300 Shields graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
37 500 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Rzym, historia

300 tarczy internetowych przeglądu automatów

NextGen ma wiele automatów, które zostały wydane lata temu, ale nadal pozostają niektórymi ulubionymi graczami. 300 Shields to jeden z tych automatów, które do dziś pozostały popularne. Jest inspirowany wojnami spartańskimi i zawiera prawdziwe, krwawe symbole, które przedstawiają ci horror i rzeczy, które kiedyś się wydarzyły na polach bitewnych. Jest to raczej wysoki poziom zmienności z RTP 95.29%, mimo że zakłady są dość wygodne i rozsądne. 300 tarcz online oferuje prostą rozgrywkę, z dzikimi, rozproszonymi i bezpłatnymi spinami, ale taki, który może zapewnić wygrane do 12 000 razy na stos.

Playable na wszystkich urządzeniach, 300 tarcz według NextGen to poważne miejsce, które może cię zabawiać i zapewnić wypłaty, które zaspokoi Twoje potrzeby gracza w automatach. Sprawdź nasz szczegółowy przegląd automatu 300 tarcz, aby uzyskać więcej informacji na temat rozgrywki i potencjalnych wypłat.

300 STRUKÓW STEROWANYCH I CONFITURACJI

Prawdopodobnie jesteś graczem mobilnym, martwiąc się o kompatybilność mobilną automatu. 300 gniazda Shields jest zoptymalizowane do gry mobilnej, więc niezależnie od tego, czy Twój smartfon lub tablet korzysta z systemów operacyjnych iOS, czy Android, otrzymasz bezproblemową wydajność i nienaganne grafiki grające 300 tarcz online na dowolnym urządzeniu.

Jeśli chodzi o konfigurację, zobaczysz to, gdy dotkniesz lub kliknij przycisk Ustawienia, jest tam opcja autoodplay, przycisk odtwarzania, "i", dźwięki i przyciski konfiguracji BET. Przejdź do przycisku konfiguracji BET przedstawionego z monetami, a zobaczysz, że możesz umieścić zakłady od 0.01 do 0.50 na od 1 do 25 linii wypłat. To sprawia, że twój zakład jest od 0 od 0.01 do 12.50 punktów.

Stukając lub klikając przycisk "I", zobaczysz informacje o wypłaty i premiie. W wypłatach zobaczysz 12 symboli i wypłaty za linię obok nich. Powinieneś pomnożyć te wypłaty przez zakłady liniowe, aby obliczyć swoje wygrane. Jeśli umieścisz MAX BET, zakład linii wyniesie 0.50 punktów. Dlatego musisz pomnożyć wypłaty, które każdy symbol daje ci przez 0.50.

To powiedziawszy, symbole karty gry, które są najniższe płatne, mogą dać ci wszystko od 50 do 75 punktów za najlepszą kombinację. Miecze i strzały o średniej wartości mogą dać 100 punktów, podczas gdy łucznik i statek 125 kredytów dla kombinacji 5-z. Dziki Wojownik jest jednym z dwóch najlepiej płatnych symboli, które dają 500 punktów za najlepszą kombinację, a następnie rozproszenie, które zapewni 1250 punktów. Podczas gdy regularne symbole płacą po dopasowaniu kolejnych bębnów, rozproszenie płaci w dowolnym miejscu, o ile tworzy zwycięską kombinację. Rozproszenie wygrane zostaną dodane do zwykłego wygranego symbolu.

300 Funkcje bonusowe i bezpłatne obroty

300 tarczy internetowych oferuje prostą rozgrywkę, ale z akcentem. Choć byłbyś oszukany, że nie ma nic więcej niż dziczy i rozproszenia, które odgrywają ich zwykłe role, byłbyś mile zaskoczony, gdy dotrzesz do bonusu bezpłatnego spin.

Niemniej jednak dziki jest symbolem spartańskiego wojownika. Uważasz, że jest to przydatne w tworzeniu zwycięskich kombinacji, ponieważ zastąpi to symbole, gdy brakuje ci kombinacji. Jednak nie zastąpi to dla rozproszonej tarczy. Z drugiej strony rozproszenie pomoże ci aktywować grę bonusową Battle Free Spins.

Akcja rozpoczyna się w 300 tarcz online, gdy uruchamiasz Battle Free Spins. Z trzema lub więcej rozproszonymi tarczami, które go uruchamiasz i dostajesz 5 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów wszystkie wygrane, które tworzysz z dzikim wojownikiem, są podwojone. Za dowolne 2 lub więcej rozpraszach, które zbierasz podczas bezpłatnych spinów, otrzymujesz 5 dodatkowych darmowych spin. W przypadku 6 rozproszonych tarcz wygrane dzikie wojownik zostaną pomnożone przez 25, ale jeśli zebyniesz 12 lub więcej rozproszeń, zwycięstwa dzikiego wojownika zostaną pomnożone przez 300! Jak widać, możesz odzyskać wolne obroty bitwy. Ale to nie wszystko. Wypłaty, które gromadzisz podczas darmowej gry bonusowej, zostaną dodane do wygranych w Payline i Rozproszenie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

300 WNIOSEK TARNY

Jak widać, 300 tarcz online to wysokie gniazdo wariancji zamontowane zarówno dla niskich, jak i wysokich obrotów. Jego uczciwe obstawiania wahają się od 0.50 do 12.50 punktów sprawia, że jest to idealne dla niskich rolników, ponieważ dla tak małych zakładów mogą uzyskać 12 000 razy nagrody palika. Jednak automat może również zaintrygować wysokie rolki, ze względu na wysoką wariancję i 150 000 punktów Max Win. Jego prosta rozgrywka i dorosły motyw i design sprawiają, że jest to dopasowanie dla wszystkich zwykłych graczy, którzy szukają miejsca, które nie jest złożone i może dostarczyć bezproblemowe gry. Sprawdź to na jednej z naszych najlepszych witryn kasyna online.

Jeśli jesteś fanem średniowiecznych automatów o ciekawej historii, która przedstawia wojowników, królów i rycerzy, możesz również wypróbować krawędź Kingdom, kolejne popularne miejsce według NextGen, które może dostarczyć taką samą wypłatę 150 000 punktów. Gra oferuje jednak lepszy RTP 96.50%i bardziej angażująca rozgrywka, która obejmuje ułożone dziki, mnożniki wygrane, darmowe spiny i szturchnięcia.

Ale jeśli masz ochotę na bardziej ogromne wygrane, możesz wypróbować najnowszą wersję Gorilla Go Wilder. Jest to kontynuacja Gorilla Go Wild i oferuje ulepszoną rozgrywkę i wypłaty, które mogą zbliżyć się do 3 milionów kredytów. 37 500x wypłata palika za 75 punktów Max Bet to nagroda, której nie należy przegapić. Dlatego, niezależnie od rodzaju gracza w automatach, masz duży wybór pod względem tematów i wypłat w portfolio NextGen's Slots.

Powiązani partnerzy kasyna

Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alice Cooper - Tome of Madness
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki