9 Pots of Gold HyperSpins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, siódemki, irlandzkie szczęście

9 garnków złotych hiperspinów online przegląd automatów

9 garnków złotego gniazda stało się ogromnym sukcesem dla mikrogamingu i ich partnerów Gameburger Studios. 9 garnków złotych hiperspinów zachowuje elementy, które czynią oryginał tak popularny i dodaje ekscytującej funkcji, która pozwala odstąpić.

To gra o tematyce irlandzkiej, wypełniona szczęśliwą koniczyną, muchom. Złote garnki płacą natychmiastowe nagrody do 2000 razy na stawce, a istnieje bezpłatna funkcja spinów, w której wirujesz koło bonusowe, aby ubiegać się o 30 gier z mnożnikiem 3x.

9 garnków złotych hiperspinów to średnia zmienność z 5 rolkami i 20 liniami, w. Istnieje przyzwoity procentowy procent zwrotu 96.24% z tej kolorowej gry, w której słynne szczęście Irlandczyków może prowadzić do wielkich nagród.

Jak grać w 9 garnkach złotych automatów hiperspinów

Podczas gdy ścieżka dźwiękowa jest ogólną melodią automatu, styl jest tak irlandzki. 5 kołowrotków i 3 rzędy symboli pojawiają się na zielonym tle wypełnionym 4-liściowymi konicjami i celtycnymi wzorami. Więcej koniczyny pojawia się na siatce symbolowej wraz ze złotą harfą, barami w stylu irlandzkim, singlem, podwójnym i potrójnym 7.

Rainbow Colours opadają w role, gdy się kręcą, a krasnoludzki tańczą, aby świętować wielkie zwycięstwa. Miernik wygrany znajduje się na boku wersji komputerowej, ale przenosi się na dolną część ekranu, jeśli grasz w 9 garnkach złotych hiperspinów na iOS, Androida lub Windows Mobile na najlepszych miejscach online. Poza tym gra mobilna jest dokładnie taka sama jak ta, którą grasz na komputerze.

Aby rozpocząć, po prostu kliknij przyciski strzałek w górę lub w dół na elementach sterujących, aby wybrać zakład od 0.20 do 60.00 na spin, z dużą ilością opcji pomiędzy nimi do Twojego budżetu. Jest to 20-liniowa gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli po linii od lewej i aby zobaczyć, ile jest warte, kliknij 3 małe linie na elementach sterujących, a następnie przycisk "I".

Ta wypłata ujawnia, że czerwony i biały muchom płaci 7.5x, 25x i 125x Twój zakład, gdy 3, 4 lub 5 lądują na linii, a także dziki symbol, który może zastąpić innych w razie potrzeby.

Inne elementy sterujące obejmują strzałkę w okręgu, który wyzwala funkcję automatycznego opanowania, a jeśli klikniesz symbol bieżące.

Bezpłatne obroty i inne 9 garnków złotych hiperspinów

Spójrz poniżej każdego kołowrotka, gdzie widać wartości pieniędzy powiązane z funkcją hiperspinów. Na końcu każdego obrotu możesz odesłać dowolną rolkę indywidualnie za pokazane koszty, a kwota zależy od prawdopodobieństwa, że wygrana będzie wygrana, i ile masz zgromadzenia. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz wziąć tę ekscytującą opcję hiperspinów, ale zawsze śledź koszty, ponieważ nadchodzi punkt, w którym przewyższa potencjalne zwroty.

Uważaj na garnki złota w dowolnym momencie, ponieważ te płacą 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x lub 2000x całkowity zakład, gdy widzi się odpowiednio w dowolnych 3, 4, 5, 6, 7 lub 9 miejscach. Inną główną cechą 9 garnków złotych hiperspin. Przed rozpoczęciem gier obracasz koło bonusowe, które przyznaje dowolną z 10 opcji.

Możesz zwrócić się zaledwie 10 darmowych gier z mnożnikiem 2x na wszystkich zwycięstwach lub aż 30 spin. Niezależnie od rezultatu, możesz przywrócić te same obroty i kombinację mnożnika, jeśli 3 kolejne symbole rozproszenia wyląduje w darmowej grze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

9 garnków złotych hiperspinów maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Co zaskakujące, 2000x jackpot z 9 złotych doniczek nie jest najwięcej, które można wygrać tutaj. Ten zaszczyt należy do pełnego ekranu dzikich symboli muchom. Jeśli masz maksymalny udział w 60.00 w grze wygrywasz 120 000.00 z tej kombinacji, która jest mniejsza niż wiele innych miejsc.

9 garnków złotych automatów do gniazda hiperspinów ma średnią zmienność i średni zwroty 96.24%.

Nasz werdykt o 9 garnkach złotych hiperspinów gry

Opcja obracania się w kółko, aby stworzyć zwycięską kombinację, wprowadza ekscytującą nową funkcję do niezwykle popularnej gry. Z pewnością zachwyci fanów Celtyckiego motywu, z dużą ilością zielonych symboli szczęścia na kołowrotkach i tańczącymi krasnoludzkami, aby dodać do uroku.

Natychmiastowe nagrody za złote doniczki i emocje związane z wolnymi obrotami, w których wygrane są podwojone lub potroczone, upewnij się, że nie potrzebujesz pomocy skaczącej krasnoludów, aby zdobyć dużą wygraną z 9 doniczek złotych automatów hiperspin Najlepsze kasyna online.

Co robi garnek złotego symbolu w 9 garnkach złotych hiperspinów maszyny?

Garnek złota jest specjalnym symbolem rozproszenia. Ziemia 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9 na rolkach 9 garnków złotych hiperspinów, aby wygrać 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x lub 2000 razy.

Czy 9 garnków złotych hiperspinów internetowych ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 bezpłatne symbole spinów Wynala się 9 doniczek złotych hiperspinów. Obracasz koło, aby zobaczyć, ile darmowych gier rozgrywa się i jaki mnożnik ma zastosowanie do wygranych, z 30 gier i maksimum 3x.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w 9 garnków Gold Hiperspins Game?

Zagraj w 9 garnków złotych szczelinek hiperspinów w naszych zalecanych kasynach, a na pewno możesz wygrać prawdziwe pieniądze z tej gry. Nagrody z jednego spinu mogą osiągnąć 2000 razy w Twoim pakiecie.

Jak lotny jest 9 garnków złotych szczelinek hiperspinów?

9 garnków złotych gniazda hiperspinów to gra o średnim poziomie zmienności. W porównaniu z innymi szczelinami, płaci nagrody średniej wielkości, przy średniej częstotliwości, chociaż jest to poziom długoterminowy, który może się różnić w porównaniu z krótszym okresem.

Jakie jest najlepsze 9 garnków złotych hiperspinów aplikacji?

Niektóre kasyna online oferują aplikację do pobrania, którą można zainstalować na telefonie komórkowym. Sprawdź nasz przewodnik po najlepszych, w sklepach Apple and Play, a po zainstalowaniu można szybko i łatwo dotrzeć do 9 garnków złotych hiperspinów.

, Czy powinienem zagrać w 9 doniczkach złotych szczeliny hiperspinów na maksymalnym zakładce?

Maksymalny zakład na każdym spin 9 garnków złotych gniazd gniazd hiperspinów wynosi 60.00. Nie musisz grać na tym poziomie, jeśli nie ma to w obrębie budżetu i może obniżyć stawkę do zaledwie 0.20.

Jak wygrać na 9 garnkach złotych gier na automatach hiperspin?

Wygrasz nagrody z 9 doniczek złotych szczeliny hiperspinów. Dziki symbol pomaga, działając jako inne, a złote garnki płacą w dowolnej miejscach.

To 9 garnków złotych szczeliny hiperspinów części serii?

9 garnków złotych szczelinek hiperspinów to kontynuacja 9 doniczek złotego miejsca online. Różnica polega na indywidualnym obracaniu rolki, aby pomóc w wygranej w kombinacjach.

, Który tworzy 9 garnków złotych hiperspinów online?

9 garnków złotych automatów hiperspinów to praca mikrogamingu i gier. Inne w tym zakresie obejmują 9 masek ognia i hiper złota.

, Kiedy wydano 9 doniczek złotych automatów hiperspinów?

9 doniczek złotych szczelinek hiperspinów zostało wydanych 14 marca 2022 r.
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Three Musketeers and the Queen's Diamond
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rocky
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Even the Score
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni