All Ways Win graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Siódki, przestrzeń, bary i dzwonki

Wszystkie sposoby wygraj recenzję automatu online

Dla graczy, którzy lubią tradycyjną i klasyczną grę, wszystkie sposoby wygrane przez Amatic to świetna gra do sprawdzenia. Jasne i kolorowe symbole nadają grę atrakcyjność wizualną, która wyróżnia ją od innych gniazd motywów retro. Ta gra 5x3 z 243 sposobami wygrania jest jednym z najpopularniejszych tytułów Amatic i jest dostępna na komputerze stacjonarnym, tablecie i wszystkich urządzeniach mobilnych w naszych zalecanych stronach kasynowych. Wszystkie sposoby wygraj szansę na wygraną do 500 -krotnej swojej części w jednym obrotu. Z funkcjami takimi jak symbole bonusowe, bezpłatne spiny, mnożniki i rozprasza, wszystkie sposoby wygrane to gra retro z nowoczesnymi niespodziankami w sklepie. Aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby zacząć, kontynuuj czytanie dla naszego dogłębnego przewodnika.

Jak grać na wszystkie sposoby wygraj automat online

Wszystkie sposoby Win ma tło pastelowego bluesa z kolorowymi symbolami ustawionymi na czarnej siatce 5x3. Aby odkryć wartości symboli, uzyskaj dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu ekranu. Aby ustawić automatyczne spiny, naciśnij kartę "Autostart" znajdującą się w prawym dolnym rogu. Ponieważ nie ma żadnych liniów, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać zakład. Wybierz zakład od 1 do 1000 monet. Po prostu kliknij kartę "Bet". Kiedy będziesz gotowy, aby rolek się obrócił, naciśnij "Zbierz". Wybierz kartę "Gamble", aby uzyskać opcję hazardu wygranych. Jeśli zdecydujesz się na ryzyko, wygrane można zwiększyć za pomocą mnożnika 2x lub 4x.

Dla łatwości użytkowania Amatic obejmował grę mobilną. Gniazdo mobilne jest dostępne na dowolnym tablecie lub urządzeniu mobilnym, w tym urządzeniu z Androidem i iOS.

Wszystkie sposoby wygrywają funkcje i darmowe obroty

Ta klasyczna gra zawiera kolorowe symbole, których można oczekiwać za pomocą tradycyjnego motywu. Gra w karty, bary, złote dzwonki i znaki dolara ozdobić kołowrotki, gdy klasyczne melodie z lat 80. zaczynają grać za każdym razem, gdy powstaje zwycięska kombinacja. Istnieją 243 sposoby na zwycięską kombinację, a różnorodność funkcji bonusowych pomoże ci to zrobić. 2 symbole, które najbardziej chcesz zobaczyć, to 7 i złote symbole. Złote dzwonki mogą czerpać nagrody do 100 monet, podczas gdy symbol 7 może czerpać nagrody do 500 monet.

Wszystkie sposoby wygranej zawiera dziki symbol, który może pomóc w tworzeniu zwycięskich linii, zastępując inne symbole. Co więcej, wszelkie wygrane, które tworzysz z dzikimi symbolami, zostaną podwojone. Reprezentowana przez błyszczącą gwiazdę to symbol rozproszenia. Lądowanie 3 lub więcej z nich aktywuje rundę bonusowych darmowych spinów. W zależności od tego, ile symboli rozproszenia zaszczyciło rolki, zarobisz od 7 do 15 wolnych spinów. Wszystkie sposoby wygrania mogą być prostą grą w automatach, ale te funkcje zwiększają emocje i szanse na nagrodę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wszystkie sposoby Wygraj maksymalną wygraną, RTP i zmienność

Gra o niskiej wariancji z RTP wynoszącą 96%, ALL WAY WAY SLOT Machine oferuje klasyczny i retro motyw ustawiony na atrakcyjnym jasnoniebieskim tle. Możesz wygrać do ogromnych 500 000 monet podczas gry z MAX Wagerem 1000 monet.

Wszystkie sposoby zdobycia wyroku i podobne automaty online

Wszystkie sposoby Win to atrakcyjna gra o niskiej zmienności. Wizualne atrakcyjność i funkcje bonusowe pozwalają grę wyróżnić się od innych tradycyjnych miejsc. Gracze, którzy lubią uproszczone gry retro, ale z dodatkowym dreszczykiem bonusowym, pokochają wszystkie sposoby wygrania. Chociaż może to nie być gra najlepiej płatna, oferuje konsekwentne mniejsze zwycięstwa i mnóstwo darmowych spinów.

Amatic oferuje szeroką gamę tytułów automatów. W przypadku epickich wypłat sprawdź uroczą damę, która oferuje do 4500 punktów na spin. Urocza dama obejmuje rozproszenia, mnożniki i darmowe spiny. Dla graczy szukających jeszcze wyższych wypłat, spróbuj szczęścia na czerwonym chili. Red Chilli oferuje do 12 500 punktów na spin. Ta gra o tematyce meksykańskiej ma grę ryzyka, większe nagrody, a także darmowe spiny. Aby znaleźć te gry i ubiegać się o premię powitalną, sprawdź naszą listę zalecanych kasyn prawdziwych pieniędzy.

Powiązani partnerzy kasyna

Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Major Millions
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Jellies
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki