Adventures in Wonderland graj online za darmo

Oprogramowanie:
Aristocrat
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Filmy, fantasy, bajka

Recenzja automatu online w Krainie Czarów

Miejsce Lewisa Carrolla, Alicja w krainie czarów, zainspirował wiele adaptacji, ale niewiele może być tak opłacalne jak Przygody w Krainie Czarów Gra w automatach zaprojektowana i dostarczona przez słynną spółkę zależną Playtech, Ash Gaming. 5 kołowrotek, 20 gniazd wideo Payline zawiera hojne gry bonusowe, a także mocny progresywny jackpot.

Niesamowita grafika gry w grę zawierają wszystkie znane postacie uwielbiane przez Alicja w Krainie Czarów fani na całym świecie. Dołącz do Cheshire Cat, Tweedle Dee i Tweedle Dum, palenia Caterpillar oraz króla i królowej serc, gdy pojawiają się w całej grze.

Ale szukaj bardziej centralnych postaci - Alice (bonus), Mad Hatter (rozproszenie) i białego królika (dziki) - ponieważ reprezentują wszystkie bonusy, na których każdy gracze chce wykorzystać. Oprócz zauważalnych połączeń filmowych/powieści, ten progresywny szczelin jest naprawdę elitarną ofertą z ciągle rozwijającym się jackpotem, niekończącymi się funkcjami bonusowymi i ustawieniami dostosowywania - zszywkami każdego udanego progresywnego.

O przygodzie w automatach online Wonderland online

Jak można się spodziewać po tak kapryśnym i klasycznym temacie, automat ma nostalgiczny wygląd. Dzieło rolki i tła, zaczerpnięte z opowieści Carroll, oba mają wrażenie staromodnych ilustracji. Muzyka osłania grę w powietrzu tajemnicy, a nawet konsola ma wygląd starej arkadowej maszyny.

Ale chociaż gra wydaje się być zakorzeniona w nostalgii dzieciństwa i przeszłości, nagrody i rozgrywka są zdecydowanie wielkości dorosłych i aktualne. Kilka lat temu jeden Henrik a. Wygrał progresywny jackpot w wysokości 591 131 £, ale to, co wydawało się tuż po ogłoszeniu, premia automatu wzrosła do prawie 260 000 funtów - znak wartości dla takiego postępu. Oprócz progresywnego jackpota, jest wiele więcej zysków.

Funkcje, specjały i symbole

The Adventures in Wonderland Darmowe Gry Online to pięciokrotny, 20-liniowy gniazdo, w którym użytkownicy mogą stawiać się między 0.20c i 200 £ (200 € / 200 USD) za spin za jackpot do 10 000 monet. Oprócz standardowego dzikiego symbolu "Pij Me", istnieją dwie dodatkowe gry bonusowe. Pierwszy został wystrzelony, gdy rozprasza wolne obroty, reprezentowane przez białego królika, pojawia się trzy razy na jednym spinu.

Ta nagroda graczy z losową liczbą darmowych spinów, podczas których królik uruchomi dzikie symbole. Całkowita wygrana jak dotąd kwota pojawi się na dole ekranu. Druga gra ma miejsce, gdy trzy, cztery lub pięć szalonych symboli rozproszenia pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach, oznaczając początek gry premiowej na Tea Party.

Tutaj gracze wybierają gościa, na który można polać herbatę. Gość następnie pije, a jak to robią, kontr -dodatkowy kontr -gotówka wspina się; Im dłużej piją, tym bardziej gracze wygrywają. Gracze mają kilka szans na wylanie herbaty, a jeśli gość dodaje cukier do swojego filiżanki, progresywny jackpot jest przyznawany. To takie proste.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Power Heroes
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki