Animals of Africa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Animals of Africa Online Recenzja automatu

Affeles of Africa Slot Machine wprowadza stada stworzeń na Twój komputer, iOS, Android lub Windows Mobiles o realistycznym stylu, który zachwyci fanów gier o tematyce dzikiej przyrody, w tym w najlepszych kasynach mobilnych. Symbole karty gry pojawiają się również na 5 rolkach i 20 liniach, wraz z kolorowym dzikim symbolem i drzewem. Za kołowrotkami słońce zachodzi nad równinami, a pojawia się żywa melodia inspirowana afrykańską.

Bogata kolekcja dzikich zwierząt może pojawić się samodzielnie lub z dwoma na symbol, więc możesz zobaczyć maksymalnie 10 zwierząt na 5 rolkach, aby uzyskać ogromne wypłaty do 8 000 razy. Podczas funkcji bezpłatnych spinów dzikie rozszerzają się, aby napełnić rolki i blokuj na miejscu, gdy wyzwala respins.

Jak grać w automatach z Africa Africa

Możesz grać stawkami między 0.20 i 25.00 na najwyższych miejscach internetowych, które mogą być nieco niskie dla wyższych wałków. To sumuje się do 0.01 do 1.25 na każdej z 20 linii płacowych i potrzebujesz 3 dopasowanych symboli na linii, aby wygrać. Przycisk 3 małych linii na zwierzętach Afryka.

Dziki symbol jest najcenniejszy, a jeśli wylądujesz na linii, wygrywasz 1000 razy swój zakład. Dziesięć lwów na 5 rolkach spłaci 250x udział. Jest to łatwa gra do konfigurowania i gry na platformach stacjonarnych i mobilnych oraz zawiera opcje sterowania, takie jak automatyczne i turbo spins.

Bezpłatne obroty i inne zwierzęta z Afryki Funkcje automatów

Wszelkie 3 lub więcej symboli drzewa wywoła 12 darmowych spinów. W tej rundzie możesz pobrać dodatkowe zwycięstwa z Animals of Africa, z kilkoma ulepszeniami do podstawowej rozgrywki. Dziki symbol rozszerza się teraz, aby wypełnić dowolną rolkę, na której ląduje, co znacznie ułatwia wypełnienie kombinacji.

Blokuje się również, gdy pozostałe rolki ponownie odpowiadają. Jeśli na którymkolwiek z 3 środkowych kołowrotków pojawia się inny dziki symbol, rozszerza się również, pozostaje w pozycji i uruchamia drugi respin. Początkowy dziki jest nadal w grze, a jeśli pojawi się trzeci dziki, dostaniesz trzeci respin, ale teraz wszystkie 3 środkowe rolki są wypełnione dzikimi, gwarantując wiele zwycięskich kombinacji.

Podwójne symbole zwierząt występują podczas bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność zwierząt w grę automatów Afryki

Wygrane mogą osiągnąć 8 000 razy swój całkowity zakład, a jeśli grasz 25.00 za spin, możesz odebrać nagrodę 200 000.00. Gra Animals of Africa Slots ma dużą zmienność i czasami można zobaczyć stosunkowo długie serie utraty spin.

Powrót do procentowego procentowy 96.18% dotyczy tego, czego oczekujemy w grze o wysokiej zmienności.

Nasze zwierzęta z Afryka

Majestic Wildlife of the African Plains ożywa tutaj, z bardzo szczegółowymi symbolami, chociaż standardowe karty gry emblementy nieco podlewają to doświadczenie. Nie zawsze zobaczysz wystarczającą liczbę dopasowanych zwierząt migrujących przez rolki, aby zdobyć 10-nagraną wygraną, ale możesz również wygrać, lądując 3 identyczne zwierzęta na pierwszych 2cach.

To podczas bezpłatnych gier, z rozszerzonymi dzikimi i respinami, masz najlepszą szansę na zdobycie największych nagród. Jeśli chcesz odebrać naprawdę ogromną nagrodę z gry o podobnym motywie, zagraj w mega moolah, który pochodzi również z mikrogamji. Ma progresywny jackpot, który może osiągnąć miliony.

Odwiedź egzotyczną dziką przyrodę, gdy grasz w slot Animals of Africa w najlepszych kasynach kompatybilnych z kompatybilnym i mobilnym. Zacznij swoją przygodę od największych bonusów kasyna, kiedy dołączasz do naszych zalecanych witryn kasynowych online.

Powiązani partnerzy kasyna

Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cupid's Arrow
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghouls Gold
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni