4 Secret Pyramids graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
990 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

4 Secret Piramids Darmowe Gry Online Recenzja

Idź na przygodę z 4 tajnymi piramidami online z 4ThePlayer. Ta pięknie zaprojektowana gra widzi egipską królową, współczesny odkrywca, starożytnych bogów i inne emblematy na 5 rolkach.

Masz 1 204 różne sposoby wyrównania symboli na odcinkach, aby wygrać. Szlak bonusowy zabiera Cię do 4 piramid, gdzie odkrywasz darmowe spiny z mnożnikami i potencjał wygrania skarbów o wartości do 55 000 razy w swoim pakiecie.

To gra komputerowa i mobilna z dużą zmiennością i średnimi zwrotami 95.00%, a możesz zagrać w niektórych z najwyżej ocenianych miejsc na automatach online.

Jak zagrać w 4 tajne piramidy

Bardzo szczegółowe symbole z bogatymi złotymi i klejnotami ozdobnymi 4 tajnymi piramidami. To tylko jedna z wielu gier tematycznych wokół niezwykle popularnego tematu starożytnego Egiptu, więc imponująca grafika pomaga wyróżnić.

Spotykasz symbole kart z chwytliwymi haczykami, czapkami Fedora i innymi narzędziami handlu odkrywcami, a także imponującym obrazem Anubis, Ankh, Eye of Ra, Scarab. Tło palmy, piramidy i piasków pustynnych jest równie atrakcyjne, a ścieżka dźwiękowa jest dokładnie tym, czego można oczekiwać od epickiej egipskiej gry.

4 tajne gniazdo piramid działa na komputerach PCS, iOS, Android i Windows, z tym samym stylem, funkcjami i opcjami sterowania na wszystkich platformach. Gracze mobilni mogą wybrać orientacje portretowe krajobrazu lub "dużego kołowrotka".

Stuknij przyciski plus lub minus na elementach sterujących, aby wybrać kołek od 0.20 do 15.00 na każdym obrotu w miejscach bukmacherskich. 2x bonus i opcje bonusowe XTRA kosztują 25% więcej, ale podwoić liczbę bezpłatnych spinów lub podwoić szanse odpowiednio do bezpłatnych gier.

W niektórych krajach dostępne są szybkie i automatyczne tryby spinu. Otwórz wypłatę wypłat, dotknij 3 małych linii na elementach sterujących, aby zobaczyć, jak bardzo każdy symbol płaci, gdy wylądujesz 3 lub więcej tego samego rodzaju na linii, od lewej. Symbole o najwyższej wartości są warte 5x twój udział, a dzika scyda działała jak inne, jeśli może pomóc w ukończeniu wygranej.

Bezpłatne obroty i inne 4 tajne funkcje gniazda piramid

Wskaźnik premii znajduje się nad rolkami. To pokazuje, ile darmowych spinów i mnożników jest dostępnych, a one poprawiają się, gdy grasz dłużej.

Kliknij miernik, aby zobaczyć mapę pustyni, z 4 piramidami ustawionymi wzdłuż szlaku, a każde połączone z 4 różnymi bezpłatnymi obrotami, które odblokowują jeden po drugiej. Możesz wybrać dwie ścieżki na tej mapie, z szansą odblokowania większej liczby spinów, ale mniejsze potencjalne nagrody lub mniej darmowych gier, ale zwycięstwa mogą mieć wyższą wartość.

Land 2 rozprasza się i albo przyznają natychmiastową nagrodę 50x, albo podnoszą cię na poziom. Trzy symbole rozproszenia wyzwalają pustynię, kanion, jezioro i złotą piramidę gry.

Zanim zaczną grać w grę piramidy, w której wybierzesz 1 blok na każdym poziomie piramidy, aby ujawnić liczbę darmowych spinów, mnożnik, który dotyczy zwycięstw, i jaki symbol będzie wyglądał na super ułożony w trakcie rundy. Oto możliwe wyniki dla każdej funkcji bezpłatnych spinów -

Pustyjskie obroty - 15 do 20 darmowych gier z mnożnikiem 4x do 6x i maksymalną wygraną od 12 000x do 20 000 razy udział

Spins Canyon - 20 bezpłatnych gier z mnożnikiem od 8x do 11x i maksymalną wygraną od 25 000x do 30 000 razy udział.

Lake Spins - 30 do 40 darmowych gier z mnożnikiem 6x i maksymalnym zwycięstwami od 25 000 x do 35 000 razy palika.

Golden Spins - 35 do 55 darmowych gier z mnożnikiem 10 x do 15x oraz maksymalne wygrane od 40 000 x do 55 000 razy palika.

Możesz wybrać hazard za bezpłatne ulepszenia spinu, chociaż możesz stracić bonus, jeśli hazard pójdzie nie tak.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

4 tajne piramidy maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Ogromny potencjał wygranej 55 000x jest imponujący, ale maksymalny zakład wynosi zaledwie 18.75 z opcjami zakładów bonusowych. To wciąż prowadzi do przyzwoitej maksymalnej wygranej wynoszącej 1 031 250.00 z 4 tajnych piramid online. Powrót do procentowego procentowy 95.00% jest nieco mniejsze, niż oczekujemy od takich gier o wysokiej zmienności, w których zwroty wynoszą 96.00% lub więcej.

Nasz 4 tajne piramidy rating gniazda

Fakty, które możesz wystąpić tylko 18.75 na spin i nieco niskie powroty nie powinny odkładać cię od oszałamiającego projektu i ekscytujących funkcji. To wspaniały przykład popularnego tematu, a sposób, w jaki darmowe obroty zawiera aktualizację podczas gry, jest z pewnością ekscytującym mechanizmem.

Opcja do zrobienia różnych ścieżek wzdłuż mapy, dla większej liczby obrotów lub wyższych nagród to kolejny miły akcent. Dołącz do Explorera, grając 4 tajne automaty do piramid w najlepszych witrynach kasyna online 4Theplayer.

Ile linii płac ma 4 tajne piramidy?

Zamiast stałych liniów wypłat 4 tajne automaty do piramid ma 1024 sposoby wygrania biegania na 5 rolkach i 4 rzędach. Wygrasz z dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej strony.

Czy 4 tajne automaty do gniazda piramid ma bezpłatną funkcję spinów?

Istnieje kilka bezpłatnych funkcji spinów w 4 tajnych piramidach i im dłużej grasz, tym lepiej dostajesz! Każdy jest wyposażony w mnożniki wygrane i ułożone w stosy symbole.

Co robi mapa w 4 tajnych piramidach online?

Możesz sprawdzić postępy w kierunku zaktualizowanych bezpłatnych spinów podczas przeglądania mapy. 4 tajne piramidy dają opcję pójścia ścieżką do większej liczby obrotów, z niższymi potencjalnymi limitami nagród lub mniejszą liczbą darmowych gier, ale wyższych wypłat.

Jak zmienna jest 4 tajne grę w gnicie piramid?

4 tajne gniazdo piramid to gra o wysokiej zmienności, w której wygrane spiny mogą być rzadsze niż niższa gniazdo zmienności, ale nagrody mogą być wyższe. To popularny format.

Jaki jest minimalny zakład na 4 tajne piramidy?

Możesz zagrać w 4 tajne piramidy za od 0.20 do 18.75 na każdym obrotu, co czyni go bardziej odpowiednim dla graczy o niskich i średnich stawkach niż na wysokich rolkach.

Jaka jest najlepsza 4 tajne piramidy aplikacji?

Możesz wybrać swoją ulubioną aplikację z naszej listy kasyn kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi. Pobierz ich aplikację na telefon, a możesz dotrzeć do 4 tajnych piramid i reszty ich gier za pośrednictwem ikony na ekranie.

Jakie symbole używa 4 tajnych piramid?

4 tajne piramidy używają klasycznych symboli starożytnego Egiptu, w tym królowej, chrząszcza szkarabinowego, Ankh i Anubis. Znajdziesz także symbole kart i odkrywcy, a także cenne piramidy, które wywołują gry bonusowe.

, Który tworzy 4 tajne piramidy online?

4 tajne gniazdo piramid jest częścią zakresu 4Theplayer i dołącza do innych z tego dewelopera, takich jak 90K Yeti Gigablox, 12 wybranych tajemnic i 4 fantastyczne ryby w najlepszych kasynach.

, Kiedy wydano 4 tajne automaty do gniazda piramid?

4Theplayer wydało 4 tajne gniazdo piramid 27 lipca 2022 r.
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Himalayas Roof of the World
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
That's Rich
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni