5 Lions Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Azjatka

5 lwów megaways online recenzja automatów

Pragmatic Play wprowadził kolejny tytuł w serii 5 Lions, tym razem z mega-popularną mechaniką Megaways, pod licencją BTG.

Jako czwarta część serii, 5 Lions Megaways oferuje znacznie więcej niż którykolwiek z jego poprzedników, głównie dzięki dodaniu megawysów, pozwalając na do 117 649 sposobów wygrania. 6-z-zbiorowe szczelinę z 2 do 7 rzędów oferuje dobrze znany motyw azjatycki i zawiera symbole symboliczne dla kultury. Jeśli chodzi o rozgrywkę, będziesz obsypany mnożnikami, darmowymi spinami i dzikimi, prowadząc do ogromnych wygranych. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym? Przejdź przez naszą recenzję 5 Lions Megaways, a podzielimy się wszystkim, co wiemy.

Jak grać 5 lwów megaways

W prawdziwym pragmatycznym stylu, kiedy ładujesz 5 megawysów lwów na urządzeniu mobilne lub komputerowe, zobaczysz rolki złotej na środku ekranu, umieszczone na ciemnoniebieskim tle. Przyciski sterujące znajdują się poniżej rolki, a megaways wyświetla się nad nimi, pokazując dokładną liczbę sposobów wygrania podczas gry na każdym obrotu.

Przechodząc od prawej do lewej poniżej rolki, najpierw zobaczysz ogromny przycisk odtwarzania i opcję automatycznej opcji pod nim. Po bokach są przyciski - i +, umożliwiające zmniejszenie lub zwiększenie poziomu zakładów, w dowolnym miejscu od 0.20 do 100 kredytów. W niektórych jurysdykcjach, z dodanym zakładem, który podwaja szanse na wygranie funkcji bonusowej, zakład może przejść od 0.25 do 125 punktów.

Idąc dalej w lewo, widzisz wyświetlacze kredytu i zakładów, a następnie przycisk "I". Tutaj znajduje się wypłata. Wewnątrz zobaczysz, że niska płatni to gra Royals od 10 do A w chińskim stylu, a wysokie płatne są ryby, żółwie, feniksy, żaby i smoki, dając ci do 25-krotnie pakie Najlepsza kombinacja. Złoty lew jest dziki, a symbol Yin Yang jest rozproszeniem.

Wreszcie, po lewej stronie, zobaczysz przycisk Three-Bar, w którym znajdują się ustawienia gry, oraz przycisk głośnika, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry.

5 Funkcje megawysów Lions i darmowe spiny

Jeśli grałeś w jednym z poprzednich tytułów w serii 5 Lions, będziesz wiedział, czego się spodziewać z 5 megawysów Lions. Tyle że tym razem masz funkcję upadku i moc megawysów, aby zabrać cię również na większe wygrane.

Funkcja Tumble usuwa zwycięskie symbole z kołowrotków i dodaje nowe, aby dać Ci możliwość wygrania kolejnych wygranych w każdym obrotu. Ale jeśli zwycięska kombinacja zawierała dzikie, aby zastąpić brakujący symbol w celu utworzenia kombi, dziki mnożnik wzrośnie o 2x do 40x!

Kiedy wylądujesz od 3 do 6 rozproszeń, otrzymasz odpowiednio od 3x do 100x stawki, ale także uruchamiasz funkcję premii 5 Lions Megaways. Możesz wybrać bonusowy typ gry, który lubisz w grze. Będziesz miał 7 opcji, kombinację darmowych spinów i mnożników, które najlepiej pasowałyby do Twojej tolerancji nagrody/ryzyka.

Opcja tajemnicza pozwoli na losową kombinację bezpłatnych spinów i opcji mnożnika:

• •

- 6 darmowych spinów z wielkimi mnożnikami 15x, 30x i 40x

• •

- 10 darmowych spinów z mnożnikami 10x, 15x i 30x

• •

- 13 darmowych spinów z mnożnikami 8x, 10x i 30x

• •

- 15 darmowych spinów z mnożnikami 5x, 8x i 10x

• •

- 20 darmowych spinów z dzikimi mnożnikami 3x, 5x i 8x

• •

- I 25 darmowych spinów z dzikimi mnożnikami 2x, 3x i 5x

Kiedy tworzysz zwycięską kombinację z dzikim w wolnych spinach, Wild przyjmuje losowe z trzech możliwych wartości mnożnika z listy. Bezpłatne obroty mogą zostać zaprezentowane, a po pierwszym spustu otrzymasz taką samą liczbę darmowych spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

5 Lions Megaways Max Potencjał wypłaty, RTP i zmienność

Jak zakładasz, 5 megawysów Lions to wysoce niestabilne miejsce, zajmując 5 na 5 przez dewelopera. W związku z tym pozwala na ogromny potencjał wypłaty, 5000 razy większy udział. Ale najlepsza część? RTP to 96.50%!

Teraz zobaczmy, ile możesz wygrać, grając w to. Jeśli zdecydowałeś się zagrać w max zakłady 100 punktów, możesz wygrać 500 000 punktów. Ale granie za 125 punktów, w niektórych jurysdykcjach, w których można aktywować dodatkowy zakład, oznacza, że możesz wygrać 625 000 kredytów. To więcej niż hojny potencjał wypłaty, biorąc pod uwagę zmienność i fakt, że maksymalna wypłata może wylądować na dowolnym obrotu, i biorąc pod uwagę dość hojny RTP.

5 Lionów Megaways Werdykt i podobne automaty

Jak wprowadzono, 5 Lions Megaways jest czwartym dodatkiem do Pragmatic Play's 5 Lions Series. Najwyraźniej masz trzy podobne gry automaty do wypróbowania na wypadek, gdybyś chciał mieć podobne wrażenia, 5 lwów, 5 lwów złota i 5 lwów, oryginał. Z wyjątkiem 5 lwów tańca, wszystkie te automaty oferują wysoce niestabilną akcję, więc każdy z nich pasowałby do wysokiego rzutu. Ale piękno w 5 megawysach lwów polega na tym, że zawiera Megaways Mechanics, pozwalając na 117 649 sposobów wygrania. Tak więc, jeśli fan megaways i ci podobał ci się poprzednie tytuły z serii, nie zapomnij wypróbować 5 megawysów Lions tak szybko, jak to możliwe, w najlepszych kasynach online.

Czy 5 lwów megaways oferuje bezpłatne spiny?

W rzeczy samej. Możesz wybrać liczbę bezpłatnych spin. Te opcje różnią się nie tylko liczbą wolnych spinów, ale wartości dzikiego mnożnika, stąd zmienność.

Jak odtwarzać bezpłatne spiny w 5 lwach megaways online?

Musisz wylądować 3 rozproszone symbole Yin Yang jednocześnie podczas gry premiowej, aby wnieść bezpłatne spiny i uzyskać taką samą liczbę spin.

To 5 lwów megawys?

Absolutnie, jak sugeruje swój tytuł. 5 Lions Megaways to gniazdo zawierające Megaways Mechanics BTG. Pragmatyczna gra, jej deweloper, ma prawo korzystać z licencji Megaways.

Jaki jest RTP w 5 lwach megaways online?

5 Lions Megaways oferuje dość hojny RTP 96.50%.

, Kiedy wydano 5 megawysów lwów?

Pragmatyczna gra wydała 5 megawysów lwów 24 czerwca 2021.

Ile linii wypłat oferuje 5 lwów megaways online?

5 megawys. Jako tytuł Megaways, z 6 rolkami i 2 do 7 wierszy, pozwala na 117 649 sposobów wygrania.

Jaki jest potencjał wypłaty maksymalnej w 5 lwach megaways?

Max, który możesz wygrać, grając w 5 megaways Lions, to 5000 razy. Gra za minimalny zakład 0.20 punktów, możesz wygrać 1000 punktów, ale grając na to dla maksymalnego zakładu 100 punktów, możesz zbierać 500 000 kredytów! W niektórych jurysdykcjach, w których można umieścić dodany zakład, możesz zbierać do 625 000 kredytów.

To 5 lwów megaways to dobra gra na automatach?

To nie jest dobre, to doskonała gra na automatach, oferuje wysoką zmienność, doskonały potencjał wypłaty i wciągającą rozgrywkę, zawierającą Megaways Mechanics.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając 5 lwów megaways?

Pewnie. Biorąc pod uwagę, że zagrasz w to z prawdziwymi zakładami pieniężnymi lub premią bez depozytu w jednym z naszych zalecanych kasyna online, wygrasz prawdziwe nagrody pieniężne.

, Które jest najlepszym kasynem online, w którym można dołączyć i odtwarzać 5 lwów megaways online?

Mamy mnóstwo przyzwoitych pragmatycznych kasyn gry wymienionych tutaj na. Po prostu przejrzyj naszą listę i dołącz do dowolnego z wymienionych kasyn, ponieważ nie popełnisz błędu.

Powiązani partnerzy kasyna

VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Jellies
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski