9 Pots of Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

9 garnków złota online przegląd automatu online

Czy słynne szczęście Irlandczyków będzie z tobą, gdy zagrasz 9 garnków złotego automatu online z Microgaming and Gameburger Studios? Ta wesoła gra zawiera koniczynę, czapki, harfy i inne klasyczne symbole na 5 rolkach i 20 liniach.

Przy odrobinie szczęścia wywołasz bezpłatną funkcję Spins, w której możesz cieszyć się maksymalnie 30 dodatkowymi gierami ze wszystkimi zwycięstwami potroczonymi. Złoto w tytule mogą zapłacić jackpoty warte do 2000 razy. Możesz wygrać jeszcze więcej podczas bezpłatnej rundy gier, z zwycięstwami 7500x lub 450 000.00 Dostępne na maksymalnych stawkach.

9 garnków złota to gra o średniej zmienności z procentem zwrotu 96.24%. Możesz grać na telefonach PC, iOS, Androida lub Windows w najlepszych kasynach mikrogamingowych.

Jak zagrać w grę 9 garnków złotych automatów

Jeśli podoba Ci się kolor zielony, ta gra będzie ucztą. Klucze, zielone 7s, zielone symbole bonusowe, a nawet zielona funkcja krasnoludów, a także kolorowe muchomki i złote garnki. Spójrz w lewo, gdzie widzisz wartości stałych jackpotów, które twierdzisz, gdy pojawia się wystarczająca liczba garnków złota. To klasyczna gra o tematyce irlandzkiej z dużą ilością animacji i tradycyjną celtycką ścieżką dźwiękową.

Gniazda mikrogamingowe są dobrze znane do łatwości użytkowania w najlepszych kasynach online i bez względu na poziom doświadczenia, możesz kręcić rolki w sekundy. Wskaźnik poziomu zakładu ma zakładki plus i minus po obu stronach, a po prostu kliknij je, aby wybrać past, który może wynosić od 0.20 do 60.00 na spin.

9 garnków złotych gniazd ma przydatne opcje autoodoodeta. Wypłaty symbolu wahają się od 1x twojego zakładu, aby uzyskać pełną linię płac ikon baru do 125x dla czerwonego muchom.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe cechy 9 garnków złota

Oprócz płacenia najwyższych nagród za linie, toadstool jest dzikim symbolem, który robi to, co dziczy najlepiej, i działa jak inni, jeśli może wygrać.

Zbierasz dowolny z jackpotów po lewej stronie kołowrotka, gdy co najmniej 3 garnki złota. Trzy garnki płacą 1x twój zakład, a wartości rosną wraz z liczbą doniczek. Wyląduj 9 garnków złota, które nadają jej nazwę, aby wygrać główną nagrodę 2000 razy w swoim pakiecie.

Trzy bezpłatne symbole spinów odblokowują koło bonusowe. Możesz obrócić koło, aby uruchomić między 10 a 30 darmowymi gierami, z mnożnikami 2x lub 3x. Możesz w dowolnym momencie odnieść rundę z większą liczbą dodatkowych symboli, bez maksymalnego ograniczenia tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność 9 garnków złotej maszyny do gniazda

Jeśli uda ci się wylądować dziki symbol we wszystkich 15 miejscach rolki podczas bezpłatnych gier i masz mnożnik 3x, wygrywasz maksymalną możliwą nagrodę 7500x Twoim zakład. Jest to 450 000.00 na najwyższym zakładach. 9 garnków złotego miejsca online ma średnią zmienność, a jako przeciętna liczba zwraca się z prędkością 96.24%.

Nasz werdykt o 9 garnkach złotych automatów

Dzikie substytucje, wolne spiny z mnożnikami i hojne nagrody rozproszone nie są niczym nowym, ale 9 garnków złota jest zdecydowanie grą, którą z przyjemnością polecamy. Ma pewien urok na temat projektu, chociaż jeśli nie lubisz zielonego, skieruj się!

Szansa na zbieranie jackpota w dowolnym spinu, a mnożniki 2x lub 3x z funkcji darmowych spinów może stworzyć ogromne wygrane w całej rundzie. Pamiętaj, aby zagrać na najlepszych miejscach online i zdobyć ich najlepsze oferty bonusowe powitalne, gdy tylko dołączysz.

Jaka jest maksymalna wygrana z 9 garnków złotej maszyny do gniazda?

Z najcenniejszym symbolem we wszystkich liniach 9 garnków złotego gniazda, w połączeniu z maksymalnym mnożnikiem darmowych spin. Zagraj w najwyższym zakładach 60.00 na spin, który wyzwala rundę i możesz odebrać nagrodę w wysokości 450 000.00.

Czy mogę zagrać 9 doniczek złotego gniazda na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. 9 garnków złotego automatu działa na smartfonach i tabletach za pomocą systemów operacyjnych iOS, Android i Windows. Przyciski sterujące są przełożone, aby ułatwić im dochowanie kciuków, ale poza tym jest to samo jak wersja komputerowa stacjonarna.

, Które jest najlepszym kasynem online do gry w 9 garnkach złotego szczeliny?

Szukaliśmy najlepszych kasyn mikrogamowania i przetestowaliśmy każde, aby przynieść Ci najlepsze strony. Wybierz jeden z nich, a możesz zagrać w 9 garnków złotej maszyny do gniazda wraz z resztą tego ogromnego zasięgu. Hojne bonusy powitalne czekają na Ciebie w zalecanych kasynach.

Czy 9 garnków złotej maszyny do gniazda ma rundę bonusową jackpot?

9 garnków złotej maszyny do gniazda nie ma samodzielnej rundy bonusowej Jackpot, ale możesz wygrać nierogresywne jackpoty do 2000 razy swoje zakłady w dowolnym spinu. To ta funkcja nadaje grę tytuł, gdy zbierasz najwyższą nagrodę, gdy 9 garnków złotych symboli wyląduje jednocześnie.

Czy jest dobry powrót do procentowego procentowego z 9 garnków złotego szczeliny?

Średni procent zwrotu 9 garnków złotych automatów wynosi 96.24%, co jest hojną liczbą dla takiej gry zmiennościowej, takiej jak ta. Zwraca 96.24 na każde 100.00 umieszczone w zakładach, chociaż jest to średnia długoterminowa i jest mało prawdopodobne, aby zobaczyć tę dokładną liczbę.

Jakie symbole są używane w 9 garnkach złotych automatów?

9 garnków złotego miejsca online to gra o tematyce irlandzkiej. Jest pełen klasycznych emblematów z Szmaragdowej Wyspy, taki jak 4-liściowa koniczyna, zielony kapelusz krasnoludzki, harfa, grzyby i garnki złota. Wesoły krasnoludzki nadzoruje rolki, a tło jest pełne szczęśliwej koniczyny.

Czy są jakieś gry podobne do 9 garnków złotego automatu?

Znajdziesz wiele gier o irlandzkim szczęściu w naszych ulubionych kasynach online. Niektóre z najpopularniejszych to Irish Pot Luck z Netent, a Leprechaun szaleje z Play’n Go. Fani tego tematu nie brakuje gier do wyboru.

Czy istnieje bezpłatna funkcja spinów w grze 9 garnków złotych automatów?

Każdy 3 lub więcej darmowych symbolu spinsów uruchomi 9 doniczek złotej rundy bonusowej, zanim zaczną się gry, obracasz koło fortuny, aby ustalić, ile rozgrywa się i każdy mnożnik, który dotyczy wszystkich zwycięstw w rundzie. Najlepszym rezultatem jest 30 darmowych spin.

Ile ma linii płacowych, które ma 9 garnków złota?

9 garnków złotego miejsca online to gra 20 Payline. Istnieje 20 zdefiniowanych ścieżek na rolkach biegających od lewej strony, a wygrasz, dopasowując symbole w linii. Dziki grzyb może działać jak inni w razie potrzeby, ułatwiając wygraną.

, Kiedy wydano 9 doniczek złotego gniazda?

Mikrogaming i GameBurger Studios wprowadziło 9 doniczek złotego szczeliny 6 marca 2020 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni