Alice in WildLand graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
360 000 $.00
Motyw:
Dziwaczne/dziwne, bajki

Alice in Wildland Online Recenzja automatu

Skieruj się w wirtualną króliczą dziurę, w której znajdziesz Alice in Wildland Slot Maszyna. Ta żywa gra zawiera wiele popularnych postaci ze słynnej opowieści o Alicji w Krainie Czarów, w tym schłodzony gąsienica, maniakalny królik i sama Alice. Star of the Show to jasny różowy kot Cheshire.

Wszystkie pojawiają się na 2 zestawach rolki, w których ułożone dzikie symbole mogą zwiększyć wygrywanie do 60x. Podczas bezpłatnej funkcji spinów Wilds uderza na miejsce, pomagając wygrać do 12 000 razy udział.

Jest to gra o średnim do wysokiej zmienności, a procent zwrotu długoterminowego wynoszący 96.33%. Alice in Wildland jest w pełni kompatybilna z iOS, Android i Windows Mobiles, a także platformami stacjonarnymi, a możesz dołączyć do przygody w naszych ulubionych kasynach mikrogamingu.

Jak grać w automatach Alice in Wildland

Mikrogaming i ich partnera spinplay, zabierz cię przez szklankę do zaczarowanego lasu, gdzie 2 zestawy bębnów siedzą jeden nad drugim. Symbole garnitury z karty do gry pojawiają się na 5 rolkach i 3 rzędach każdego zestawu, wraz z butelkami mikstur, ciastek i kreskówek obrazów różnych postaci, które wypełniają tę dziwną krainę.

Kontrole przyjazne dla użytkownika obejmują układ pokerowy, który klikasz, aby ujawnić plus i minus karty. Użyj ich, aby wybrać poziom zakładu od 0.20 do 30.00 na każdym obrotu. Stuknij znak Plus powyżej głównego przycisku wirowania, aby odblokować opcje FastPlay i Automatic Spins, i pamiętaj, aby naciśnij 3 małe linie na elementach sterujących, aby sprawdzić płatnik przed graniem.

Ta tabela zawiera wszystkie szczegóły dotyczące tego, ile wart jest każdy symbol na wybranym poziomie zakładów. Potrzebujesz 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju w dowolnej z 40 linii wypłat od lewej, z kotem Cheshire wracającym 1x, 2x i 5x, gdy jest na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje w automatach Alice in Wildland

Psychedeliczny kot Cheshire nie tylko płaci największe nagrody, ale także ma kluczowe znaczenie dla dodatkowych cech Alice in Wildland Machine. Jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, oprócz kieszonkowego zegarka, aby ukończyć zwycięską kombinację. Kot często pojawia się na kilku wysokich, a jeśli wypełni wszystkie 3 rzędy kołowrotka na obu zestawach, funkcja naśladowców widzi odpowiedni kołowrotek na drugim zestawie.

Jeśli Wild wypełni tę samą rolkę na obu zestawach, bez pomocy mechanizmu naśladowców, wyzwalają cenny funkcja mnożnika Cheshire. Losowy mnożnik od 2x do 10x jest stosowany do każdego kołowrotka, a jeśli kilka dzikich jest widocznych, wartości łączą się z maksymalnie 60x!

Wszelkie zegarki kieszonkowe 3, 4, 5 lub 6 lądujące w dowolnym miejscu w tym samym spinu przyznają 10, 15, 25 lub 50 darmowych spinów w tej kolejności. Każdy symbol kota Cheshire będzie teraz w górę lub w dół, aby upewnić się, że za każdym razem wypełniają rolki i wyzwalają funkcję naśladowców. Jeśli dzikie pojawiają się na tym samym kołowrotku na obu zestawach, zaczyna się ta sama bonus multiplora. Więcej zegarków kieszonkowych wcieli się w bezpłatne gry, bez ustalonego limitu tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Alice In Wildland Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Pełne rolki kota Cheshire przy maksymalnym mnożniku 60x doprowadzą do wygranej o wartości 12 000 razy w całkowitym zakładach. Obróć szpule Alice in Wildland na maksimum 30.00, aby wygrać 360 000.00 z tej kombinacji.

To gra o średnim do wysokiej zmienności i ma lepszy niż średni procent zwrotu 96.33%.

Nasza ocena automatów Alice in Wildland

Jasna grafika, zabawne animacje i wesoła ścieżka dźwiękowa tworzą wiele atrakcji dla oczu i uszu, a rozgrywka i funkcje mogą również spodobać się Twojemu bankrollowi. Bliźniacze kołowrotki mogą wyglądać trochę skomplikowane, ale w rzeczywistości jest to bardzo łatwa gra, z replikacją dzikich i mnożników, utrzymując ekscytujące gry podstawowe gry. Po rozpoczęciu wolnych obrotów, szturchanie dzikich bębn.

Grin jak kot Cheshire, gdy grasz w automat Alice in Wildland i wiele innych z mikrogamingu, w najlepszych kasynach online dzisiaj.

Gniazda o wysokiej zmienności

Gdzie mogę grać w automatach Alice in Wildland?

Możesz zagrać w gniazdo Alice in Wildland w najlepszych kasynach online mikrogaming. Sprawdź nasze zatwierdzone witryny, w których znajdziesz wiele innych gier, fantastyczne oferty bonusowe, bezpieczne opcje bankowe oraz najwyższej jakości obsługę klienta.

Jaka jest funkcja Copycat Wilds w automatach online Alice in Wildland?

Alice in Wildland Slot rozgrywa się na 2 zestawach lub rolkach, jeden nad drugim. Jeśli dziki symbol Cheshire Cat wyląduje we wszystkich 3 rzędach zestawu kołowrotka, skopiuje się na równoważny kołowrotek na drugim zestawie, dając większą szansę na wypełnienie kombinacji.

Ile linii wypłat ma slot Alice in Wildland?

40 LINII PŁATNOŚCI PRZEJŚCIJ 5 ROLÓW ALICE IN DILLAND SLOT ONLINE. Na każdym zestawie jest 20 i wygrywasz nagrody, ilekroć 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu ziemi na podłączonych szpach. Dziki kot pomaga, działając jako inni.

Czy automat do gniazda Alice w dzikich ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3, 4, 5 lub 6 kieszonkowych symbole rozproszenia na przyznanie odpowiednio 10, 15, 25 lub 50 darmowych spinów. W tej rundzie Alice in Wildland, za każdym razem, gdy pojawia się kot Cheshire, zawsze będzie szturchał w górę lub w dół, aby wypełnić rolkę.

Jak lotny jest gniazdo Alice in Wildland?

Alice in Wildland Maszyna ma średnio do wysokiego poziomu zmienności. Oznacza to, że gdy porównujesz to z innymi gierami, zwykle płaci to nieco wyższe niż przeciętne nagrody, ale nieco rzadziej.

To Alice in Wildland Slot kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Gniazdo Alice in Wildland zostało od samego początku zaprojektowane do pracy na systemie Android, Windows i iOS bez utraty stylu lub funkcji z wersji komputerowej. Niektóre elementy sterujące gry mobilne są zmieniane, aby ułatwić ich dotrzeć do kciuków.

Jakie symbole są używane w grze Alice in Wildland Slots?

Gra Alice in Wildland Slots zawiera wiele popularnych postaci z klasycznej historii Alice in Wonderland Story. Biały królik, Caterpillar i Alice pojawiają się na kołowrotkach wraz z szalonym, jasnym różowym kotem Cheshire.

, Który tworzy maszynę do gniazda Alice in Wildland?

Gry mikrogamowe i spinplay wspólnie opracowały slot Alice in Wildland. Inne wyniki tego udanego partnerstwa obejmują Amazing Link Zeus, 9 Blazing Diamonds i rzymską moc.

Kiedy wydano Alice in Wildland Slot?

Możesz zagrać w gniazdo Alice in Wildland na naszych zalecanych kasynach komputerowych i mobilnych z 28 września 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Majestic Safari
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Call of Fruity
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Full Moon Romance
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleo’s Wish
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Da Vinci Diamonds
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski