3 Tiny Gods graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
375 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, starożytny Egipt

3 Tiny Gods Darmowe Gry Online Recenzja

Akcja w starożytnym Egipcie 3 Tiny Gods robi fale od czasu jego wydania, dzięki funkcjom mikrogamingu zapakowało się w niego, aby wyróżnić się.

30 Aktywnych linii wypłat na 5 rolkach i nagrodach może wzrosnąć nawet 5000 razy w swoim maksymalnym poziomie, co może wynosić 50.00 zakład.

Jak wspomnieliśmy, istnieje wiele interesujących i ekscytujących funkcji w grze 3 małych Gods, ale ze średnią częstotliwością trafienia wynoszącą 24.22%, można argumentować, że gra nie jest najbardziej hojna, jeśli chodzi o regularność wypłaty.

Ma jednak niektóre innowacyjne funkcje, w tym potężny dziki symbol, który pomoże graczom uderzyć w zwycięskie kombinacje. Jest to również część największych wypłat automatów ze 100 -krotną liczbą stawki na linię, co wskazuje na znaczenie pojawienia się tych dzikich logo!

Jak grać w 3 małe bogów online

Przed obracaniem rolki gracze mogą uzyskać dostęp do wypłaty za pośrednictwem menu w lewym dolnym rogu. Tutaj znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat linii płac i wysoko płacących, takich jak faraon, królowa, horus, anubis i bastet.

Ten przycisk menu pozwala również graczom ustawić swoją liczbę udziałów, a jeśli wolisz usiąść i oglądać akcję, skonfiguruj do 100 autospinów.

Wszystkie urządzenia, od komputerów stacjonarnych po laptopy i telefony telefoniczne po tabele, są kompatybilne z układem gry, a mikrogaming zapewniły, że żadna funkcjonalność nie zostanie utracona, niezależnie od tego, jaką platformę jest używana do gry w tym automatu online. Dotyczy to zarówno standardowej rozgrywki, jak i elementów sterujących, takich jak autoodplay i dostosowanie udziału.

3 małe cechy bogów i darmowe spiny

Bezpłatne bonusy można uzyskać za pomocą symboli bonusowych, które pojawiają się na trio rolki, a ta funkcja jest znana jako gniew Anubis. Inne funkcje, takie jak tajemnica Horusa, która przekształca 2 lub 3 rolki w tajemnicze ikony, oraz dar Bastet, w którym kołowrotki są podnoszone, aby dać graczom szansę na zwycięską kombinację, są również pokazane i zachować ekscytującą rozgrywkę na wskroś.

Inną główną cechą w grze 3 małej gry w godę jest potencjał, aby zbierać jackpot. Podczas obrotów w grze podstawowej mogą pojawiać się symbole ze stosem monet. Lądowanie tych monet może wywołać jeden z trzech jackpotów dla graczy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

3 małe bogów maksymalne wypłaty, RTP i zmienność

Aby mieć szansę na wylądowanie maksymalnej wypłaty za 3 małe bogów online, musisz być w grze bonusowej. Bonus jackpot jest dotknięty gromadzeniem monet, które pojawiają się obok symboli w grze, a gdy lądujesz na większej liczbie, Twoja szansa na zaangażowanie się w tę funkcję również rośnie. Płaca do 5000 razy większy niż udział gracza, a kolejna para niższych cen płaci 100 razy na stos. RTP w tym średniej gnieździe zmienności wynosi 96.40%.

3 Małe Gods Recenzja przeglądu

Chociaż starożytny egipski motyw został dobrze podróżowany, gra 3 Tiny Gods jest jednym z najbardziej imponujących przedsięwzięć na rynku, jeśli chodzi o wizualizację i z pewnością przyciągnie wzrok wielu graczy. Sama gra jest ekscytująca, a perspektywa dużych zwycięstw z jackpotu 5000x łagodzi wszelkie obawy dotyczące średniej zmienności. Bonusowe funkcje i łatwa do zrozumienia rozgrywka prawdopodobnie sprawi, że będzie to atrakcyjne miejsce dla nowicjuszy, a także profesjonalistów sezonowych.

Aby spojrzeć na to, do czego jeszcze nie zamykał się mikrogaming, sprawdź globę online Immortal Glory. Kolejne 5 gniazda ustawione w czasach starożytnych, Immortal Glory oferuje maksymalną wypłatę 2 500 000.00!

Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Boom Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Out of This World
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes Egypt
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Xeno’s Earth Adventure
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni