5 Clans - The Final Battle Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 2 747 100 $.00
Motyw:
Fantazja

5 Klany: Ostateczna recenzja automatów online

5 klanów: ostatnia bitwa online pochodzi z gier refleksowych, w ramach programu Yggdrasil YG Masters. To epicka gra fantasy, w której realistyczne obrazy wojowników, królów i tarczy pojawiają.

Dostępne do gry na iOS, Android i Windows Mobiles, a także komputerach PC, 5 klanów: Ostateczne gniazdo to bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.02%. Dołącz do bitwy, a możesz odnieść zwycięstwo z zwycięstwami do 27 471x twojego zakładu z takich funkcji, jak respins z dodatkowymi dzikimi, mnożnikami, które mogą osiągnąć 50x i darmowe spiny.

Jak zagrać w 5 klanów: ostatni slot bitwy

Jeśli lubisz Game of Thrones, Lord of the Rings lub gier wideo, takich jak Legend of Zelda, z pewnością spodoba ci się oszałamiający motyw i grafika tutaj. 5 Klany: Ostatnia bitwa zaczyna się od dramatycznego klipu wprowadzającego, który pomaga ustawić scenę, a następnie do prawdziwej akcji, gdy pojawia się siatka symboli 5x3.

Główne symbole są podzielone na 2 czyste grupy, z 4 klejnotami o niższej wartości w kształcie garniturów do gry i 5 wysoce realistycznych postaci, z których każda reprezentuje ich klan. Król, wytatuowany rycerz i niesamowita królowa należą do pięknie zaprojektowanej obsady. Pojawiają się również bonusowe tarcze, które przyznają serię ekscytujących funkcji na najlepszych miejscach online.

Ścieżka dźwiękowa w stylu filmowym pasuje do imponującej dzieła sztuki, aby upewnić się, że nie tylko wygląda dobrze, ale także brzmi świetnie na komputerach i telefony komórkowej.

To jest 10-liniowa gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli po linii od lewej. Aby rozpocząć, po prostu kliknij w górę lub w dół przyciski strzałek obok karty Paste i wybierz z zakresu zakładów 0.20 do 100.00 na spin. Przycisk automatycznej widzenia obraca rolki samodzielnie przez maksymalnie 1000x, ale musisz ustalić limit strat przed aktywacją tego trybu.

Stuknij przycisk "ja", a otrzymujesz wszystkie szczegóły dotyczące tego, ile płacą każde symbole, wraz z działem działają bonusowe tarcze i modyfikatory w grze. W zależności od tego, ile kołowrotków ląduje, król płaci między 0.5x i 75x Twój całkowity zakład. Dziki symbol może zastąpić innych, jeśli może ukończyć zwycięską sekwencję, ale nie płaci nic samego.

Bezpłatne obroty i inne 5 klanów: Funkcje bonusowe na automatach bitewnych

Kolorowe tarcze wytłoczone różnymi emblematami zwierząt reprezentują każdy klan. Odblokowują również fantastyczną różnorodność dodatkowych funkcji, a Lion, Wolf i Dragon Tarwi każde z nich wyzwala się tylko z jednego przykładu jakiegokolwiek przykładu.

Lion Tarcza przekształca się w ułożony dziki symbol, który zamyka na miejscu dla respina. Jeśli inny lew zatrzyma się, naprawia także rolki i nagrywa kolejne respin. Gdy otrzymasz respond bez tarczy, pojawiają się regularne symbole i otrzymasz wypłaty z kombinacji.

Wolf Shield wyzwala podobną funkcję odpowiedzi, a do 13 zwykłych dzikich może wylądować przed końcami okrągłych, a Smok Respins może zobaczyć do 15 symboli postaci.

Niebieska tarcza gwiazd ląduje w losowych czasach i dodaje mnożnik 3x, 5x, 10x, 20x lub 50x do wszystkich wygranych z spinu. Tarcza płomienia po prawej szpuli wyzwala bezpłatną rundę bonusową, a podczas 9 obrotów inne tarcze są bardziej aktywne. Otrzymasz 3 dodatkowe obroty dodane do całkowitej, jeśli płomień zatrzyma się na Reurze 5 w dowolnym punkcie rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność 5 klanów: końcowy automat do bitew

Maksymalny mnożnik, w połączeniu z pełnym ekranem symboli króla, jest wart 27 471x twojego zakładu, ale jest to granica teoretyczna w rozległej liczbie spinów. Na najwyższym stawce 100.00, możesz wygrać 2 747 100.00 w tym scenariuszu.

Podobnie jak wiele najlepszych gier na automatach, 5 klanów: Ostateczna bitwa to gra o wysokiej zmienności, a długoterminowy procent zwrotu to szanowany 96.02%.

Nasze 5 klanów: Ostateczna ocena automatów bitewnych

Oszałamiające wizualizacje i niektóre satysfakcjonujące funkcje bonusowe sprawiają, że 5 klanów: Ostateczne miejsce w bitwie online jest doskonałym wyborem dla każdego, kto lubi gier w stylu epickim. Niektóre z modyfikatorów tarczy nie gwarantują wygranej, ale miałbyś pecha, aby nie uzyskać jakiejś wypłaty, a dzięki modyfikatorowi 50x te wygrane mogą osiągnąć oszałamiające sumy.

Dołącz do Epic Adventure z 5 klanami: Ostateczne miejsce bitewne w naszych zalecanych internetowych stronach kasynowych już dziś!

Alternatywne gry Yggdrasil

Gdzie mogę zagrać w 5 klanach: finał bitwy online?

5 klanów: Ostatni gniazdo bitwy znajduje się w niektórych najwyżej ocenianych kasynach online. Dołącza do ogromnej kolekcji gier z wielu źródeł w tych stronach, a nasze zatwierdzone kasyna mają hojną bonus powitania.

Czy 5 klanów: Ostateczna maszyna do gniazda bitewnego ma rundę darmowych obrotów?

Tarcza płomienia po prawej stronie 5 klanów: Ostateczne miejsce bitewne wywoła 9 darmowych spin. Łatwiej jest wygrać w tej rundzie, podczas gdy dowolne zapasy płomienia lądujące na Reel 5 przyznają kolejne 3 darmowe gry.

Jakie są funkcje modyfikatora tarczy w 5 klanach: końcowe gniazdo bitewne?

Zagraj w 5 klanów: Ostatni gniazdo bitewne i możesz wyzwolić kilka dodatkowych funkcji z różnych symboli tarczy. Należą do nich respins z ułożonymi lub losowymi dzikimi, respins z symbolami znaków o wysokiej wartości lub mnożnikami do 50x.

Ile linii płacowych ma 5 klanów: końcowy automat do gniazda?

5 klanów: Ostateczne bitwy online to 10-liniowa gra, w której wygrywasz z 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu na linii od lewej do prawej. Wild pomaga ukończyć kombinacje, działając jako inne w razie potrzeby.

Czy mogę zagrać w 5 klanów: ostatni gniazdo bitewne na telefonie komórkowym z Androidem?

Możesz odtwarzać 5 klanów: ostatni gniazdo bitewne na smartfonach i komputerach z systemem Android, urządzenia z systemem Windows, iPhone'ach i iPadach. Oczywiście działa również doskonale na platformach stacjonarnych.

Jaki jest maksymalny zakład na każdym obrotu 5 klanów: końcowy automat do bitew?

Maksymalny możliwy zakład na 5 klanach: Ostateczny szczelinę bitwy to 100.00 na spin. Klikasz przyciski strzałek w górę lub w dół, aby ujawnić opcje aż do zaledwie 0.20, więc jest to gra, która obejmuje większość budżetów i bankrollów.

Dlaczego 5 klanów: ostatnia bitwa online jest tak popularna?

Realistyczne obrazy królów, królowych i wojowników sprawiają, że 5 klanów: ostatnia maszyna do gniazda wygląda fantastycznie. Wynika również z świetnymi funkcjami bonusowymi, takimi jak modyfikatory tarczy i darmowe gry.

Jakie gry są podobne do 5 klanów: końcowe miejsce bitewne?

Gry z podobnym wyglądem do 5 klanów: Ostatni automat do bitwy obejmuje Elven Gold by Microgaming, Vikings, z Netent i barbarzyńca Fury z Nolimit City. Znajdziesz je wszystkie w naszych zalecanych kasynach.

, Kto tworzy 5 klanów: ostatni bitewne miejsce online?

5 klanów: Ostateczne miejsce bitwy to współpraca między Yggdrasil i Gaming Reflex. Jest dostępny w całym programie YG Masters na komputerze komputerowym i online, które korzystają z gier i oprogramowania Yggdrasil.

Kiedy było 5 klanów: ostateczny automat do bitwy wydany?

Dzień premiery dla 5 klanów: Ostateczne miejsce bitwy to 15 listopada 2021.

Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burlesque by Dita
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Aztec
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Saxon
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Water
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni