3 Devils Pinball graj online za darmo

Oprogramowanie:
Global Games
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
129 850 USD.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne

3 Diabels Pinball Darmowe Gry Online Recenzja

Trio of Demons w grze 3 Devils Pinball Slots. Pojawiają się obok płomieni, trójzębów i zderzaków w nietypowej fuzji automatu i stolika do pinball. Kreskówka graficzna, z diabelskimi postaciami pokazanymi jako uśmiechnięte głowy z szalonymi, kotami żółtymi oczami.

To 6-linowa, 25-liniowa gra z wygraną w obie strony mechanizm wypłat i ma duży wybór ekscytujących bonusów. Dzikie mnożniki pomagają ukończyć wygrane, aw specjalnej rundzie pinballu kule strzelają w rozszerzonym zestawie kołowrotka, aby pozostawić dodatkowe dziki za sobą. Jest kolejna gra bonusowa, w której piłki toczą się po ekranie, zbierając nagrody po drodze.

3 Diabels Pinball pochodzi z mikrogamingu i ich partnera, Crazy Tooth Studios. Jest kompatybilny z komputerami, iOS, Windows i Android telefon.7%. Zagraj w tę grę w najlepszych kasynach mikrogamingu, a możesz wygrać do 129 850 w jednym spinu.

Jak zagrać w automat do pinball 3 Devils.

Wygrywasz, dopasowując 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu w dowolnej z 10 linii wypłat. W przeciwieństwie do większości gier, w których zwycięstwo musi zacząć od lewej kołowrotka, pod dowolnym sąsiednim mechanizmem płace, nie ma znaczenia, gdzie zaczyna się ta sekwencja lub kończy. Zderzaki pinballowe są symbolami blokowowymi, które nic nie płacą.

Kliknij kartę Wartości Wage.20 i 50.00 za spin na najwyższych miejscach online. Automat do gry w pinball 3 Devils oferuje opcję automatycznej opcji i możesz kliknąć kartę podwójnej arrowów, aby przyspieszyć rozgrywkę.

3 linie na panelu sterowania otwierają się na wypłatę, w której możesz zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu. Zbliża się diabelska twarz jest najcenniejsza i wygrywasz do 2.5x twój zakład z tego demona z kreskówek.

3 Funkcje bonusowych gier

Wirujący niebieski symbol jest dziki i może w razie potrzeby stać dla innych, aby ukończyć zwycięstwa. Istnieje również mnożnik dziki symbol, który podwaja każdą wygraną, którą pomaga stworzyć, a jeśli więcej niż 1 jest częścią wygranej, ich mnożniki łączą.

Losowo wyzwalana funkcja pinball rozszerza rolki z 4 wierszy i 25 linii, do 8 wierszy przekroczonych 50. Jeden lub więcej pinballów jest wystrzeliwane po liniach z prawej strony, pozostawiając za sobą mnożnik dzikich. Po użyciu wszystkich pinballów otrzymujesz zapłatę za nowe zwycięskie kombinacje.

Land 3 lub więcej symboli rozproszenia, aby rozpocząć rundę 3 diabłów. Wartości kredytowe pojawiają się na drugim ekranie, ponieważ piłki są wystrzeliwane w całej grze, w ciągu 4 rund. Każda piłka, która osiągnie kredyt, zbuduje ogólną kwotę wygraną, którą zbierasz na końcu funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty 3 Diabels Pinball Slot

Nagrody z rund bonusowych, w tym w mobilnych kasynach, mogą osiągnąć 2597x swój całkowity udział lub 129 850 na najwyższym poziomie zakładów. Pinball 3 Devils ma średnią zmienność, która równoważy, jak często wygrasz ze średnią wartością nagród. Powrót do procentowego procentowy 96.7% to doskonała wartość.

Nasza gra 3 Diabels Pinball Game

To niezwykła gra z ekscytującymi rundami bonusowymi i zabawnymi postaciami diabelskimi. Być może więcej diabelskich symboli byłoby mile widziane, ale nadal dobrze będzie dobrze wyglądać w wersjach komputerowych, jak i mobilnych.

Funkcje związane z pinballem powinny prowadzić do kilku ładnych dodatkowych zwycięstw, a nawet w grach podstawowych symbole mnożnika mogą łączyć, aby zwiększyć wygrane o 4x, 8x, a nawet 16x, jeśli wylądujesz wystarczająco dużo w kombinacji.

Jeśli lubisz grać w automatach i lubisz klasyczne gry w pinball, wypróbuj grę, która łączy je oba i zagraj w automat online 3 Devils w najlepszych kasynach online.

, Które jest najlepszym kasynem online do gry w pinball 3 Devils?

Spójrz na nasze szczegółowe recenzje najlepszych kasyn online, w których występują 3 Diabels. Obejmujemy najlepsze strony w całości, więc nie musisz ich badać samodzielnie i zalecamy tylko bezpieczne, niezawodne kasyna z najlepszymi gierami, bonusami i obsługą klienta.

Jaki jest minimalny zakład w grze 3 Diabels Pinball Slots?

Możesz umieścić zakłady tak niskie jak 0.20 na każdym spinu 3 -gniazda pinballowych 3 diabłów. To sprawia, że jest to świetna gra dla zwykłych graczy, ale maksymalny zakład 50.00 na spin wystarczy, aby przyciągnąć również wyższe wałki.

Jakie funkcje ma automat online 3 Devils Pinball?

Dzikie mnożniki pojawiają się w meczach podstawowych, a gniazdo pinball 3 Devils ma 2 dodatkowe funkcje, w których pinbally strzelają w całej grze. Rozszerzony zestaw kołowrotka pomaga w jednej rundzie, podczas gdy dalsze mnożniki wygrane pojawiają się w drugim.

Ile linii płac ma 3 Diabels?

Gra 3 Diabels Pinball Game ma 25 linii płacowych, chociaż rozszerza się to do 50 w jednej z bonusowych rund. Każdy sąsiedni mechanizm płaci oznacza, że wygrana kombinacje może rozpocząć się na dowolnej rolce, a ty zgłaszasz nagrodę z serii 3 pasujących symboli.

To 3 Diabels Pinball Slot naprawdę to gra w pinball?

Nie, to maszyna do gniazda. To gra 6-zczynowa, w której wygrywasz, dopasowując symbole na liniach wypłat. Pinball 3 Devils używa tylko mechaniki pinballowej podczas funkcji bonusowych, a piłki pozostawiają dzikie symbole lub uderzają w zderzaki, aby przyczynić się do mnożników wygranych.

, Który opracował 3 pinball 3 Devils?

3 Diabels Pinball Slot pochodzi z mikrogamingu i Crazy Tooth Studios. Jest to partnerstwo, które działa dla obu programistów, ponieważ mikrogaming może oferować więcej treści, podczas gdy Crazy Tooth Studios dostaje swoją pracę do znacznie szerszej publiczności.

Kiedy został wydany automat do pinball 3 Devils?

Dzień premiery dla 3 Devils Pinball Machine miał 18 lutego 2021.

To 3 Diabels Pinball Glots w grze o wysokiej zmienności?

Znajdziesz średnią zmienność w automatach online 3 Devils Pinball. Oznacza to, że średnio wypłaca się częściej niż szczeliny o wysokiej zmienności, chociaż wartości nagród mogą być nieco niższe, aby to nadrobić. Średnia zmienność to popularna konfiguracja dla wielu graczy.

Czy gniazdo pinballowe 3 Devils jest wyposażone w darmowe obroty?

Podczas gdy wiele automatów online ma bezpłatną funkcję spinów, nie znajdziesz tutaj. Zamiast tego gra 3 Devils Pinball Slots korzysta z funkcji o tematyce pinball.

Ile mogę wygrać, grając w mecz 3 Diabels Pinball?

Na najwyższym zakładach 50.00 na spin, maksymalna wygrana z gry 3 Devils Pinball Slots to 129 850.00. Możesz to wygrać podczas gry bonusowej, jeśli piłki uderzają w mnożniki.

Powiązani partnerzy kasyna

Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki