Anna Van Helsing Monster Huntress graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
187 500 USD.00
Motyw:
Horror, wampiry

Anna van Helsing Monster Huntress online Recenzja automatu online

Wampiry, wilkołaki i odważna kobieta zdeterminowana, aby je zniszczyć. Ta 5-zbiorowa gra ma 25 linii płacowych, średnią zmienność i średnie zwroty 96.18%.

Możesz grać na PCS, Android, iOS lub Windows Mobiles, aby uzyskać szeroką gamę stawek, wygrywając do 187 500.00 na najwyższym poziomie zakładów. Bonusowe cechy gry Anna Van Helsing Monster Huntress Game obejmują rozszerzające się dzikie symbole, które wywołują rent. Wywołaj funkcję wygnania Draculi, aby radykalnie przekształcić inne symbole w dodatkowe dziki.

Jak zagrać w automat Anna Van Helsing Monster Huntress

Fani horroru pokochają gotycki styl używany tutaj. Siatka 5x3 metalicznych symboli wysokiej karty, złote potwory, lustra i wilki znajdują się na tle przerażającego cmentarza. Ana van Helsing jest uzbrojona w kuszę, a Dracula jest sprytnym facetem z złowrogim uśmiechem. Istnieje kilka fajnych animacji z rozszerzających się symboli i odpowiednio nawiedzająca melodia, aby uzupełnić wygląd.

Hojne rozprzestrzenianie się opcji zakładu przechodzi od 0.25 do 150.00 na spin, z wieloma opcjami pomiędzy najwyższej jakości kasyn online. Wybierasz zakład za pomocą przycisków złotej strzałek na elementach sterujących, dzięki czemu jest szybki i łatwy do rozpoczęcia. Zakładka okrągłej strzałki wyzwala obroty autoblacji, a 3 małe linie otwierają wypłatę.

Wygrywasz, dopasowując 3, 4 lub 5 symboli w dowolnej z 25 linii płacowych z lewej strony, chociaż wiele Wilds pomaga, działając jako inne, jeśli to możliwe. Najcenniejszym symbolem jest wilk, a jeśli wyląduje tuż po linii, wygrywasz nagrodę równą 30 -krotnie całkowitemu zakładowi.

Darmowe obroty i inne funkcje Hunttera Anna Van Helsing Monster

Dracula, Anna Van Helsing i wycie wilk są dzikimi symbolami. Każdy Wild ma swoją własną specjalną funkcję, w której może rozszerzyć się, aby wypełnić całe rolki. Jeśli Van Helsing pojawia się na kołowrotkach 1, 2 lub 3, rozszerza się i zamyka się na miejscu, gdy reszta rolki odpowiada jeszcze raz. Daje ci drugi strzał w wygraną, a także może prowadzić do funkcji ataku wilka, w którym dziki wilk wypełnia całe rolki.

Wszelkie 3 Blood Moon Symbols przyznaje 8 darmowych spin. Możesz uruchomić funkcję wygnania Draculi z bezpłatnych gier. Jeśli Dracula wyląduje na środkowej kołowrotku, staje się rozszerzonym dzikim symbolem, a wszystkie inne wyższe opłacające symbole również przekształcają się w dodatkowe dziczy. Więcej symboli rozproszenia Krwi Moon przyznaje dalsze bezpłatne spiny, więc możesz uzyskać o wiele więcej niż początkowe 8 bonusowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność automatu Anna Van Helsing Monster Huntress

Połączenie najlepiej płatnego symbolu na wszystkich pozycjach, a mnożnik darmowych gier może tworzyć zwycięstwa 1500 razy. Przy 150.00, możesz zbierać nagrodę 187 500.00 z gry Anna Van Helsing Monster Huntress Game.

To gra o średniej zmienności i ma lepszy niż średni powrót do procentu graczy 96.18%.

Nasza ocena automatów Anna Van Helsing Monster Huntress

Maksymalny potencjał wygranej jest nieco niski dla naszych upodobań, ale na bok, automat Anna Van Helsing Monster Huntress to zabawna, szybka gra, którą gorąco polecamy. Symbole postaci naprawdę ożywiają grę na komputerach i telefonach komórkowych, zwłaszcza gdy stają się animowane.

To ci dziczy, którzy mają tendencję do tworzenia wielu zwycięskich kombinacji. Sticky Wilds on Respins i szansa na przekształcenie wielu symboli w dodatkowe dzikie funkcję wygnania może prowadzić do wielkich wygranych. Najwyższe nagrody ze wszystkich pojawiają się podczas rundy darmowych gier, kiedy wszystkie wygrywają podwójnie wartość.

Zacznij polować na największe zwycięstwa, gdy grasz w automat Anna Van Helsing Monster Huntress w najlepszych kasynach online.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w automatach Anna Van Helsing Monster Huntress?

Tak, możesz! Zagraj w grę Anny Van Helsing Monster Huntress, a możesz wygrać do 1500 -krotnie swój całkowity zakład, który stanowi 187 500.00 przy maksymalnych stawkach. Odwiedź nasze ręcznie wybierane kasyna online, aby zobaczyć, gdzie możesz zagrać w prawdziwe nagrody pieniężne.

To Anna Van Helsing Monster Huntress online automat mobilny?

Gniazdo Anny Van Helsing Monster Huntress jest kompatybilne z iPhone'ami, iPadami, Androidem oraz smartfonami i tabletami z systemem Windows. Jest wykonany przy użyciu technologii HTML5, która zapewnia bezproblemową działanie na komputerach stacjonarnych i mobilnych, bez żadnych zmian w stylu, rozgrywce lub funkcjach premiowych.

Ile linii płacowych ma automat Anna Van Helsing Monster Huntress?

To jest gra 25 Payline. Masz 25 zdefiniowanych ścieżek biegających przez Anna Van Helsing Monster Huntress z lewej strony i musisz lądować symbole pasujące na linii na sąsiednich bębnach, aby wygrać. Kilka dzikich symboli pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Jakie symbole zawierają w grze Anna Van Helsing Monster Huntress?

To jest gra o tematyce wampira i zawiera różnorodne upiorne symbole. Anana Van Helsing Monster Huntress Machine zawiera obrazy z miksturami, starych książek, wilkołaków i gotyckich symboli wysokiej karty. Pojawiają się także Anna i Dracula, obok wyja wilka.

Czy maszyna do gniazda Hunttera Anna Van Helsing Monster ma szeroki zakres zakładów?

Możesz obrócić rolki Anny Van Helsing Monster Huntress online.25 i 150.00, który jest doskonałym zakresem. Jest to między 0.01 i 6.00 na każdej linii płac. Istnieje wiele opcji zakładów między poziomem minimalnym i maksymalnym, aby pasować do prawie każdego gracza.

Jakie funkcje bonusowe ma automat do automatów do Monster Huntress Anna Van Helsing?

Anna van Helsing Monster Huntress Game ma rozszerzające się dzikie symbole, respins i bezpłatną funkcję spinów, w których wszystkie zwycięstwa są podwojone. W ekscytującej funkcji wygnania Draculi wszystkie symbole o wysokiej wartości magicznie przekształcają się w dziczy, co ułatwia tworzenie zwycięskich kombinacji.

Czy fair automaty do gry w maszynę do gieru Anna Van Helsing Monster Huntress?

Możesz cieszyć się automatem Anna Van Helsing Monster Huntress online bez obaw o fair play. Pochodzi od bardzo szanowanego i w pełni licencjonowanego dewelopera, a w perspektywie długoterminowej gwarancja dostarczenia określonego powrotu do procentowej procentowej 96.18%.

Czy jest jakikolwiek kod promocyjny Anna Van Helsing Monster Huntress?

Sprawdź nasze zalecane kasyna, aby sprawdzić, czy istnieją jakieś kody promocyjne powiązane z automatem Anna Van Helsing Monster Huntress. Jest mało prawdopodobne, aby każdy połączył się bezpośrednio z grą, ale zawsze publikujemy kody promocyjne, więc nic nie przegapisz.

Które programiści stworzyli automat Anna Van Helsing Monster Huntress?

Za tą grą stoi 2 programistów. Wiele prac zostało wykonanych w studiach Rabcat, ale aby zdobyć grę Anny Van Helsing Monster Huntress do najszerszej publiczności, połączyli siły z masową firmą mikrogamingową. Jest oznakowany jako szczelinę mikrogamingową i znaleziono w ich sieci witryn.

Kiedy pojawiła się gra Anna Van Helsing Monster Huntress?

Anna Van Helsing Monster Huntress Slots została wydana na komputerze stacjonarnym i mobilnym 15 kwietnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All That Cash Power Bet
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Giovanni's Gems
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields Mighty Ways
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni