Amazing Link Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
265 000 $.00
Motyw:
Irlandzkie szczęście

Niesamowite linki bogactwa online recenzja automatów online

Jeśli do tej pory podobała Ci się niesamowita seria linków Microgaming, głównie oferując starożytny grecki motyw, na pewno pokochasz nową odsłonę z serii, która ma motyw Irish Luck, zwany Amazing Link Riches. Jest to zupełnie nowa gra zaprojektowana przez Spinplay Games, uruchomiona w sieci Microgaming w grudniu.

Playlable na wszystkich urządzeniach, oparty na układzie 5x3 i oferując 20 linii wypłat, Amazing Link Riches to średnia do wysokiego miejsca, która ma wiele podobieństw z niesamowitym linkiem Zeus pod względem rozgrywki. Skorzystasz z rozproszeń, niesamowitych symboli, niesamowitych dzikich bębnów, funkcji wyboru i czterech jackpotów, które można trafić losowo, i oczywiście niesamowita funkcja linku i wygrana, która zapewnia respins. Przejdź przez naszą niesamowitą recenzję Link Riches, aby dowiedzieć się, jak uruchomić wszystkie te funkcje i jak najlepiej wykorzystać automat!

Jak grać niesamowite linki bogactwa online

Kiedy po raz pierwszy załadujesz niesamowite bogactwa linków w dowolnej z naszych najlepszych miejsc w automatach online, czy to na urządzeniu mobilnym na komputerze stacjonarne, czy z systemem Android/iOS, zaślepi Cię żywe kolory, tęcze, grzyby i ogromny garnek złota za tyłem Przezroczyste kołowrotki. Czaszki znajdują się na środku ekranu, a po ich lewej. Po prawej stronie widzisz przyciski sterowania.

Najpierw widzisz ogromny przycisk spinowy, który po trzymaniu, pozwoli ci włożyć w grę Autospins. Nad nim znajduje się przycisk +, co sprawia, że wyskakujące okienko pojawia się z innymi przyciskami ustawień. Poniżej przycisku wirowania masz przycisk trzech barów, który zabiera cię do wypłaty. Po wejściu do środka zobaczysz, że 4-liściowy Shamrock jest dziki i najlepiej płatny symbol, co daje 10x stawka dla kombinacji 5-z. Inne wysokie PAY dają ci do 5-krotnie pakietkę na najlepszą kombinację, w tym okulary piwne, od studni, czapka krasnoludka i grzyby. Niskie płace to gra Royals z karty od 9 do 9. Jest też garnek o złotym rozproszeniu.

Na koniec masz czarny statek kasynowy po prawej stronie kołowrotków, czyli przycisk konfiguracji zakładu, w którym można dostosować zakład od 0.20 do 50 punktów na spin.

Gdzie grać

Opcje dostępne do gry w tym szczelinie będą zależeć od prowincji, w której mieszkasz. Przepisy w każdej prowincji różnią się, aw niektórych przypadkach kasyna online są zakazane i dostępne tylko z operatorami offshore. Na przykład w niektórych prowincjach odbywają się reformy, kasyna online w Ontario pojawią się w Internecie w tym roku. Warto zbadać, jakie przepisy obowiązują w Twojej prowincji, zanim znajdzie dostępny operator.

Niesamowite funkcje bonusowe i bezpłatne obroty

Gdy zaczniesz grać w niesamowite linki, zobaczysz, że jest to jak rekin niesamowitego linku Zeusa pod względem rozgrywki. Najpierw spotykasz Wild, co pomaga tworzyć zwycięskie kombinacje, ponieważ działa jako substytut wszystkich regularnych symboli.

Wykonujesz 10 darmowych spin. Podczas bonusowej gry Amazing Link Richesa wybrana szpilka losowo wypełnia się symbolami monety Shamrock Gold. Ta kołowrotek zawiera 3 niesamowite dzikie symbole, co oznacza, że staje się dziką rolką i poprawia szanse na wyzwolenie niesamowitej funkcji linku. Na każdym darmowym obrotu jest gwarantowana jedna dzika kołowrotek!

Potrzebujesz 6 lub więcej niesamowitych symboli złotych monet, aby uruchomić funkcję, a symbole, które ją uruchomiły. Otrzymasz 3 początkowe respiny i za każdym razem, gdy wylądujesz nowy symbol złotych monety, licznik respins zresetuje. Jeśli uda ci się wypełnić ekran tymi niesamowitymi symbolami, uruchomisz mega jackpot.

Losowo, podczas gry podstawowej lub na końcu funkcji niesamowitego linku, funkcja wyboru może zostać uruchomiona. Jest to gra wybierająca, w której można dopasować odpowiednie symbole i chwycić jeden z czterech jackpotów, mini (20x), mniejszych (50x), major (500x) i mega jackpots (5000x The Stake).

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Niesamowite linki bogactwa Max Win, zmienność i RTP

Jak wprowadzono, Amazing Link Riches to średnia do bardzo niestabilnej gry, która może zapewnić RTP 96.33%. Max, który możesz wygrać, jest 5300x.

Teraz mega jackpot jest wart 5000 razy samego udziału. Tak więc, jeśli zagrasz MAX TASTY 50 KREPITÓW NA KAŻDEGO KRÓTEM, BĘDZIE Nagle wygrać wypłatę 265 000 kredytów.

Niesamowite podsumowanie bogactwa linków i podobne automaty

Nie ma wątpliwości, że niesamowite Link Riches przypomina swoich poprzedników, niesamowity link Zeus, a nawet niesamowity link Apollo, pod względem funkcji gwiazd i ogólnej rozgrywki. W końcu Funkcja Amazing Link Hold and Win jest centralną funkcją wszystkich miejsc z serii. Ale Amazing Link Riches jest wyjątkowy w tym sensie, że jest to pierwsza z serii, która zawiera motyw Irish Luck. Tak więc, jeśli lubisz automaty, które są dostarczane z motywem i skorzystasz z wypłaty ponad 5000 razy w stosunku, upewnij się, że dajesz niesamowite linki bogactwa próbne w najlepszych kasynach online.

Dlaczego niesamowite bogactwa linków jest tak popularne?

Amazing Link Riches jest popularny, ponieważ jest częścią popularnej serii Amazing Link w Microgaming, która oferuje niesamowitą funkcję Link Hold and Win, między innymi.

, Który utworzył niesamowite linki bogactwa online?

Amazing Link Riches został stworzony przez gier Spinplay, ale uruchomione przez Microgaming, w ramach umowy partnerskiej między dwoma studiami dotyczącymi wykluczania na szczelinach.

, Kiedy wydano niesamowite linki bogactwa online?

Niesamowite linki bogactwa online zostało po raz pierwszy uruchomione wyłącznie z kilkoma kasynami napędzanymi mikrogamingiem 26 listopada, ale otrzymał ogólną sieć wydania w dniu 7 grudnia 2021 r.

Czy niesamowite linki do gniazda oferują wszelkie bezpłatne spiny?

Tak. Potrzebujesz 3 rozproszeń, aby wywołać 10 darmowych spin.

Czy możesz wyzwolić funkcję wyboru z rundy bonusowej darmowej spins?

Nie, niestety nie możesz. Podczas rundy bonusowej możesz tylko wywołać niesamowitą funkcję linku.

Czy niesamowite linki do gniazda oferują nagrodę Jackpot?

, Na pewno tak, a nie jeden, ale cztery! Możesz wygrać mini (20x), mniejszy (50x), major (500x) i mega jackpots (5000x stawek) grające na automatach.

To niesamowite ogniwa bogactwa wysoce niestabilne gniazdo?

Nie. Niesamowite Link Riches to średnie do bardzo niestabilnego miejsca, ale nie jest to wyjątkowo niestabilny tytuł.

Jakie automaty online są podobne do niesamowitego automatu Link Riches?

Amazing Link Riches jest podobny do automatów z serii Amazing Link, Game Amazing Link Apollo i Amazing Link Zeus. Ale pod względem rozgrywki przypomina bardziej niesamowite link Zeus.

Czy mogę odtwarzać niesamowite bogactwa linków na moim urządzeniu mobilnym?

Oczywiście że możesz. Jako tytuł HTML5, Amazing Link Riches to gier na wszystkich urządzeniach mobilnych, niezależnie od tego, czy korzystanie z systemu operacyjnego Androida czy iOS. Po prostu załaduj go na dowolny smartfon lub tablet podłączony do Internetu, a będziesz mieć bezproblemową granie.

Ile linii wypłat oferuje niesamowite linki bogactwa?

Niesamowite bogactwa linków daje szansę skorzystania z 20 liniów wypłat.

Powiązani partnerzy kasyna

Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni