Action Wheel graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
40 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Recenzja automatu online

Jeśli nie miałeś przyjemności siedzieć za starym mechanicznym automatem, teraz możesz uzyskać to samo wrażenia z domu z klasycznym automatem Betsoft Classic. Replikając wygląd i działanie starych owocowych szczelin, które kiedyś zdominowały niezliczone kasyna, akcja jest pamiątką minionego czasu. Wyposażony w klasyczny ekran z 3-relacji z maksymalnie 5 liniami wypłat i zestaw zyskownych ikon owocowych, ten automat pozwoli ci bankować do 5000 monet na rundę, oldschoolowy styl, ale tylko jeśli grasz na komputerze.

Głównym urokiem koła akcji jest nie tylko jego prostota, ale także zestaw klasycznych dodatków, które oferuje. Dzięki wielopoziomowym rozgrywce, funkcjom trzymaj i hazardowym oraz bonusowym kołem nagrody, to miejsce da ci szansę kontrolowania, ile pieniędzy wygrasz podczas gry za prawdziwą gotówkę, podobnie jak większość starszych gier. Dowiedz się wszystkiego o bonusach, nagrodach i limitach zakładów, sprawdzając nasz pełny przewodnik po grze.

Jak grać w akcji koło online

Chociaż może wyglądać bardziej skomplikowane niż zwykle, koło akcji Betsoft jest w rzeczywistości łatwe do gry. Zanim zaczniesz wirować, najpierw użyj"Wybierz zakład" przycisk, aby wybrać rozmiar swojego palika. Minimalny zakład w grze to 1 kredyt, ale możesz również postawić 5, 10, 20 lub 40 punktów na rundę. Po wybraniu zakładu po prostu naciśnij przycisk Start/Stop i możesz zacząć wygrywać prawdziwe pieniądze.

Jedną z unikalnych funkcji tego automatu jest to, że da ci kontrolę nad wielkościami twoich nagród, ale także liczbę linii wypłat i dodatkowych funkcji, które możesz cieszyć. Jeśli grasz z minimalnym zakładem, będziesz mógł uzyskać wypłaty, które zaczynają się od 2 monet i przejść do maksymalnie 200 monet na rundę. Ale wybierz jedną z wyższych rozmiarów BET, a nagrody mogą wzrosnąć wiele razy, co pozwala na bank.000 monet na sekwencję lub łącznie 5000 monet na rundę. I nie tylko dostaniesz szansę na lepsze nagrody, ale także będziesz mógł grać ze wszystkimi 5 aktywowanymi liniami wypłat.

Będąc starą grą w automatach Betsoft, Action Wheel nie jest dostępny w formacie HTML5. Podobnie jak większość starszych produktów w studio, to gniazdo jest dostępne tylko jako gra flash, którą można cieszyć na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale nie nowoczesne urządzenia mobilne z Androidem lub iOS.

Funkcje kół akcji i bezpłatne obroty

Istnieją dwa tryby gry akcji Betsoft: granie na minimalnym stawce i granie z większą liczbą. Bez względu na to, który tryb wybierzesz, nagrody będą zawsze otrzymywane po zbierzeniu trzech tych samych symboli na dowolnej linii płac. Różnica polega na tym, że kiedy grasz z najmniejszym zakładem, gniazdo daje tylko jedną linię płac, aby uruchomić nagrody i inny zestaw funkcji bonusowych.

Tak więc w trybie minimalnym będziesz mógł zablokować dowolną rolkę, naciskając konkretny"utrzymać" Kontroluj i odporność na wszystkie inne bębny, aby stworzyć zwycięską kombinację, całkowicie za darmo. Ten sposób gry da ci również korzyść z funkcji hazardowej, której można użyć do podwojenia nagród, wspinając się po drabinie nagrody. Załóż jednak więcej, a stracisz dostęp do obu tych funkcji bonusowych, ale zamiast tego otrzymasz 5 linii płacowych i znacznie lepszych wypłat.

Mianowicie, jedynym powodem, dla którego należy postawić więcej, jest to, czy chcesz strzał w maksymalne jackpot. Bez względu na to, jak bardzo się zakładasz w kasynie online, najwyższe wypłaty w wypłatach zawsze pozostaną takie same jak w minimalnej grze, ale to, co jest inne, gdy wydasz więcej. Ta funkcja to gra na drugim poziomie, która jest rozgrywana na tych samych rolkach, ale z inną wypłatą. Za każdym razem, gdy wygrasz nagrodę za wyższy zakład, automat da ci opcję"zebrać" lub kontynuować grę. Wybór drugiej opcji ponownie obróci rolki, tylko tym razem będziesz wirować dla niektórych nagród kół akcji. W zależności od zakładu będziesz mógł zebrać od 20 do 5000 monet na spin w tej funkcji bonusowej (1000 maksymalnych wygranych x 5 linii płacowych).

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt kół akcji i podobne automaty online

Klasyczne miejsce na wskroś, koło akcji będzie podobało się w większości fanom oldschoolowych maszyn owocowych i innych gier w stylu Vegas. Jeśli szukasz maszyny z dużą ilością bonusów lub wciągającego motywu, to nie twoja gra. Ale jeśli chcesz automaty, które są naprawdę proste do odtwarzania i oferowania zrównoważonych wypłat, możesz sprawdzić koło akcji. Jako kolejna maszyna do gniazda średnio w porównaniu z Betsoft, ta gra pozwoli na bank. A sądząc po niższym stosunku trafień, które otrzymasz podczas gry, zdobycie takiej wypłaty nie wydaje się tak nieprawdopodobne z tego miejsca.

Z drugiej strony, jeśli lubisz klasyczne automaty, ale chcesz coś bardziej satysfakcjonującego, możesz również sprawdzić inne 3-relowe automaty online, które oferują bardziej niestabilną rozgrywkę. Podwójny diament z IGT to jeden popularny oldschoolowy szczelin. A dla bardziej nowoczesnego szczelin z większą liczbą linii wypłat, dodatkowych bonusów i nagrodami do 50 000 monet, możesz zamiast tego wypróbować nowe Diamond Empire Microgaming. Znajdziesz te i wiele innych w większości najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Money Train 3
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Angler
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni