9 Masks of Fire HyperSpins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Owoce

9 Maski Hiperspinów Fire Online Recenzja

9 masek Fire Hiperspins przynosi afrykańskie maski, tarcze i klasyczne symbole maszyn owocowych na kasynie stacjonarne i mobilne. To świetnie wyglądająca gra, z ognistą czerwoną kolorystyką i niektórymi gorącymi funkcjami bonusowymi.

Symbole maski płacą natychmiastowe nagrody do 2000 razy większymi zakładami i możesz ubiegać się o 30 darmowych spin. Ekscytująca opcja Hiperspins pozwala ci odpierać bole, tak często, jak chcesz, pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji - za cenę.

9 masek hiperspinów ognia ma średni poziom zmienności i średnich zwrotów 96.24%. Pochodzi z Gameburger Studios i możesz zdemaskować to ekscytujące automaty w kasynach online za pomocą platformy mikrogamingowej.

Jak grać w 9 maskach na automatach hiperspinów

Ciemne Czerwone Czaszki znajdują się na tle jasnych czerwonych afrykańskich wzorów i animowanych płomieni, w towarzystwie żywego bębna. Wiele symboli jest również czerwonawy odcień, w tym wiśnie, godło baru i singiel, podwójne i potrójne flaming 7. Pojawiają się również złote dzwonki i symbole "$", wraz z diamentami i cennymi złotymi maskami, które dodają odrobiny koloru do ekranów komputera, iOS, Android lub Windows Mobile.

To 5-linowa, 20-liniowa gra, w którą możesz grać między 0.20 i 60.00 za spin w naszych najlepszych kasynach online. Dotknij przycisków strzałek w górę lub w dół po obu stronach zakładki BET, a możesz wybrać poziom w sekundach. Funkcja autoodplay zaczyna się od kliknięcia strzałki w okręgu, chociaż musisz ustawić limit strat, zanim zacznie się automatyczne spiny.

Aby otworzyć płatnik i zobaczyć, ile jest warte każdego symbolu, po prostu naciśnij 3 małe linie na elementach sterujących. Wygrywasz z dopasowanych symboli po liniach biegających od lewej strony, chociaż jak zobaczymy, maski płacą w dowolnej miejscach.

Bezpłatne obroty i inne 9 masek Fire Hiperspins Feature.

Pięknie zaprojektowana afrykańska maska to symbol rozproszenia i płaci nagrodę, gdy pojawia się w jakichkolwiek miejscach w tym samym spinu. Stół po lewej stronie rolki pokazuje, ile razy maski zakładu płacą, z minimum 3 wartymi 1x. Wygrywasz 5x, 15x, 40x, 100x, 500x i 2000x, odpowiednio 4, 5, 6, 7, 8 i 9+.

Diament jest dzikim symbolem, który może wkroczyć dla wszystkich z wyjątkiem masek i tarczy, podczas gdy płaci również 125x twój zakład, jeśli wypełnia linię płac.

Ekscytująca opcja Hiperspins pozwala odzyskać dowolną rolkę, gdy symbole się zatrzymają. Koszt jest wyświetlany poniżej każdego kołowrotka i różni się, w zależności od prawdopodobieństwa, że respin doprowadzi do wygranej i ile możesz zarobić.

Tarcze w dowolnych 3 miejscach na środkowych 3 rolkach przyznają nagrodę 1x stak. Przed rozpoczęciem pojawia się koło bonusowe, z różnymi liczbą darmowych spinów i mnożnikami 2x lub 3x na każdym klinie. Obróć koło, a dostajesz z 10 darmowych gier z mnożnikiem 2x do 30 obrotów bonusowych z mnożnikiem 3x. Mnożniki mają zastosowanie do wszystkich zwycięstw, z wyjątkiem tych z masek, a możesz ponownie za darmo gier z większą liczbą tarcz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

9 masek Hiperspins Hiperspins Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Co zaskakujące, maksymalna wygrana 2000 razy nie jest tutaj największą potencjalną nagrodą. Pełna siatka dzikich diamentów, przy 3x mnożniku w darmowych grach zapłaci 7500 razy.00 na najwyższym pakiecie.

9 masek hiperspinów ognia to gra o średniej zmienności i ma hojny procent zwrotu 96.24%.

Nasze przemyślenia na temat 9 masek Fire Hiperpins

To atrakcyjna gra z dramatycznym stylem, który przemawia do fanów maszyn owocowych i gier o tematyce afrykańskiej. Możesz zdobyć dużą wygraną w dowolnym momencie z masek i potencjalnie jeszcze większych nagród podczas bezpłatnych gier.

Hiperspiny są miłym dodatkiem do rozgrywki i chociaż nie ma ograniczeń do tego, ile razy możesz odpocząć każdemu kołowrotkowi, nadchodzi moment, w którym koszt przeważa nad potencjalnymi nagrodami, więc starannie stąpaj.

Ujawnij rozgrywkę za 9 maskami Fire Hiperspins na komputerach lub telefony komórkowe w naszych najwyższej jakości kasynach online dzisiaj.

Mikrogamowanie gier automatycznych

Jaka jest funkcja hiperspinów 9 masek Hiperspins Fire Online?

9 masek Fire Hiperspins Glot. Koszt każdego hiperspina jest pokazany poniżej kołowrotka na końcu spinu i daje dodatkowe szanse na wygraną w wygranej.

Czy 9 masek automatów Hyperspins ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 afrykańskie symbole tarczy przyznają bezpłatną rundę bonusowych spinów. Obracasz koło, zanim zaczną zacząć, aby ubiegać się o cokolwiek od 10 do 30 darmowych gier i mnożnik 2x lub 3x dla każdej wygranej. Więcej tarczy może odzyskać funkcję.

Jak niestabilne jest 9 masek gniazda hiperspinów ognia?

9 masek maszyny do gniazda hiperspin. Jest doskonały powrót do procentu graczy 96.24%.

Jaka jest maksymalna wygrana z 9 masek masek Fire Hiperspins?

Możliwe jest wygranie 7500x swojego zakładu z 9 masek Fire Hiperspins lub 450 000.00 na najwyższym pakiecie. Potrzebujesz symbolu diamentu, aby wypełnić każdą kołowrotek podczas bezpłatnych gier z mnożnikiem 3x, aby wylądować tę nagrodę.

Gdzie mogę zagrać w 9 maskach na automatach hiperspinów?

Znaleźliśmy najlepsze kasyna online z 9 maskami Hiperspins Fire w swoim zakresie. Dołącz do zatwierdzonej witryny, a możesz cieszyć się tym i wiele innych gier.

Jakie symbole używa 9 masek Fire Hiperspins?

9 masek Fore Hiperspins Glot. Łączy je z przedmiotami o tematyce afrykańskiej, takimi jak tarcza i złote maski, a błyszczący diament to dziki symbol, który może działać jak inni.

Czy są jakieś gry podobne do 9 masek Hiperspins Fire Online?

Podobne automaty obejmują oryginalne 9 masek ognia, a także popularne gry, takie jak Africa X Up Slot autorstwa Alchemy Games, Safari Sam 2 autor.

Jaki jest minimalny zakład na 9 maskach na szczelinie hiperspinów ognia?

Minimalny zakład na każdym obrotu 9 masek Fire Hiperspins, wynosi 0.20 lub 0.01 na każdej z 20 linii płacowych. Możesz podnieść stawki do rozsądnego maksimum 60.00 na każdym obrotu, a pomiędzy nimi jest wiele opcji, aby dopasować się do twojego budżetu.

, Który tworzy 9 masek automatów do automatów?

9 masek Fire Hiperspins pochodzi z GameBurger Studios, we współpracy z mikrogamingiem. Jest to część zasięgu, która obejmuje Hyper Joker, Playboy Fortunes i 9 garnków złota.

, Kiedy wydano 9 masek Fire Hiperspins?

Możesz zagrać w 9 maskach Fire Hiperspins w naszych ulubionych kasynach mikrogamingu z 28 października 2021.
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki