9 Blazing Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Bary i dzwonki

9 Blazing Diamonds Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli lubisz klasyczne gry o tematyce owocowej z kilkoma soczystymi dodatkami, koniecznie zagraj w automatach online Blazing Diamonds. Pochodzi z mikrogamingu we współpracy z gierami spinplay i zawiera wiśnie, bary i czerwone 7 wśród tradycyjnych symboli.

9 Blazing Diamonds to 5-linowa, 3-rzędowa gra, 25-liniowa, którą możesz cieszyć się na telefonach komórkowych PC, iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach mikrogamingu. Rozproszone diamenty są warte jackpoty o wartości do 2500 -krotnej stawki, a płonące koło obraca bezpłatne gry z mnożnikami, w których można zbierać rozległe 10 000 razy Twoje zakłady. Jest to gra o średniej zmienności, z doskonałymi średnimi zwrotami 96.33%.

Jak zagrać w 9 płonących automatach Diamonds

Grafika jest nieco lepsza niż zwykle w przypadku tradycyjnych maszyn owocowych. Pojawiają się również złote dzwonki, symbole $ i powoli obracający diament, a także płonący dziki emblemat, który działa jak inne, jeśli może ukończyć kombinację. Ścieżka dźwiękowa to żywa sprawa i istnieją kilka zgrabnych animacji, ponieważ zwycięskie symbole wybuchają płomieniem na jaskrawoczerwonym tle.

Możesz umieścić zakłady od 0.20 do 50.00 na każdym obrotowi rolki w najwyższych kasynach online, wygrywając za każdym razem, gdy 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli lądują na dowolnej z 25 linii z lewej strony. Kliknij 3 małe linie na elementach sterujących, a następnie zakładka "I", aby ujawnić wypłatę, która pokazuje, ile jest wart każdego. Dziki płaci najwięcej, przy 40x stoliku za pełną linię, ale jak zobaczymy, diamenty są najlepszym przyjacielem graczy, gdy wylądujesz wystarczająco jednocześnie.

Inne opcje sterowania 9 płonący gniazdo diamentów obejmują funkcję automatycznych obrotów, a śruba błyskawicy wywołuje tryb fastplay.

Gdzie możesz zagrać w 9 Blazing Diamonds Slot w Kanadzie

Jeśli chcesz zagrać za darmo, możesz tak z demo na naszej stronie internetowej. Jednak gracze z prawdziwych pieniędzy będą musieli znaleźć operatora kasyna, który jest dostępny do legalnej gry w swojej prowincji. Każda prowincja ma swój własny zestaw przepisów, aw niektórych przypadkach jedyną opcją może być zabawa z dostawcą kasyna offshore. Dobra wiadomość jest taka, że niektóre prowincje zmierzają w kierunku legalizacji tych stron, a wkrótce kasyna online w Ontario będą dostępne na przykład do zabawy, na przykład. Więc sprawdź, jakie opcje są dostępne, szukając kasyna online.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Blazing Diamonds

Najpierw przyjrzymy się specjalnym nagrodom jackpota z Diamonds, ponieważ są one wystarczająco ważne, aby nadać temu szczelinę swoją nazwę. Naprawiono wartości jackpotu powyżej rolki, a ty zgłaszasz się 15x, 50x, 100x, 500x i 2500x twój zakład z dowolnego 5, 6, 7, 8 lub 9 diamentów. Diamenty są symbolami rozproszonymi, więc nie muszą nawet być w określonych liniach wynagrodzeń, aby zwrócić te ogromne nagrody.

Wygrane z diamentów mogą dotrzeć do masywnego zakładu 10 000 razy w ramach bezpłatnej bonusowej rundy. Pokryte płomienie koła bonusowe mogą lądować w dowolnym obrotu, a jeśli pojawiają się na bębnach 1, 3 i 5, a jednocześnie aktywujesz płonące koło.

Możesz obrócić koło i ląduje na wielu darmowych spinach lub jackpotu diamentowym. Następnie obraca mnożnik do 4x, który dotyczy każdej darmowej wygranej. Możesz zebrać do 30 darmowych spinów, z podwojonymi, potroczonymi lub czterokrotnie, a te mnożniki mają nawet zastosowanie do dowolnych diamentowych jackpotów wylądowanych podczas rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność 9 płonących gniazdów diamentów

Maksymalna możliwa nagroda 10 000 razy wynosi 500 000.00 na najwyższych stawkach. 9 Blazing Diamonds Maszyna ma średnią zmienność i lepszy niż średni procent zwrotu 96.33%.

Nasz 9 Blazing Diamonds Autdict

Gry wypełnione wiśniami, dzwonami, barami i 7. mają trwałe urok, a 9 Blazing Diamonds Slots podnosi poprzeczkę z ekscytującymi bonusami i potencjałem dużych zwycięstw. Możesz wylądować dowolnym z jackpotów diamentowych w dowolnym momencie, ale największe nagrody czekają na spin na płonącym kole.

Musisz wylądować maksymalny mnożnik, a następnie zdobyć największy jackpot diamentów w trakcie rundy, więc osiągnięcie wygranej 10 000x nie będzie łatwe. Ale hojne zwroty i średnia zmienność oznaczają, że wygranie lądowania z tego szczeliny są stosunkowo łatwe.

Przetestuj swoje szczęście i zagraj w 9 płonących diamentów w najlepszych kasynach internetowych mikrogamji. Najlepsze strony z najlepszymi ofertami premii powitalnych są ujawnione tutaj.

Ile mogę wygrać z 9 Blazing Diamonds Slot?

Maksymalna możliwa wygrana z 9 Blazing Diamonds Darmowe Gry Online jest równa 10 000 razy w całkowitym zakładach. Zagraj na najwyższych stawkach, aby wygrać nagrodę 500 000.00 Kiedy wyląduje wystarczająca liczba symboli diamentowych jednocześnie podczas bezpłatnej rundy gier na najwyższym mnożniku.

Jaki jest zakres zakładów 9 gier Blazing Diamonds Game?

Możesz umieścić zakłady tak małe jak 0.20 na każdym obrotu 9 płonących gardełek diamentów lub nawet 50.00. To przyzwoite rozprzestrzenianie się, chociaż wysokie rolki mogą chcieć grać więcej niż to. Istnieje wiele poziomów zakładów między minimum a maksimum, co czyni go grą dla większości budżetów.

To 9 płonących diamentów w uczciwej grze?

Wspólnie ze wszystkimi gniazdami z mikrogamingu, 9 Blazing Diamonds Maszyna jest wyposażona w żelazną gwarancję fair play. Ma doskonały średni powrót do procentowego procentowy wynoszący 96.33%, co oznacza, że możesz grać dłużej z mniejszymi nakładami.

Jak działa płonącą funkcję kółka 9 płonących diamentów?

Dowolne 3 bonusowe symbole odblokowują funkcję płonącego koła. Jest to koło fortuny, które obracasz raz, aby wylądować na albo natychmiastowym jackpotu diamentowym lub wyzwoleniem do 30 darmowych spinów. Wolne obroty są dostarczane z mnożnikami 2x, 3x lub 4x i wszystkich wygranych, w tym jackpotów, są wzmacniane przez odpowiednią kwotę.

To 9 płonących diamentów online kompatybilnych z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Możesz zagrać w grę 9 Blazing Diamonds Game na Android, iOS lub Windows Mobile i tabletach. Działa dokładnie tak samo jak wersja gry na PC, więc gracze, którzy lubią uzyskiwać dostęp do swoich gier na smartfonach.

Jakie symbole są używane w 9 płonących automatach do gier?

9 Blazing Diamonds Glot. Zobaczysz wiśnie, pojedyncze, podwójne i potrójne ikony baru, złote dzwonki i czerwone 7s na rolkach, wraz z diamentami, płonącymi dzikimi i płonącymi emblematami bonusowymi.

Czy są jakieś gry podobne do 9 Blazing Diamonds Slot?

Istnieje wiele gier o podobnym stylu do 9 Blazing Diamonds Glot. Wypróbuj 9 garnków złota lub 9 masek gniazd pożarowych, które również pochodzą z mikrogamji i mają bardzo podobne jackpoty z rozproszonych symboli.

Ile linii wypłat przekracza 9 Blazing Diamonds Glots Bude?

9 Blazing Diamonds Maszyna to gra 25-liniowa. Ma 25 zdefiniowanych ścieżek na 5 rolkach i musisz wylądować 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na ścieżce, zaczynając od lewej. Diamenty to specjalne symbole rozproszenia, które płacą w dowolnej miejscach.

, Który opracowuje 9 Blazing Diamonds Slot?

Pochodzi z gier mikrogamingowych i spinplay. Współpracując, ci programiści mogą dostarczyć więcej gier szerszej publiczności, niż mogliby sami. To coraz bardziej popularny trend, który działa dla wszystkich, w tym amerykańskich graczy.

, Kiedy został uruchomiony 9 Blazing Diamonds Machine?

Microgaming uruchomił wersje kompatybilne kompatybilne i mobilne 9 Blazing Diamonds Gloth w całej sieci 27 kwietnia 2021. Sprawdź najlepsze witryny mikrogamowe z tej daty, aby cieszyć się grą i resztą ich zakresu.

Powiązani partnerzy kasyna

Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Evil Goblins xBomb
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni