Age of the Gods - Goddess of Wisdom Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 100 000 $.00
Motyw:
Fantazja, akcja/przygoda, starożytna Grecja

Age of the Gods: Goddess of Wisdom Darmowe Gry Online Review

The Age of the Gods: Goddess of Wisdom Darmowe Gry Online jest najnowszą serią ery bogów opracowaną przez Playtech. Pięcio-otworowy, 20-płatkowy progresywny szczek wspina się na wysokości Mount Olympus, aby tańczyć z mitycznymi greckim bogami. Bogini mądrości Athena zajmuje centralne miejsce, a kołowrotki są ustawione między marmurowymi kolumnami ozdobionymi złotymi.

Jest to jedna z ośmiu gier z progresywnej serii Jackpot, która ponownie wprowadziła graczy do potężnych bogów i tytanów, w tym Apollo, Poseidon, Hercules i King of the Gods, Zeus. Pierwsze gry zostały uruchomione przez Playtech w maju 2016 roku, a dostawca oprogramowania dodał kilka nowych tytułów do kanału.

Fani kasyn Playtech będą wiedzieć, że z wiekiem bogów: Goddess of Wisdom Auth mogą spodziewać się dobrze wypolerowanej gry opartej na postaciach większych niż życie. Firma niedawno opracowała również automaty oparte na postaciach komiksowych DC, w tym serial powiązany z programem Batmana Adama Westa z lat 60., z takimi gierami, jak Batman i Catwoman Cash, Batman i Batgirl Bonanza oraz Batman i Riddler Riches.

About Age of the Gods: Bogini of Wisdom Online Gra

Gdy tylko gracze rozpoczynają wiek bogów: Bogini mądrości, są przeniesione do starożytnej Grecji, aby wspiąć się na świątynię na górze Olympus, próbując spotkać Atenę. Będą starać się spojrzeć na jej legendarne piękno i uczyć się z jej słów mądrości, aby mogli zobaczyć jeden z czterech progresywnych jackpotów, które są losowo wyzwalane podczas gry.

Zespół deweloperów Playtech nadal robi wrażenie na najnowszym tytule serii Gods, z płynną animacją, przebojowymi wizualizacjami i grzmotliwym wynikiem. To wszystko jest ograniczone do potencjału wygrania ogromnego progresywnego jackpota. Wszystko to dlatego, że znajdziesz to miejsce na wszystkich najlepszych miejscach automatów.

Funkcje, specjały i symbole

Oprócz progresywnego jackpotu, Age of the Gods: Bogini of Wisdom Machine oferuje wiele sposobów wygrania wielkiego podczas samej gry. Najwyższym symbolem jest tarcza, oznaczona przez głowę Gorgon Medusa. W opowieści mitologicznej zwrócisz się do kamienia za spojrzenie jej w oczy, ale tutaj głowa Meduzy wygrana w wysokości 5000 razy początkowa zakład, jeśli wylądujesz na pełnej linii płacowej.

Sama Atena to dzika ikona gry. Pojawia się tylko na środkowych trzech rolkach i można ją zastąpić wszystkimi symbolami oprócz rozproszenia sowy. Sowa nosi zwój, która zwiastuje funkcję bonusową gry bitewnej, a gracze wejdą do tego, jeśli na rolkach pojawią się trzy lub więcej z tych skrzydlowanych posłańców.

Po zaangażowaniu się w tryb bojowy, gracze muszą bronić miasta przed atakiem. Atena da ci jedną z trzech bonusów do wyboru-dziesięć darmowych spinów, siedem darmowych spin. Podczas bezpłatnych meczów wszyscy Wilds Ateny wypełnią pełną rolkę, na której pojawiają się. Age of the Gods: Bogini mądrości jest wyraźnie nie tylko kolejną grą w automatach, więc nie przegap akcji!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Hot Reels
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Absolootly Mad Mega Moolah
RTP:
92.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Star Knockout Ultra Gamble
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Carnaval Jackpot
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni