Ancient Fortunes - Poseidon Megaways Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 200 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, podwodna

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Starożytny grecki bóg oceanu przyjeżdża do kasyn na komputery stacjonarne i mobilne, dzięki starożytnej fortunie Microgaming: Poseidon Megaways Machine. Jest to gra 6-zczynowa, która oferuje do 117 649 zwycięskich sposobów, a w zależności od dodatkowych funkcji ma pewną głębokość.

Rolling Bujki mogą tworzyć nieograniczoną liczbę zwycięstw w serii, a podczas rundy wolnych obrotów rosnący mnożnik dotyczy każdego rzutu. W rundzie jackpota są gwarantowane, w których możesz zbierać do 10 000 razy w swoim pakiecie.

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways to gra średniej zmienności, ze średnim procentem zwrotu 95.98%. Zanurz się i zagraj na PCS, iOS, Android lub Windows Mobiles w najlepszych kasynach internetowych Microgaming.

Jak grać w starożytne fortuny: Poseidon Megaways Game

Skorupy, ośmiornica, konik morski i krab stanowią część wodnej dzikiej przyrody na rolkach, wraz z bykiem, kolorowymi klejnotami i złotą maską samej Posejdonu. Czaszki znajdują się na dnie morza, z skrzynią skarbową i wartościami 4 stałych jackpotów na wyświetlaczu z boku.

System Megaways różni się liczbą symboli na każdym z sześciu głównych rolków i umieszcza siódmą rolę w poziomie nad środkową 4. Twoje szanse na wygraną rosną, gdy widać więcej symboli.

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways Maszyna pochodzi z mikrogamingu i Triple Edge Studios. Wykorzystuje proste elementy sterujące, które ułatwiają skonfigurowanie, i istnieje zakres zakładów 0.10 do 20.00 dla każdego spinu. Błyskawica na elementach sterujących przyspiesza rozgrywkę, a strzałka w przycisku okręgu aktywuje funkcję automatycznych spinów.

Jeśli chcesz zobaczyć, ile wypłaca każdy symbol, gdy wylądujesz 3 lub więcej tego samego typu od lewej, kliknij 3 małe linie, aby przejrzeć płatnik.

Gdzie możesz grać w starożytne fortunie: Poseidon Megaways w Kanadzie

Jeśli chcesz grać za darmo, wersja demo gry jest dostępna na górze tej strony. Jeśli chcesz zagrać w rzeczywiste pieniądze, musisz dowiedzieć się, którzy operatorzy są dostępni w Twojej prowincji. Każda kanadyjska prowincja ma inne przepisy dotyczące kasyn online, więc musisz się dowiedzieć przed próbą zarejestrowania się. Dobra wiadomość jest taka, że niektóre prowincje zaczynają zmieniać swoje stanowisko. Na przykład kasyna online w Ontario, syn stanie się rzeczywistością, a gracze będą mogli grać w miejscach jak ten, legalnie.

Bezpłatne obroty i inne starożytne fortuny: Poseidon Megaways Feature

System Rolling Reels usuwa zwycięskie symbole, umożliwiając upadek powyżej. Jeśli prowadzi to do kolejnej wygranej, proces się powtarza, a przy szczęściu otrzymasz kilka roll z rzędu za wiele wypłat. Trident Wild Symboli na górnej kołowrotku pomagają, działając jako inne, jeśli mogą ukończyć sekwencję pasujących symboli.

Dziki zbierają również w skrzyni skarbowej z boku kołowrotków, co zwiększają szanse na wejście do funkcji premii jackpot. To gra na prą 4x3 złotych monet. Klikasz monety w dowolnej kolejności, aby ujawnić którykolwiek z 4 jackpotów, a po ujawnieniu 3 rodzaju, zbierasz odpowiednią nagrodę. Mini, Minor, Major i Mega Jackpots płacą odpowiednio 15x, 50x, 100x i 5000x.

Bezpłatne obroty starożytnych fortuny: Poseidon Megaways online zaczyna się, gdy słowo g.O.L.D. jest pisane przez bonusowe symbole. Dostajesz 12 obrotów plus 4 kolejne dla wszelkich dalszych symboli bonusowych na temat spinu wyzwalającego. Podczas rundy mnożnik wznosi się o 1x na każdej rolce w serii i nadal rośnie w darmowych grach, bez górnej granicy. Wszelkie 3 lub 4 bonusowe symbole w jednej bezpłatnej grze dodają do rundy 5 lub 10 dodatkowych obrotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways Slot Maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać 10 000 razy swój zakład podczas funkcji bezpłatnych spinów, chociaż stosunkowo niski limit 20.00 na spin składa się z nieco rozczarowujących 200 000.00 Maksymalna nagroda. Starożytne fortuny: automat do automatów Poseidon Megaways ma średni powrót do graczy procentowych 95.98%i jest to gra o średnim poziomie zmienności.

Nasz werdykt na temat starożytnych fortuny: Poseidon Megaways Slot Maszyna

Podczas gdy grafika starożytnych fortuny: Poseidon Megaways jest stosunkowo podstawowy, jest to kolorowa gra pełna dodatkowych funkcji. Megaways and Rolling Reels często prowadzą do kilku zwycięstw jeden po drugim, a coraz większy mnożnik w darmowych grach często powoduje duże wypłaty.

Jeśli runda jackpot uruchamia się, wygrywa jest gwarantowana, a przy szczęściu zbierasz wielką nagrodę. Poznaj głębokości starożytnych fortuny: automat do automat.

Który deweloper robi starożytne fortuny: automat do automatów Poseidon Megaways?

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways Darmowe Gry Online to praca mikrogamji i Triple Edge Studios. Współpracując, obie firmy mogą wydać więcej treści najwyższej jakości kasyn online, więc jest to system, który działa dla wszystkich, zwłaszcza graczy, którzy mają większy wybór.

Jaki jest system megaways w starożytnej fortunie: Poseidon Megaways Game?

System Megaways jest używany na licencji z wielkich gier. Umieszcza od 2 do 7 symboli na każdej kołowrotku, zmieniając liczbę losowo przy każdym spinu. Więcej symboli widzianych na rolkach starożytnych fortuny: Poseidon Megaways Slot Popraw szanse na wylądowanie zwycięskiej kombinacji.

Czy starożytne fortuny: Poseidon Megaways Darmowe Gry Online ma szeroki zakres obrońców?

Zakres zakładów starożytnych fortuny: Poseidon Megaways Maszyna działa od 0.10 do 20.00 na spin. To dość niskie maksymalne możliwe zakłady, ale w rzeczywistości jest to normalne dla megawysów. Wysokie wałki mogą być zniechęcone przez fakt, że mogą one umieścić tylko zakład 20.00 na każdym obrotu.

Jak niestabilne jest starożytne fortuny: Poseidon Megaways Game?

Starożytne fortuny: Poseidon Megaways Slot to gra o średnim poziomie zmienności. Wysoce niestabilne automaty płacą nagrody większej wartości, ale rzadziej, podczas gdy gra o niskiej zmienności zwykle płaci wiele mniejszych nagród. Średnia zmienność zapewnia niezłą równowagę między nimi.

To starożytna los: Poseidon Megaways Gra dostępna w mobilnych kasynach?

Tak to jest. Możesz zagrać w automat do automatów Poseidon Megaways: Poseidon Megaways na komputer. Działa na urządzeniach iOS, Android i Windows Expices bez potrzeby kompromisu w stylu, funkcjach lub nagrodach.

Czy starożytne fortuny: Poseidon Megaways Darmowe Gry Online oferuje bezpłatną funkcję spinów?

Za każdym razem, gdy symbole bonusowe przelitera słowo g.O.L.D. W rzędzie rozpoczyna się runda darmowych obrotów. Podczas tej funkcji starożytnych losów: Poseidon Megaways, rosnący mnożnik dotyczy wszelkich zwycięstw w serii toczących się bębnów. Po zakończeniu Rolls mnożnik pozostaje aktywny i zaczyna znów rosnąć w następnej serii.

Jakie gry są podobne do starożytnej fortuny: automat do automatów Poseidon Megaways?

Starożytni bogowie Grecji są niezwykle popularni, a liczba otaczających ich automatów online odzwierciedla to. Zagraj w grę Neptune Megaways From Isoftbet, aby odkryć podobne symbole, rozgrywkę i dodatkowe funkcje.

Czy mogę wygrać progresywny jackpot grający w starożytne fortuny: Poseidon Megaways Game?

Chociaż gniazdo starożytnych: Poseidon Megaways ma 4 nagrody jackpota, nie są one progresywne. Jackpoty mini, mniejsze, główne i mega są warte stałych kwot 15x, 50x, 100x i 5000 razy. Po rozpoczęciu rundy jackpota gwarantowana jest wygrana.

Czy są jakieś starożytne fortuny: kody promocyjne maszyny do automatów Poseidon Megaways?

Kasyna online od czasu do czasu oferują kody promocyjne powiązane z niektórymi automatami. Sprawdzaj tutaj, aby zobaczyć najnowsze oferty, a jeśli masz szczęście, zawierają one grę Slots Fortunes: Poseidon Megaways.

Kiedy było starożytne fortuny: Poseidon Megaways Slot?

Microgaming wydało starożytne fortuny: Poseidon Megaways Slot Maszyna 25 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Aztec
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Star
RTP:
93.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni