest widziany na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii płac.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje 3 klauna Monty

Goryl jest dziki, co oznacza, że może przeciwstawić się innym zwycięstwom. Miernik powyżej kołowrotek może zastosować losowy mnożnik do wszelkich zwycięstw wykonanych za pomocą goryli, z możliwym zakresem od 2x do 25x. Jeśli więcej niż jeden dziki jest częścią wygranej, odpowiednie mnożniki łączą się, dla potencjalnie ogromnej wypłaty.

Symbol rozproszenia klauna w dowolnych 2 miejscach uruchamia funkcję wyboru dealera, która przyznaje dzikie symbole lub trzeci rozproszenie, który wystarczy, aby uzyskać wejście do bezpłatnej rundy bonusowej spins. Wszelkie 3 lub więcej rozproszenia od razu wypuszcza rundę, ale jednak wyzwala się, możesz wybrać z siatki, aby ujawnić, ile gier bonusowych rozgrywa się. Dostajesz od 5 do 12 darmowych gier, z dzikimi mnożnikami zawsze w grze.

Monty Free Spins funkcja tylko wyzwala tylko główne darmowe gry. Potrzebujesz 2 rozproszonych lądowania jednocześnie, aby wystrzelić tę rundę, podczas których wszystkie dzikie symbole stają się lepkie i zamykają się na pozostałe obroty.

Po zakończeniu Monty wracasz i grasz w pozostałe darmowe gry w głównej funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry 3 Clown Monty Game

Z wystarczającą liczbą dzikich mnożników możesz zbierać rozległy 20 000 razy swój całkowity zakład, który równa się 2 000 000.00 na najwyższym pakiecie. Slot 3 Clown Monty jest oceniany 9/10 pod kątem zmienności w skali gier Play GO, więc spodziewaj się stosunkowo długich serii utraty spin. Powrót do odsetka graczy to szanowany 96.23%.

Zamykające przemyślenia na 3 klauna Monty Machine

To zabawna gra z dużą ilością humoru i wiele zabawnych funkcji. Dzikie mnożniki pomagają w grach podstawowych, chociaż czerpanie korzyści tylko wtedy, gdy goryl staje się częścią wygranej. Bezpłatne rundy gier mogą prowadzić do poważnych wypłat, zwłaszcza gdy Wilds blokuje się podczas spinów Monty.

Poznaj Bumbo, Schmucky, Whatda i Bite-E w ich zaniedbanym cyrku, gdy grasz w 3 klaun Monty Slot na najwyższych miejscach online.

Jaka jest maksymalna wygrana z gry 3 Clown Monty Slots?

Możliwe jest wygranie ogromnej nagrody w wysokości 2 000 000.00 Kiedy grasz w 3 klauna Monty na maksymalnym zakładach. Dzikie mnożniki do 25x mogą prowadzić do tej ogromnej wypłaty, która jest równa 20 000 razy.

Czy 3 klaun Monty ma duży zakres opcji zakładów?

Możesz zagrać w 3 klaun Monty za zaledwie 0.10 i aż 100.00 na spin. To dobry zakres zakładów, który będzie pasował do większości graczy, i bardzo łatwo jest wybrać poziom z przewijania pod kołowrotkami.

Ile linii płac ma 3 klaun Monty Slot?

3 klaun Monty to gra 10 Payline. Masz 10 stałych ścieżek na 5 rolkach i wygraj, dopasowując 3 lub więcej symboli w linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Wygrana kwota zależy od tego, który symbol ląduje w poprzek linii i czy pojawiają się 3, 4 lub 5 przykładów.

Jakie są dzikie mnożniki w 3 klauna Monty online?

Dzikie symbole gorilla działają jak inne do wypełnienia kombinacji. Miernik powyżej rolki losowo stosuje mnożnik do zwycięstw wykonanych za pomocą dzikiego symbolu, z zakresem od 2x do 25x. Jeśli więcej niż jeden dziki jest częścią wygranej, te mnożniki łączą.

Czy 3 klaun Monty ma wysoką zmienność?

To jest bardzo niestabilna gra, która gra szybciej na 9/10 na własną skalę. Oznacza to, że rolki 3 klauna Monty online mogą obrócić kilka razy między zwycięstwami, ale średnie nagrody są zwykle stosunkowo wysoka, aby to nadrobić.

Czy mogę zagrać w kod promocyjny 3 Clown Monty?

Kasyna online od czasu do czasu oferują specjalne kody promocyjne, ale ogólnie nie można zagrać w 3 klaun Monty z jednym. Wszelkie nowe kody są publikowane tutaj, więc nigdy nie będziesz musiał przegapić najnowszych specjalnych ofert na najlepszych stronach.

To 3 klaun Monty, zaufana i niezawodna gra?

3 klaun Monty Slot zawsze gra uczciwy. Wykorzystuje oprogramowanie generatora liczb losowych, aby zapewnić uczciwe wyniki na każdym obrotu, i jak wszystkie gry Play Go, jest w pełni licencjonowane przez niektóre z najlepszych jurysdykcji hazardowych na świecie.

Czy mogę pobrać aplikację, aby odtworzyć 3 klaun Monty Slot?

Niektóre kasyna online oferują aplikacje, które pozwalają uzyskać dostęp do ich witryn z ikony na ekranie mobilnym. Nie zawsze jest to potrzebne, więc sprawdź nasz przewodnik po najlepszych witrynach kasynowych, aby sprawdzić, czy możesz zagrać na automatach 3 klauna za pośrednictwem aplikacji, czy bezpośrednio z pulpitu lub przeglądarki mobilnej.

Który deweloper stoi za maszyną do gniazda 3 Clown Monty?

3 Gra Clown Monty pochodzi od niezwykle popularnego programisty Play'n Go.

, Kiedy wydano 3 klaun Monty?

3 Clown Monty został udostępniony w formatach stacjonarnych i mobilnych 13 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Book of Vikings
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Dreams
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki