300 Shields Mighty Ways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mity i legendy

300 tarcz potężne sposoby recenzji automatów online

Na podstawie epickiej opowieści o 300 Spartanach, którzy walczyli z masywną armią Kserkses, 300 Shields Mighty Way Darmowe Gry Online to grę stacjonarna i mobilna od Light amp; Wonder. Styl i rozgrywka pasują do dramatycznego tematu, który gra na 6 rolkach, 3 rzędach i 729 sposobach wygrania.

Hełmy, włóczni i greckie symbole kart w siatce, wraz z Warrior Wilds i Symbole rozproszenia tarczy, które wywołują wolne spiny. Możesz wygrać do 30 000 razy udział w mnożnikach podczas rundy bonusowej.

Kaskady zwiększają wysokość rolki, aby dać maksymalnie 262 144 sposobów wygrania, ale jest to gra o wysokiej zmienności, w której potencjał długi. Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.00% i możesz dołączyć do walki, grając w 300 Shields Mighty Way Darmowe Gry Online w naszych zalecanych kasynach online.

Jak grać w automatach 300 Shields Mighty Way

Broń, łucznik i krzyczący król Leonidas wraz z symbolami karty gry o tematyce, na tle białych świątyń i wież w starożytnym greckim krajobrazie. W grze 300 Shields Mighty Way Style ma graficzną powieść, która pasuje do tematu, i jest podobny do podejścia zastosowanego w hitach "300" filmów "300".

Kinowa ścieżka dźwiękowa poprawia dramat, a podczas gier bonusowych scena zmienia się w klifach z burzy thermopylae, gdzie miała miejsce legendarna bitwa. Uwolnij akcję na komputerze, Androida, iOS lub Windows Mobile za 0.20 i rozczarowująco niski 10.00 na spin. Wybierz kołek za pośrednictwem Plus i Minus Tabs, a wygrasz z 3 lub więcej dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony.

Kliknij motyw COG z boku gry, a następnie "?"Otwarcie wypłaty, który ma listę wypłat symboli na wybranym pakiecie. Archer zwraca największe wygrane, na 1x, 2x, 4x i 10x stawka dla 3, 4, 5 i 6 w kombinacji. Paytable ma również szczegółowe informacje na temat innowacyjnych funkcji, takich jak rozszerzanie rolki.

Darmowe spiny i inne 300 tarcz potężne sposoby dodatkowe funkcje

Dziki wojownik, który wygląda jak Gerald Butler jako król Leonidas w filmach, jest dzikim symbolem. Może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa, chociaż nie pojawi się na Reel 1, więc nie jest nic warte samodzielnie.

Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady tych powyżej. Ten system potężnych sposobów zwiększa liczbę wierszy na wszystkich zwycięskich pozycjach symbolicznych o 1, a jeśli kilka kaskad wystąpi jedna po drugiej, możesz zbudować rolki do maksymalnie 8 rzędów każda każda. To tworzy 262 144 potężnych sposobów na 6 rolkach. Gdy kaskady zakończą się na nie zwycięskim miksie symboli.

Ziemia 3, 4 lub 5 Symboli rozproszenia tarczy odpowiednio dla 5, 7 lub 10 wolnych obrotów. Wszelkie wygrane dokonane za pomocą dzikiego symbolu są podwojone, a tarcze zbierają się w mierniku mieczem z boku. Zbierz 3 tarcze, aby zdobyć 5 kolejnych gier ze wszystkimi dzikimi zwycięstwami pomnożonymi przez 5x, a 6 kolejnych tarczy w Meter Award 5 kolejnych spins z 29x dzikim mnożnikiem. Zbierz 12 kolejnych tarczy, a wszelkie wygrane wykonane przy pomocy Wild są mnożone przez 300x w ciągu następnych 5 darmowych spinów. Ponadto każde 3 tarcze w jednym spinku dodają dodatkowe 5 darmowych gier.

Six Scappets Award Super Free Games, w których wszystkie zwycięstwa z udziałem Wild Warrior są mnożone przez 300x od samego początku. 2, 6 i 12 kolejnych tarcz w mierniku dodają 5 dodatkowych obrotów, a jest te same 5 dodatkowych darmowych gier, ilekroć pojawiają się 3 rozproszenia jednocześnie.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

300 tarcz potężne sposoby maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Chociaż możliwe jest wygranie do 30 000 razy na swoim zakładach w dowolnym z naszych zalecanych zakładów zakładów, ograniczony maksymalny udział wynosi zaledwie 10.00, więc nie możesz zdobyć nagrody powyżej 300 000.00 z 300 Shields Mighty Way Darmowe Gry Online. Zmienność jest wysoka, a długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.00%.

Nasz werdykt w grze 300 Shields Mighty Way Slot

Przynieś bitwę o termopylae na komputer lub telefon komórkowy, a znajdziesz epicki styl, a także duży wybór funkcji. Maksymalny udział prawdopodobnie odkłada wyższe rolki, ale jest to dobry wybór, jeśli postawisz za 10.00 lub mniej.

Kaskady na rozszerzających się rolkach ułatwiają wygrane i wyzwalają jeszcze więcej kaskad. Duże mnożniki mogą zbudować w dowolnej darmowej funkcji, którą wyzwalasz, ale jeśli masz szczęście, że uruchomisz super gry, masz najlepsze ujęcie przy ogromnej maksymalnej wygranej 30 000x.

Dołącz do bitwy o nagrody, grając w automatach 300 Shields Mighty Way w najwyżej ocenianych miejscach automatów.

Czy mogę zagrać na automatach 300 Shields Mighty Way na telefonie komórkowym?

Możesz odtwarzać 300 Shields Mighty Way na telefonach komórkowych z systemami operacyjnymi iOS, Androidem i Windows. Wersja mobilna działa w taki sam sposób, jak gra komputerowa.

Jak wygrać pieniądze z 300 Shields Mighty Way Darmowe Gry Online?

Wygrywasz z dopasowanych symboli na podłączonych bębnach, zaczynając od lewej. 300 Shields Mighty Way ma podstawowe 729 sposobów, w jaki może się to zdarzyć, ale istnieje specjalna funkcja, która może zwiększyć liczbę sposobów wygrania.

Jaki jest potężny sposób funkcji 300 Shields Mighty Way Game?

Zagraj w 300 Shields Mighty Ways Groy i wszelkie wygrane kaskady kołowrotków. Jeśli tworzy to nową wygraną, otrzymujesz dalsze kaskady, podczas gdy wysokość kołowrotka wzrasta za każdym razem, zwiększając liczbę potężnych sposobów wygrania do maksymalnie 262 144 sposobów na 8 wierszy.

Czy 300 tarcz potężne sposoby gniazda ma zaokrąglone obroty?

300 Shields Mighty Way ma 2 bezpłatne funkcje spinów. Dzikie mnożniki budują w całej rundzie do maksymalnie 300x, aw "super" darmowych grach mnożniki są rozległe 300x od samego początku.

Czy muszę pobrać automat 300 Shields Mighty Way?

Nie musisz pobierać 300 tarcz Mighty Way Slot Machine, aby. Jest to gra bez pobierania, do której można dotrzeć za pośrednictwem połączenia internetowego lub komórkowego.

Gdzie mogę zagrać w 300 Shields Mighty Way Darmowe Gry Online?

Zobaczysz najlepsze kasyna online z 300 shields Mighty Way tutaj na tej stronie. Nasze starannie wybrane strony mają świetne bonusy powitalne, mnóstwo fantastycznych gier i bezpieczeństwo pełnej licencji hazardowej.

, Czy powinienem zagrać w 300 Shields Mighty Way Slot na maksymalnym pakiecie?

Maksymalny udział w każdym obrotu 300 tarcz potężnych sposobów wynosi 10.00, który jest znacznie poniżej tego, co mogą zaoferować inne gry. Graj tylko w gry kasynowe w ramach swojego budżetu i możesz zmniejszyć stawkę do minimum 0.20.

Czy wszelkie inne gry obejmują ten sam temat, co 300 tarcz potężne sposoby?

Słynna bitwa o termopylae jest przedmiotem 300 tarcz potężnych sposobów. Występuje również w popularnych automatach, takich jak Sparta King z Pragmatic Play i 300 Shields według NextGen Gaming.

Który twórca gier tworzy 300 Shields Mighty Way Slot Machine?

Slot 300 Shields Mighty Way pochodzi z Light amp; Wonder, a ten programista jest także za gierami takimi jak Carnival Cow Coin Combo, Wild Showdown i Disco Dawgs.

, Kiedy wydano 300 Shields Mighty Way?

300 Shields Mighty Way Slot został uruchomiony 22 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sunny Fruits - Hold and Win
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Maui Mischief
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni