Age of the Gods - Furious 4 Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, akcja/przygoda, starożytna Grecja

Age of the Gods: Furious 4 Darmowe Gry Online Review

Część popularnej serii Playtech Age of the Gods - która obejmuje oryginalną bitwę Bogów, Age of the Gods: Furious 4 łączy cztery najlepsze postacie z kolekcji na epickie showdown. Zasadniczo najlepszy Bóg w całkowitej niebiańskiej serii automatów, Age of the Gods: Furious 4 jest pełen mocy i sposobów wygrania wszystkich.

W rzeczywistości to progresywne jackpoty "mocy" naprawdę wyróżniają tę grę. Zdolność do uderzenia jak błyskawica w dowolnym momencie, nagrody te nie tylko sprawiają, że ten z najbardziej dostępnych gniazd jackpotów w branży, ale dają szansę wygrania w górę 100 000 funtów!

O Age of the Gods: Furious 4 Darmowe Gry Online Game

Pomimo emocjonalnego stanu bogów zaangażowanych w tę grę, będziesz wściekły, gdy załadujesz interfejs. Pozłacane bębny, niebieskie niebo i rozszerzające się symbole, które ożywają, gdy toczą się wygrane. Rzeczywiście, zgodnie z boskim motywem, "ozdobne" to słowo, którego użyjesz do opisania wyglądu wieku Bogów: Furious 4 Slot.

Pięć bębnów i 20 regulowanych linii płacowych ma wybór symboli, od ikon karty po cztery niebiańskie stworzenia. Aby ustawić te szpule w ruchu, najpierw musisz wybrać liczbę linii wypłat, które chcesz aktywować, a następnie kliknąć opcję BET line między 0.01 i 25. Te dwie liczby zostaną pomnożone, aby zapewnić ogólny koszt spinowy od 0.01 i 500 jednostek.

Funkcje, specjały i symbole

Niezależnie od stawek, w których grasz, Age of the Gods: Furious 4 Slot Online ma moc, aby nagrodzić cię dobrze za czas online. Wszystkie ustalone nagrody są oparte na mnożnikach BET i wahają się od 5x do 10 000 razy na Twoim pakiecie. Tak więc, nawet jeśli jesteś małym graczem Stakes, otrzymasz taki sam zwrot z inwestycji jak wysoki wałek. Poza ustalonymi nagrodami trzy lub więcej rozproszeń (złote tony) odblokuje 12 wolnych spinów i jedno z następujących "wściekłych" ulepszeń:

 • Wiek światła - Bóg Światła na Reel trzy odblokuje cztery specjalne obroty, w których Bóg działa jak gigantyczny dziki, rozszerzając się na miejsce.
 • Wiek ciekawości - Bogini ciekawości na kołowrotku trzecie.
 • Wiek ognia - Bóg ognia może zamknąć się podczas twoich wolnych obrotów i przekształcić dowolny zestaw symboli w zwycięstwo.
 • Wiek wytrzymałości - Boga Endurance zamyka się na kołowrotku trzeciej, gdzie może dołączyć do niego dodatkowe bogowie, którzy łączą siły, aby dać ci wzrost wygranej.

Aby dać Age of the Gods: Furious 4 Ostateczna warstwa połysku, możesz wygrać progresywną jackpot bez względu na stawki, w których grasz. Dzięki sprytnemu systemowi możesz wirować za wysokie stawki lub niskie stawki, a gra w jackpot rozpocznie się, gdy bogowie czują, że jesteście godny. Jeśli masz szczęście wejść do siatki Bogów, musisz odkryć tajemnicze symbole z pudełka 5x4 i dopasować trzy, aby wygrać jeden z następujących jackpotów:

 • Moc
 • Super moc
 • Dodatkowa moc
 • Jackpot Ultimate Power

Te jackpoty można również doświadczyć w siostrzanych miejscach, takich jak Age of the Gods: Fate Sisters. W zależności od tego, który odblokujesz, możesz zdobyć nagrodę warta kilkaset kilkaset tysięcy funtów. Zgadza się, za zaledwie 0 £.01, możesz zabrać do domu Age of the Gods: Furious 4 Jackpot, cofając 100 000 funtów! Więc na co czekasz?

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Valley of the Gods 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Widow
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni