A Night In Paris graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
954 000 $.00
Motyw:
Fantasy, jedzenie, podróże

A Noc w Paryżu Recenzja automatów online

Odkryj podejrzaną stronę chwalebnego miasta światła, gdy wchodzisz w buty mistrza-thief Jacquesa w poszukiwaniu artefaktów muzealnych i dużych nagród w nocy w Paryżu. Jeden z kilkunastu unikalnych automatów 3D z bonusami filmowymi, noc w Paryżu to gra, o której nie zapomnisz łatwo. Oferując 5 bębni i 30 aktywnych linii płacowych pełnych lukratywnych symboli i dodatkowych funkcji, noc w Paryżu może zapłacić zwycięstwa do 45 000 monet, gdy grasz za prawdziwą gotówkę, wykluczono progresywne jackpot.

Mianowicie, w tym miejscu zawiera progresywną nagrodę Jackpot, którą możesz wygrać, wydając więcej na grę, ale także cały zestaw innych bonusów, które są włączone do historii. Natychmiastowe wypłaty, bezpłatne gry spins i wielopoziomowe rundy bonusowe Pick-Me czekają na graczy, którzy biorą ten automat na spin i można je cieszyć, bez względu na to, czy chcesz grać na komputerze, telefonie czy tablecie. Sprawdź naszą dogłębną recenzję nocy w Paryżu poniżej, aby dowiedzieć się więcej o bonusach, wypłatach i różnych funkcjach.

Jak zagrać w noc online w Paryżu

Możesz zagrać w noc w Paryżu, nawet jeśli po raz pierwszy gra w automaty, ponieważ gra jest dość prosta do zrozumienia. Na dole ekranu, zaczynając od lewej strony, zobaczysz trzy elementy sterujące bukmacherskie, które pozwalają wybrać rozmiar monety, wybrać linie wypłaty i postawić więcej monet na linię. Dzięki wielu elementom sterowania będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy stawek, zaczynając od minimum 0.01 kredytów i przejście do maksymalnego zakładu w wysokości 150 punktów na rundę.

Jedną z interesujących rzeczy w tym automatu jest to, że jest on wyposażony w aktywne linie wypłaty, które można również dezaktywować, aby płacić mniej za rundę. Linie wypłaty i symbole, które wywołują wypłaty, można zobaczyć, otwierając wypłatę za pomocą przycisku "Widok płaci". Istnieje dziewięć symboli, które można dopasować, aby wygrać gotówkę, z których niektóre płacą również za zwycięstwa dwa z nich i wszystkie oferowane wypłaty w monetach. Nagrody zaczynają się od 10 monet i zwiększają do 500 monet na sekwencję, gdy postawiasz jedną monetę na linię płac, ale mogą również zwiększyć do 1500 monet na sekwencję, jeśli grasz pięcioma monetami na linię (MAX BET). Betting Max Bet da ci również szansę uruchomienia progresywnego jackpota i wygrania jeszcze bardziej podczas gry za prawdziwe pieniądze.

Dla każdego, kto lubi grać w kasynie online na urządzeniu mobilnym, Betsoft oferuje również zoptymalizowaną wersję nocy w Paryżu, która świetnie działa zarówno na tabletach i telefonach z Androidem. Jeśli grasz na telefonie, otrzymasz duży przycisk spinowy na ekranie, aby wykładnie odtwarzać swoje rundy, podczas gdy automatyczne odtwarzanie i elementy zakładowe można znaleźć w menu szczeliny.

Noc w Paryżu i darmowe spiny

Możesz zdobyć udział bogactwa złodzieja w nocy w Paryżu za każdym razem, gdy na aktywnej linii Pay pojawia się sekwencja dwóch lub więcej dopasowanego symbolu. Ponieważ wypłaty są przyznawane od lewej do prawej, twoje dopasowane sekwencje będą musiały zacząć od zwężu na lewej stronie i przejść po prawej stronie, aby uruchomić nagrodę. Gniazdo ma do pięciu różnych ikon, które mogą zapłacić za sekwencje dwupymbolowe, co oznacza, że będziesz miał szansę zdobyć mnóstwo nagród pocieszenia podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Głównymi symbolami, na które musisz uważać, to ochroniarz, złodziej i odznaka. Kiedy kombinacja wszystkich trzech symboli pojawia się kolejno na pierwszych liniach wypłat pierwszej, dwóch i trzech, z symbolem odznaki na środku, slot przyznaje ci natychmiastową nagrodę, która jest pomnożona przez cały zakład. Trzy lub więcej symboli odznak na ekranie może również wywołać wolny bonus spinów, który jest odtwarzany z tym samym zakładem, który wywołał funkcję. A jeśli postawisz pięć monet na Payline (MAX BET) i otrzymasz zwycięstwo pięcioosobowe z symbolem strażnika, otrzymasz największą z nich wszystkie-progresywne jackpot.

Kolejną interesującą cechą tego miejsca jest złapanie bonusu muzealnego, który jest kinematyczną grą bonusową, którą można wyzwolić, zbierając trzy symbole malarskie. Kliknij dzieła sztuki na ekranie, aby je ukraść i odkryć nagrody, ale uważaj, aby strażnik cię nie złapał, albo zakończysz grę!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Noc w wyroku w Paryżu i podobne automaty online

Noc w Paryżu Betsoft to świetne miejsce 3D ze studia, które oferuje wyjątkowe wrażenia z gry i mnóstwo nagród. Jeśli masz ochotę na angażowanie automatów z różnymi bonusami, ta gra będzie dość atrakcyjna. Podobnie jak wiele automatów o średniej wolności, noc w Paryżu to zrównoważona gra w kasynie ze stosunkiem hitowym, który jest wystarczająco wysoki, aby dać ci wystarczającą liczbę mniejszych wygranych, ale bez braku większych nagród. Grając za prawdziwą gotówką, nie tylko możesz spodziewać się wypłat do 45 000 monet na rundę, ale także progresywnego jackpota, który możesz zebrać, jeśli zainwestujesz więcej w grę.

W przypadku graczy, którzy lubią większe nagrody i nie boją się bardziej ryzykownych automatów online, istnieje kilka miejsc o dużej wolności od Betsoft, które możesz spróbować. Sprawdź pazur tygrysa, aby uzyskać 720-drogowy automat z nagrodami do 800 000 punktów za rundę lub wybierz dobrą dziewczynę złą dziewczynę lub świetne automaty 88, jeśli chcesz, aby wygrać jeszcze większe wypłaty. Aby uzyskać więcej automatów od Betsoft i innych najlepszych dostawców gier na automatach, sprawdź jedną z naszych zalecanych witryn internetowych!

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni