Absolootly Mad Mega Moolah graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, pieniądze/miliony

Spójrz na absolutnie szalony mega moolah online

Absootly Mad: Mega Moolah z mikrogamji ekscentrycznego i ożywionego miejsca online inspirowanego bohaterami z "Alice's Adventures in Wonderland" Lewisa Carrolla. Gra jest pełna pełen graczy funkcji i progresywnego jackpota, który może poprowadzić cię przez szklankę. Kapelusznik zaprosił cię na przyjęcie herbaciane i warzy się mnóstwo bogactwa.

Absolootly Mad: Mega Moolah to kołowrotek 5x3, 243 sposoby na wygranie automatu wideo, który jest wyposażony w mnożnik, rolki, darmowe bonus spinów i progresywny jackpot Mega Moolah 4-poziomowy. Mega Moolah Progressive Jackpot Network jest jednym z najbardziej lukratywnych, jakie można znaleźć w dowolnym miejscu. Do światowej liczby mega moolah jackpot basen dołącza główny, mniejszy, mniej.

Absolutnie szalony: konfiguracja Mega Moolah jest dobrze zaprojektowana i łatwa w użyciu. Rozmiar zakładu dla graczy z prawdziwych pieniędzy zaczyna się od 0 USD.20 i rośnie aż do 50 USD. Gra ma również funkcję automatycznego gry, opcję QuickSpin i bezpośredni przycisk MAX BET, aby uprościć Twoje wrażenia z gry.

Dla graczy, którzy lubią hazard na smartfonie, Absootly MAD: Internetowe gniazdo Mega Moolah z Microgaming jest dostarczane w wersji mobilnej, która działa bezproblemowo z prawie każdym urządzeniem iOS lub Android. Wersja w drodze zawiera te same automatyczne elementy sterujące znalezione na komputerze stacjonarnym. Gracze mogą używać zwykłego przycisku wirowania do ręcznego zakładania lub korzystania z trybu automatycznego odtwarzania, ułatwia powtórzenie stukania ekranu.

Jak grać w Absootly Mad Mega Moolah Darmowe Gry Online

Gracze szukający najlepszych automatów do prawdziwych pieniędzy znajdzie wiele postaci z serii "Alice" przedstawionej w serwisie wideo online Mad Mad Mega Megah z Microgaming. Symbole gry są najważniejszym wydarzeniem. Złota moneta Hatter jest dzikim symbolem. Zastępuje wszystkie pozostałe symbole gry i pojawia się na bębnach 2, 3 i 4. Magiczne drzwi otwierają twoje bezpłatne obroty. Trzy z nich w dowolnym miejscu spowodują 8 darmowych spinów.

Nisko płatne symbole składają się ze standardowych talii kart do gry. Kapelusznik, ciasto królika, babeczka motyli, ciasto z kota Cheshire, filiżanki i zegarek kieszonkowy obejmują wyższe płatne symbole, maksymalna awaria wypłaty dla wygranych kombinacji jest następująca:

 • Hatter: 10x
 • Cak dla kota Cheshire: 5x
 • Cake królika: 4x
 • Butterfly Cupcake: 3.5x
 • Teakupy: 3x
 • Zegarek kieszonkowy: 2.5x
 • Spade: 2.4x
 • Serce: 2x
 • Klub: 1.6x
 • Diament: 0.8x

Te wygrane mogą również trggerować mnożnik gry podstawowej (do 5-krotnie jackpot) i mnożnik darmowych spinów (do 15).

Absolutnie szalone mega moolah bonusy, darmowe spiny i funkcje

Ta gra ma konfigurację 5x3, ale zawiera mikrogaming 243 sposoby na wygraną, aby wygrać. To trudne do pokonania i pewne losowanie graczy na najlepszych automatach online. Rysunek pojawia się w wyniku pomnożenia liczby wierszy w każdej kołowrotku (3x3x3x3x3). Kapelusznik płaci 10x twój zakład za pięć symboli w linii płac. Największa wypłata nie Jackpot jest warta do 2343 razy Twojego zakładu.

Magiczne drzwi wywołują twoje darmowe obroty. Uzyskaj 3 bezpłatne symbole spinów w dowolnym miejscu na rolkach 1, 2 i 3, a otrzymasz 8 darmowych spinów. Wartość szlaku mnożnika wzrasta podczas każdego swobodnego spinu, zaczynając od 3x i rozszerzając się do 6x, 9x i 15x z każdym obrotem, który się opłaca. Dziki kwalifikuje się do zamiany na symbol wolnych spinsów.

Absolutnie szalona mega moolah kosztuje od 0 USD.Od 20 do 50 USD za spin, więc mniej doświadczeni gracze kasyn z prawdziwymi kasynami mogą poczuć grę, nie ryzykując zbyt dużego. Biorąc pod uwagę liczbę potencjalnych zwycięstw, większość wypłat jest niższa niż w porównywalnej grze.

Oprócz dużych zakładów, znaczącą ścieżką do zarabiania na szaleństwie Hattera jest trafienie dodatkowych funkcji gry. Mnożniki na rolkach są najbardziej lukrtrarne.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Absolutnie Mad Mega Moolah Maximum RTP, Win i zmienność

Absootly Mad: Mega Moolah Darmowe Gry Online zapewnia RTP 92.02%, co jest niższe niż większość innych gier. Nosi wariancję średniej do wysokości, ale oferuje także strzał w masywny progresywny jackpot Mega Moolah, który ustanowił rekord świata.

Absolutnie Mad Mega Moolah Podsumowanie i alternatywne automaty

Jeśli lubisz grać w dużych i wygranych, absolutnie szalonym mega mega moolah online z mikrogamingu to twoja filiżanka herbaty. Ta impreza nie jest dla osób o słabym sercu. Wzgórze Hattera albo ukradnie twoją duszę, albo otworzy drzwi na poważną gotówkę, dzięki progresywnemu jackpotowi Mega Moolah. Rolling Bole i Multiplier Funkcje szlaku powinny cię zaangażować i zainteresować, nie ma tu żadnych prawdziwych unikalnych funkcji - z wyjątkiem samego niepokojącego hejtera - ale ta gra daje kolejną okazję do ścigania po Perphaps największy progresywny jackpot w dowolnym miejscu online.

Jeśli przeniesienie Hattera do seryjnego zabójcy jest trochę za dużo dla twojego gustu, istnieje kilka innych gier, które zabiorą cię do krainy czarów. The Adventures in Wonderland Game From Playtech oferuje szansę na zagłębienie się w świat szklanki i strzelać do kolejnego progresywnego jackpota bez złowrogiego spadku. Oryginalna gra Mega Moolah oferuje okazję, aby trafić w ten ogromny progresywny jackpot bez konieczności terapii. Zapraszam do odwiedzenia któregokolwiek z naszych recenzowanych kasyn z mikrogamingu i innych dostawców!

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Royal Family
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire in the Hole
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni