Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
374 400 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, podwodna

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways online Recenzja automatów online

Microgaming wprowadził kolejny tytuł w swojej serii starożytnej fortuny, tym razem z jednym z najpopularniejszych jackpotów i mechaników, o nazwie Slot MEGAWAYS WOWPOT WOWPOT. Został zaprojektowany przez Triple Edge Studios.

Jest to automat, który, jak sugeruje swój tytuł, oferuje 117 649 sposobów wygrania na najwyższych miejscach internetowych, a także garnek jackpot wowpot. I, jak można było wyciągnąć z jego tytułu, jest to miejsce podwodne, z udziałem boga morza Posejdona. Ale powinieneś oczekiwać, że zaoferuje to niesamowicie ekscytującą rozgrywkę, wypełnioną funkcjami, a także więcej niż oszałamiający potencjał wypłaty. Czy jesteś na to gotowy?

Jak grać w starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways, będąc mikrogamingiem, można odtwarzać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych. Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać na smartfonie lub laptopie, będziesz w stanie.

Ale kontynuujmy te starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways Recenzja z ważniejszymi rzeczami. Aby zacząć grać w automatach, musisz to lepiej wiedzieć. Po lewej stronie kołowrotków cztery doniczki jackpot są reprezentowane, a pod nimi zobaczysz skrzynię skarbów, która zostanie wyjaśniona później. Przyciski sterujące znajdują się na dole ekranu. Najpierw zobaczysz przycisk Three-Bar, w którym są reguły gry i wypłatę gry, a następnie wyświetlacz kredytów, a następnie pole konfiguracji zakładu. Jak zobaczysz, zakłada od 0.Dla każdego spinu można umieścić od 10 do 20 punktów. Na koniec zobaczysz przyciski MAX BET, Play and Autoodola.

W wypłatach znajdziesz 10 regularnych symboli, takich jak skorupy, byki, konie, delfiny, kraby i ośmiornicy. Wysokie punkty to diamenty, rubiny, szmaragdy i rubiny. Sam Posejdon jest najlepiej płatnym. Jego trójząb jest oczywiście dziki, ale są też złote symbole rozproszenia, które oznaczają słowo złoto, gdy wszystkie wylądują na rolkach.

Starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways Funkcje i bezpłatne obroty

Będąc tytułem Megaways, starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways to miejsce, które zapewni kaskadowe zwycięstwa. Ilekroć wygrasz, zwycięskie symbole zostaną usunięte, kołowrotki będą kaskadowe, aby dostarczyć nowe symbole, aby uzyskać szansę na kolejne zwycięstwa.

Kiedy przeliterujesz słowo złoto, wyzwalasz starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways bonus runda. Dostajesz 12 bezpłatnych spin. Podczas bezpłatnych spinów pojawi się mnożnik początkowy 1x, który wzrośnie z każdą kaskadą o 1+.

Teraz, podczas bazy i gry bonusowej, skrzynia skarbów wypełni się każdą dziką lądową. Powinieneś wiedzieć, że jest też gra premiowa jackpot, która uruchamia się losowo. Kiedy ten bonus uruchomi się, będziesz miał okazję odebrać nagrodę w skrzyni skarbów. 12 monety zostanie zaprezentowanych na ekranie i będziesz musiał wybrać z nich, aby dopasować 3 symbole i uzyskać odpowiedni progresywny jackpot, mini, mini, major lub wowpot jackpot, które zaczynają wysiewać na poziomie 10, 100, 50 000 i 2 Odpowiednio milion kredytów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways RTP, Max Win amp; Volatility

W wysokiej zmienności oczekuje się od gier automatycznych, które zawierają zarówno mechanikę Megaways, jak i jackpoty WOWPOT. Tak więc, oprócz tego, że jest bardzo niestabilnym automatem, starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways to takie, które oferuje niesamowite nagrody, do 18 720 razy udział. Jeśli chodzi o jego RTP, jest on niski, właśnie dla tych dwóch elementów, 92.23%.

Ale potencjał wypłaty jest naprawdę oszałamiający. W przypadku MAX zakłady 20 punktów, jeśli osiągniesz maksymalny potencjał, wygrasz 374 400 punktów. Ale to nie jest to całkowita, którą możesz wygrać; to bez zawartych nagród jackpot. Jeśli masz szczęście wygrać największą nagrodę Jackpot WOWPOT, możesz wypłacić ponad 2 miliony kredytów!

Starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways Werdykt i podobne automaty

Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie powinieneś próbować starożytnych fortuny Posejdon Wowpot Megaways. To jest miejsce, które ma to wszystko. Oferuje mega-popularną mechanikę megawysu, jest pełen mnożników, czterema progresywnymi nagrodami jackpota, darmowymi spinami lub w skrócie, daje 116 749 sposobów na zdobycie doskonałej nagrody. Jasne, zawsze możesz wypróbować poprzedni tytuł z tej serii, starożytny Fortunes Zeus, ale ten, o którym rozmawialiśmy w tym artykule, jest o wiele bardziej satysfakcjonujący i ekscytujący do gry, więc upewnij się, że spróbujesz w najlepszym wydaniu online kasyna!

, Który stworzył starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways?

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways to gniazdo stworzone przez Triple Edge Studios, wyłącznie do mikrogamji.

Kiedy pojawi się starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways?

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways przeżywa wszystkie kasyna online z napędem mikrogamingowym 19 sierpnia 2021.

To starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways A Megaways Slot?

Tak, jak wskazano w swoim tytule. Jest to miejsce, w którym zawiera Megaways Mechanic.

Czy automat starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways oferuje dowolną bezpłatną rundę bonusową?

Tak. Wśród wielu innych specjalnych funkcji bonusowych, starożytne fortuny Posejdon Wowpot Megaways to miejsce, które daje 12 darmowych obrotów na spust, plus 5 dodatkowych dla każdego nowego lądu podczas gry premiowej.

To starożytne fortuny Poseidon wowpot megaways bardzo lotny automat?

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways to gniazdo, które jest dość wysokie w skali zmienności, tak, więc spodziewaj się wysoce niestabilnej akcji.

Jak wygrać jeden z czterech jackpotów w starożytnych fortunach Posejdon Wowpot Megaways?

Aby wygrać jedną ze starożytnych fortuny poseidon wowpot megaways jackpots, musisz dopasować trzy symbole w losowo wyzwalonej grze jackpota.

To starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways ogólnie dobra gra?

Tak, to rzeczywiście niesamowita gra do wypróbowania. To naprawdę ma wszystko, wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać najwyższą klasę wrażenia online, jackpoty, darmowe spiny, dziki, rozproszenia, dodatkową grę bonusową, a nawet mnożniki.

Ile linii wypłat oferuje Poseidon Wowpot Megaways?

Starożytne fortuny Poseidon Wowpot Megaways nie oferuje linii płac, ale ze względu na mechanikę megaways oferuje 116 749 sposobów wygrania.

Jaka jest najlepsza starożytna fortuna Posejdon Wowpot Megaways App do wypróbowania?

Musisz sprawdzić kilka aplikacji, aby znaleźć tę, która najlepiej Ci się pasuje. Tutaj, masz doskonały wybór. Poznaj je i znajdź dla Ciebie najlepszą starożytną fortunę Posejdon Wowpot Megaways.

Jaka jest maksymalna wypłata w starożytnych losach Posejdon Wowpot Megaways?

Max, który możesz wygrać, bez włączonych jackpotów, wynosi 374 400 punktów, jeśli grasz w automatach dla max zakłada. Ale z jackpotami, biorąc pod uwagę, że jackpot wowpot zaczyna wysiewać przy 2 milionach kredytów, możesz zostać multimilionerem grającym w tę grę!

Powiązani partnerzy kasyna

5 Lions Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miami Nights
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki