88 Frenzy Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
71 040 USD.00
Motyw:
Azjatka

88 Frenzy Fortune Online Recenzja

Lucky Number 88 Symboli i złote ryby na 4 rolce 88 szalonej fortuny online. Utworzona przez Betsoft, jest to gra komputerowa i mobilna, w której wygrywa w kołowrotkach od 1 do 3 uruchamiających funkcje specjalne z czwartej rolki. Możesz wygrać do 18 -krotnie swój zakład lub ubiegać się do 5 bezpłatnych respinów z gwarantowanymi zwycięstwami za każdym razem.

Ma średnią zmienność i średni procent zwrotu 96%. Zagraj w 88 szaleńczych automatach w Fortune w najlepszych miejscach online, a możesz wygrać do 71 040.00 na najwyższym pakiecie.

Jak zagrać w 88 szaloną maszynę do gniazda fortuny

88 Frenzy Fortune, osadzone w dalekich zasięgach kosmosu. Ścieżka dźwiękowa w stylu Tron dodaje do motywu science fiction, a symbole to mieszanka złotego karpia i numer 88. Dostajesz pojedyncze i podwójne wersje ryb, ze srebrnym, złotym i ognistym Red 88 powracając stopniowo, gdy wylądują na pojedynczej linii płac pierwszych 3 bębnów. Blanki również tutaj pojawiają się, dając szerokie pole widzenia mgławicy i planety za kołowrotkami.

Załaduj 88 szaloną gniazdo wróżki Betsoft na komputerze lub mobilne zasilane przez iOS, Windows lub Android Software, a odkryjesz prosty zestaw elementów sterujących. Kliknij przyciski plus i minus po obu stronach poziomu palika, aby grać między 0.06 i 30.00 na spin.

Jeśli chcesz, aby rolki obracały się same, bez potrzeby klikania przycisku za każdym razem, naciśnij kartę okrągłych strzałek i ustaw je do 100 gier. Sprawdź wypłatę, zanim zagrasz za prawdziwe pieniądze. Zostało osiągnięte kliknięciem przycisku "ja" i mówi ci wszystko, ile musisz wiedzieć o tym, ile jest wart każdego symbolu i jak wyzwolić różne dodatki z Reel 4. Wypłaty wahają się od 1x twojego zakładu dla dowolnej mieszanki symboli ryb, do 296x za linię ognistych 88S.

Respins amp; Inne 88 Frenzy Fortune Feature

Rozgrywka jest szybka i ekscytująca. Symbole i puste przestrzenie pojawiają się na 3 lewych rolkach, a dowolna z 3 dodatkowych funkcji lub pustych punktów wyląduje na Reel 4. Jeśli otrzymasz zwycięską kombinację w roletach 1, 2 i 3 oraz dodatkowe funkcje na Reel 4, zgłaszasz bonus, który może być dowolnym z poniższych -

-

- 18x Bet - Zbierz mnożnik 8x lub 18x zwycięstwo.

-

- Wygrana 8x - Twoja wygrana linia jest mnożona przez 2x, 5x lub 8x.

-

- Respin - Część ponownie obracają się, a 3 główne zawsze będą wylądować taką samą kombinacją symboli, które wywołały tę funkcję. Zwycięstwo jest mnożone przez 1x, 2x, 3x lub 4x, a jeśli symbol respin wyląduje ponownie na Reel 4, funkcja powtarza się maksymalnie 5 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność 88 szalonych gniazdów w fortunie

Najlepiej płacący symbol, w połączeniu z 18 -krotnym mnożnikiem, płaci 2368x twój całkowity zakład. Zagraj w 30.00, aby wygrać do 71 040.00 z 88 Frenzy Fortune Slot. Jest to gra o średniej zmienności ze przyzwoitymi średnimi zwrotami 96%.

Nasza 88 szalona ocena automatów w fortuna

Szczegółowe symbole, spektakularne ustawienie i ścieżka dźwiękowa science fiction sprawiają, że 88 szaleństwa w fortuna jest jednym z najlepszych gier automatycznych, ponieważ wygląda i brzmi dobrze na platformach stacjonarnych i mobilnych. Z pewnością jest to niezwykła gra, bez dzikiego symbolu lub samodzielnych darmowych obrotów, w połączeniu z siatką symboli, bonusów i pustych "3 + 1".

To sprawia, że jest to łatwa gra do gry, ponieważ trzeba tylko szukać kombinacji w pojedynczej linii płacowej. Otrzymujesz wynagrodzenie za wygraną i przy odrobinie szczęścia modyfikator wyląduje w tym samym rzędzie, aby podnieść wypłatę lub uruchomić respins.

Przekonasz się, że mniejsze mnożniki zwykle ustawiają się częściej niż te o wyższej wartości lub symbol respin, ale sprawia, że jest to bardziej ekscytujące, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy wielka wygrana wyląduje przy następnym spinu.

Czy szczęśliwy numer 88 przyniesie ci szczęście? Sprawdź 88 Frenzy Fortune Darmowe Gry Online w najlepszych kasynach online, aby się dowiedzieć. Pamiętaj, aby wziąć ich najlepsze bonusy powitalne, kiedy dołączysz.

Co robi czwarta rolka 88 szalonej maszyny do gniazda fortuny?

, Podczas gdy kołowrotki 1, 2 i 3 z lewej strony 88 szaleństwa w fortuna trzymaj symbole płatne i puste przestrzenie. Reel 4 po prawej stronie ma tylko mnożniki lub emblemat respins. Jeśli są one zgodne ze zwycięską kombinacją, wygrywasz odpowiedni mnożnik lub otrzymujesz respins z guarnteed wygraną.

Ile mogę wygrać z 88 szalonych gier fortune?

Możliwe jest wygranie 2368x całkowitego zakładu z 88 szaleństwa. Nagroda ta jest twoja, jeśli na linii pojawia się najwyższy opłacalny symbol, aby zapłacić 296x stawka, wraz z maksymalnym mnożnikiem 18x.

To 88 Frenzy Fortune Darmowe Gry Online Mobile zoptymalizowany?

Tak to jest. Możesz zagrać w 88 szaleństwa na gniazda fortuny na iPhone'ach, iPadach i smartfonach lub tabletach za pomocą systemów operacyjnych Android i Windows. Wersja mobilna działa dokładnie w taki sam sposób, jak gra komputerowa.

Jakie symbole są używane w 88 szaleństwa w automatach w formie?

Golden Carp i "88" emblematy w różnych odcieniach znajdują. To niezwykła mieszanka do innowacyjnej rozgrywki. Kołowrotek po prawej stronie trzyma symbol respins lub wartości multiplora.

Jaki jest minimalny zakład w grze 88 szaleństwa?

Możesz zagrać w automatach 88 Frenzy Fortune za zaledwie 0.06 lub podnieś stawki do maksymalnie 30.00 na każdym obrotie rolki. Jest to rozsądny zakres opcji, choć trochę niski dla niektórych wyższych rolek.

Czy są jakieś gry podobne do 88 Frenzy Fortune Slot?

Gry podobne do 88 Frenzy Fortune Slot to 88 Fortunes Megaways, od Shuffle Master i 88 Fortunes autorstwa SG Digital. Jak sugerują ich nazwy, gry te zawierają numer 88, który jest uważany za szczęśliwą liczbę w wielu kulturach azjatyckich.

Czy mogę zagrać w grę 88 Frenzy Fortune Slots z dodatkowymi pieniędzmi?

Sprawdź nasze ulubione kasyna online, aby znaleźć największe i najlepsze oferty bonusowe powitalne. Dołącz do tych witryn, a możesz zagrać w 88 szaleństwa w formie lub w wielu innych grach, korzystając z funduszy bonusowych zamiast własnych pieniędzy.

Ile linii płacowych ma 88 szaleństwa?

88 szalona maszyna do gniazda fortuny ma tylko jedną linię płacową. Wygrasz nagrodę, gdy wygrywając kombinacje symboli, lądują na wszystkich 3 rolkach na linii, dzięki czemu jest to bardzo łatwa gra do gry.

, Który tworzy 88 szaleństwa w formie online?

Ta gra pochodzi z Betsoft, która jest jednym z najlepszych programistów w branży kasyn online. 88 Frenzy Fortune dołącza do cenionej kolekcji gier Betsoft, takich jak dr Jekyll i Mr Hyde, The Slotfather, A Night in Paris i 2 miliony B.C.

, Kiedy wydano 88 szaleństwa?

88 Frenzy Fortune został wydany 12 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Roasty McFry and the Flame Busters
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Grand Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni