A Christmas Carol graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
513 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, Boże Narodzenie

Recenzja automatów do gry na Boże Narodzenie

Przygotuj się, aby po raz kolejny zacząć wierzyć w magię Bożego Narodzenia, gdy wchodzisz do poruszającego się świata świątecznego slotu w pogoni za dużymi wypłatami! W oparciu o klasyczną opowieść Charlesa Dickensa, Karol ożywia tę ponadczasową historię w automatach 25-payLines, którą trudno zignorować. Dzięki efektom filmowym, bonusom, które pozostają wierne scenariuszowi, oraz prawdziwe nagrody pieniężne do 513 000 monet za spin, kolęd to idealna gra do gry w dowolnym momencie, gdy chcesz uzyskać dawkę tego świątecznego ducha i zdobyć zyskowne nagrody.

Zobacz trzy duchy świątecznej wizyty Old Man Scrooge i zarabiaj sobie darmowe bonusy z gwarantowanymi wypłatami lub prysznicami świeżych dzikich ikon. Ale nawet jeśli nie, nadal możesz zarobić dodatkową gotówkę, korzystając z tej samej funkcji podwójnej, którą można znaleźć w prawie wszystkich grach Betsoft. I jak każde inne miejsce ze studia, ta gra pozwoli ci cieszyć się tym ekscytującym funkcjami w każdej połowie, o każdej porze dnia, dzięki optymalizacji mobilnej. Sprawdź nasz pełny przewodnik po poniższym miejscu, aby dowiedzieć się więcej o grze, zanim spróbuje jej samodzielnie!

Jak zagrać w miejsce online kolędy online

Gniazdo używa bardzo czystego układu ekranu, który ułatwia granie, nawet przez osoby bez wcześniejszego doświadczenia w automatach online. Kontrole płatności i opcji można znaleźć w prawej górnej części, podczas gdy sterowanie spinem i zakładami są wygodnie umieszczone na dole. Używając przycisków po lewej stronie, możesz dostosować wartość monet i liczbę monet na linię płac, aby wybrać udział między minimum 0.25 punktów i maksymalnie 125 punktów na spin. Po zakończeniu konfiguracji zakładu użyj przycisku spin, aby rozpocząć granie.

Linki wynagrodzeń w automatach można zobaczyć w dowolnym momencie w rundzie, naciskając niektóre lub wszystkie liczby, które graniczą z rolkami. Możesz zebrać do 11 symboli, aby uruchomić nagrody na tych linie wypłaty, których wypłaty są wymienione w monetach i rosną proporcjonalnie, gdy postawicie więcej monet na linię płac. Podczas gry w prawdziwą gotówkę możesz oczekiwać nagród 5-2 400 monet za sekwencję podczas zakładania jednej monety i do 12 000 monet podczas gry z pięcioma monetami na linię. Jedną rzeczą, którą dostajesz za pomocą tego miejsca, którego nie dostaniesz w wielu automatach poza Betsoft, jest funkcja podwójnego upływ.

Oczywiście możesz również zagrać kolędy na smartfonie lub tablecie, aby zarobić prawdziwą gotówkę, gdy jesteś poza. Ten gniazdo będzie działać płynnie na wszystkich urządzeniach, które korzystają z systemów operacyjnych iOS lub Android, w tym starszych telefonów. Skonfiguruj zakład w menu w lewym górnym rogu, a następnie zacznij się spinować za pomocą sterowania spinem na ekranie.

Funkcje kolędy i darmowe spiny

Gdy klasyczna opowieść Dickensian rozwija się przed twoimi oczami, automat zapłaci ci za każdym razem, gdy zbierzesz trzy, cztery lub pięć pasujących symboli w sekwencji na dowolnej linii płac, od lewej do prawej. Scrooge oferuje najwięcej gotówki ze wszystkich podstawowych symboli, rozdając prawdziwe nagrody pieniężne do 5000 monet. Jedynym symbolem, który płaci lepiej, jest dodatkowy dziki symbol, który może stać dla wszystkich oprócz symboli rozproszenia, aby ukończyć sekwencję i zwrócić zwrot z maksymalnie 12 000 monet.

Gniazdo ma nie jeden, ale trzy symbole rozproszenia, z których każdy reprezentuje ducha z historii. Święta Bożego Narodzenia i Święta Bożego Narodzenia Przyszłe symbole mogą wywołać bonusy 3, 6 lub 12 darmowych obrotów, gdy zbierasz odpowiednio trzy, cztery lub pięć tych samych symboli. Bez względu na to, które z bezpłatnych bonusów spinów aktywujesz, szczelin. Z drugiej strony rozproszenie prezentu świątecznego może przekształcić dowolny symbol ducha na szpule w dziki symbol, zwiększając szanse na wygranie opłacalnej wypłaty.

Ostatnią funkcją bonusu w tym gnieździe jest gra podwójna, którą można wprowadzić przez"Podwójnić się" przycisk obok sterowania spinem. Ta funkcja umożliwia stawkę 50% lub 100% wypłaty zebranej w podrzuceniu monet. Możesz podwoić swoją nagrodę, zgadując, gdzie moneta wyląduje lub ją stracisz, jeśli zgadniesz źle.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt na Boże Narodzenie i podobne automaty online

Kolejna gra na średniej wolności od Betsoft, która oferuje bardzo solidne nagrody, kolęta Bożego Narodzenia może pasować do szerokiej gamy graczy. Jeśli jesteś fanem Dickensa, a także lubisz wciągające gry z wieloma funkcjami bonusowymi, chcesz sprawdzić ten automat. Poza dostępem do gry tylko za 0.25 punktów na spin, gniazdo jest również wyposażone w cztery gry boczne i prawdziwe nagrody pieniężne do 513 000 monet. Jego wskaźnik trafienia jest wystarczająco wysoki, aby nie narażać Cię na duże ryzyko podczas gry, po prostu nie spodziewaj się, że nie wygrasz dużych toreb gotówki bez cierpliwości.

Alternatywnie możesz również przyjrzeć się innym szczelinom Betsoft, które oferują rozgrywkę o wysokiej wariancji, jeśli chcesz coś bardziej ryzykownego i lepszych nagród. Oszałamiające świetne miejsce 88 oferuje 30 linii płacowych pełnych chińskich symboli i zwrotów, które mogą przekraczać 1 000 000 kredytów. Aby uzyskać więcej sposobów na wygraną, możesz zamiast tego wypróbować betsoft 1024-draże. Sprawdź te i inne wysoko płacone automaty online w naszych najlepszych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reno 7’s
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki