Animals of Africa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Animals of Africa Online Recenzja automatu

Affeles of Africa Slot Machine wprowadza stada stworzeń na Twój komputer, iOS, Android lub Windows Mobiles o realistycznym stylu, który zachwyci fanów gier o tematyce dzikiej przyrody, w tym w najlepszych kasynach mobilnych. Symbole karty gry pojawiają się również na 5 rolkach i 20 liniach, wraz z kolorowym dzikim symbolem i drzewem. Za kołowrotkami słońce zachodzi nad równinami, a pojawia się żywa melodia inspirowana afrykańską.

Bogata kolekcja dzikich zwierząt może pojawić się samodzielnie lub z dwoma na symbol, więc możesz zobaczyć maksymalnie 10 zwierząt na 5 rolkach, aby uzyskać ogromne wypłaty do 8 000 razy. Podczas funkcji bezpłatnych spinów dzikie rozszerzają się, aby napełnić rolki i blokuj na miejscu, gdy wyzwala respins.

Jak grać w automatach z Africa Africa

Możesz grać stawkami między 0.20 i 25.00 na najwyższych miejscach internetowych, które mogą być nieco niskie dla wyższych wałków. To sumuje się do 0.01 do 1.25 na każdej z 20 linii płacowych i potrzebujesz 3 dopasowanych symboli na linii, aby wygrać. Przycisk 3 małych linii na zwierzętach Afryka.

Dziki symbol jest najcenniejszy, a jeśli wylądujesz na linii, wygrywasz 1000 razy swój zakład. Dziesięć lwów na 5 rolkach spłaci 250x udział. Jest to łatwa gra do konfigurowania i gry na platformach stacjonarnych i mobilnych oraz zawiera opcje sterowania, takie jak automatyczne i turbo spins.

Bezpłatne obroty i inne zwierzęta z Afryki Funkcje automatów

Wszelkie 3 lub więcej symboli drzewa wywoła 12 darmowych spinów. W tej rundzie możesz pobrać dodatkowe zwycięstwa z Animals of Africa, z kilkoma ulepszeniami do podstawowej rozgrywki. Dziki symbol rozszerza się teraz, aby wypełnić dowolną rolkę, na której ląduje, co znacznie ułatwia wypełnienie kombinacji.

Blokuje się również, gdy pozostałe rolki ponownie odpowiadają. Jeśli na którymkolwiek z 3 środkowych kołowrotków pojawia się inny dziki symbol, rozszerza się również, pozostaje w pozycji i uruchamia drugi respin. Początkowy dziki jest nadal w grze, a jeśli pojawi się trzeci dziki, dostaniesz trzeci respin, ale teraz wszystkie 3 środkowe rolki są wypełnione dzikimi, gwarantując wiele zwycięskich kombinacji.

Podwójne symbole zwierząt występują podczas bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność zwierząt w grę automatów Afryki

Wygrane mogą osiągnąć 8 000 razy swój całkowity zakład, a jeśli grasz 25.00 za spin, możesz odebrać nagrodę 200 000.00. Gra Animals of Africa Slots ma dużą zmienność i czasami można zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spin.

Powrót do procentowego procentowy 96.18% dotyczy tego, czego oczekujemy w grze o wysokiej zmienności.

Nasze zwierzęta z Afryka

Majestic Wildlife of the African Plains ożywa tutaj, z bardzo szczegółowymi symbolami, chociaż standardowe karty gry emblementy nieco podlewają to doświadczenie. Nie zawsze zobaczysz wystarczającą liczbę dopasowanych zwierząt migrujących przez rolki, aby zdobyć 10-nagraną wygraną, ale możesz również wygrać, lądując 3 identyczne zwierzęta na pierwszych 2cach.

To podczas bezpłatnych gier, z rozszerzonymi dzikimi i respinami, masz najlepszą szansę na zdobycie największych nagród. Jeśli chcesz odebrać naprawdę ogromną nagrodę z gry o podobnym motywie, zagraj w mega moolah, który pochodzi również z mikrogamji. Ma progresywny jackpot, który może osiągnąć miliony.

Odwiedź egzotyczną dziką przyrodę, gdy grasz w slot Animals of Africa w najlepszych kasynach kompatybilnych z kompatybilnym i mobilnym. Zacznij swoją przygodę od największych bonusów kasyna, kiedy dołączasz do naszych zalecanych witryn kasynowych online.

Cirque Chinois
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Asian Diamonds
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rocket Man
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Toki Time
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni