Aquanauts graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 050 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, pod wodą

Recenzja automatów online Aquanauts

Automat do automatów Aquanauts zabiera Cię na przygodę w głębinę, gdzie znajdziesz okręty podwodne, rekiny, skrzynie skarbów i odkrywców. To gra stacjonarna i mobilna, w której akcja rozgrywa się na 5 rolkach, 5 rzędach i 3125 sposobach wygrania.

Zanurz się w automatach Aquanauts w naszych zalecanych stronach, które przenoszą grę globalną i alchemię gier, aby znaleźć symbole kaskadowe ze wzrostem mnożników i bezpłatnych gier, w których wartości mnożnika rosną 2x lub 3x szybciej. Cenny wyświetlacz sonaru pomaga budować zwycięskie kombinacje w grach podstawowych i bezpłatnych spinach, a możesz ukazać się do 50 000 razy w swoim zakładach.

Istnieje duża zmienność dopasowana do średnich zwrotów 96.26%. Przeczytaj naszą pełną recenzję, a następnie zagraj w prawdziwych pieniądzach w najlepszych witrynach kasynowych online przedstawionych tutaj na.

Jak grać w automatach Aquanauts

Zagłębiaj się w głęboki niebieski, gdzie szczegółowe obrazy życia wodnego mieszają. Grafika dobrze wygląda na wersje komputerów stacjonarnych, Android, iOS i Windows, a jest niesamowita podwodna ścieżka dźwiękowa, która wprowadza głęboko na twoje ulubione urządzenie.

Możesz zbadać to środowisko dla 0.30 i 21.00, w tym w dowolnym z naszych zalecanych stron bukmacherskich. Tap na motyw monet ujawnia wszystkie opcje, podczas gdy 3 małe kropki na górze gry zabierają cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile możesz wygrać z różnych symboli. Aquanauts automat ma 3125 różnych sposobów dopasowywania symboli między podłączonymi bębnami od lewej, z najwyższym nurkiem o wartości do 6.67x całkowity zakład.

Podobnie jak w przypadku większości gniazd online, gra ma opcję automatycznych obrotów, którą wyzwala się kliknięciem okrągłych strzałek, a także tryb szybkiej gry, który rozpoczyna się po dotknięciu przycisku błyskawicy. Opcja kupna premii upksizera wyzwala bezpłatne gry w następnym spinu.

Bezpłatne spiny i inne funkcje automatu online Aquanauts

Złoty dziki symbol "W" płaci 10x twój zakład, gdy przekracza wszystkie 5 bębn.

Mechanizm Rolling Reels usuwa zwycięskie symbole ze kołowrotków gry w automatach Aquanauts, a te powyżej opadają, aby wypełnić luki. Nowe symbole pojawiają się z góry, a jeśli stworzy to kolejną wygraną, otrzymasz kolejną rolkę. Mnożnik wygranej wzrasta o 1x na każdej rolce w sekwencji, bez górnych limitów i resetuje tylko wtedy, gdy pojawia się nie zwycięska mieszanka symboli.

Losowo sonar z boku gry oświetla się w funkcji Roll Echo. Wyświetla losowy symbol, który spadnie na rolki, aby uzyskać gwarantowaną wygraną.

Czerwony i biały "s" to symbol rozproszenia, a dowolny 3 przyznaje 8 darmowych spin. Każde rozproszenie podczas darmowych spinów dodaje 1 dodatkową grę do ogółem. Przed rozpoczęciem funkcji dostajesz koło bonusowe, a te nagrody 2 lub 4 dodatkowe spiny lub mnożniki kołowrotka, które rosną o 2x lub 3x. Koło może również przyznać tylko dzikie symbole lub tylko symbole o wysokiej wartości w funkcji Roll Echo.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Aquanauts

Maksymalna wygrana 50 000x jest naprawdę możliwa tylko w porównaniu z wyjątkowo długim ciągiem bębnów z 3x mnożnik. Zagraj w automatach online Aquanauts na maksymalnym stawce 21.00 i teoretycznie możliwe jest zdobycie nagrody w wysokości 1 050 000.00.

Jest to bardzo niestabilna gra, więc bądź przygotowany na stosunkowo niewiele zwycięskich spin. Powrót do odsetka graczy jest nieco wyższy niż w wielu innych grach, przy 96.26%.

Nasze przemyślenia na automatach Aquanauts

Niektóre animacje z zwycięskich symboli byłyby mile widziane, ale automat do automatów Aquanauts ma przyjemny projekt i lubimy podwodny motyw przygodowy. Z pewnością nie ma problemów z rozgrywką i funkcjami, z dzikimi substytucjami, rolkami, rzutami echa i darmowymi gierami z potencjalnymi mnożnikami, które łączą się w ekscytującej grze.

Złamanie maksymalnej wygranej 50 000x nie będzie łatwe, ponieważ będziesz potrzebować bardzo długiej serii rolling, aby dotrzeć do tego celu. Ale wszystko jest możliwe.

Zanurz się w automatach online w Aquanauts, grając w najlepszych kasynach internetowych i mobilnych kasynach online.

Jak wygrać z automatu Aquanauts?

Istnieje 3125 różnych sposobów linii symboli na 5 rolkach i 5 rzędów gniazda Aquanauts. Zbierasz nagrodę, gdy 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli wylądują w nieprzerwanej sekwencji z lewej kołowrotka, pomógł dziki symbol, który może działać innym.

Czy automat online Aquanauts ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia wywołują Aquanauts Slot Free Games Run. Obracasz koło przed rozpoczęciem, aby zarobić dodatkowe obroty, szybszy wzrost mnożnika lub ulepszone symbole w funkcji Roll Echo.

Jaka jest funkcja echo Roll w szczelinie Aquanauts?

Tablica sonaru jest widoczna z boku bębn. Funkcja losowego echa umieszcza symbol w mierniku, który następnie przewraca się na rolki, aby uzyskać gwarantowaną wygraną. Podczas bezpłatnych gier można było zobaczyć tylko dzikie symbole lub wysokiej wartości.

Jaka jest maksymalna nagroda w grze w automatach Aquanauts?

Wygrane z automatu Aquanauts mogą trafić na ogromny 50 000 razy Twój udział. To 1 050 000.00 przy maksymalnym zakładach i jest to możliwe podczas bezpłatnych gier z wystarczająco długą sekwencją rolkowych bębnów i wystarczająco wysokim mnożnikiem.

, Które jest najlepszym kasynem do gry w automatach Aquanauts online?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych kasyn online, w których można grać w automatach Aquanauts. Kiedy dołączysz, zakwalifikujesz się do bonusu powitalnego, a nasze zalecane strony mają szeroki zakres gier, promocji, opcji bankowych i innych.

Czy powinienem grać w grę Aquanauts na maksymalnym okresie?

Maksymalny zakład na szczelinie Aquanauts to stosunkowo niski 21.00 na spin, ale na pewno nie musisz tak dużo postawiać. Graj w swoich środkach przez cały czas, nawet jeśli jest to tylko minimalny udział w 0.30 Na każdym obrotu.

Czy są jakieś inne gry podwodne, takie jak automat Aquanauts?

Gry o podobnym stylu do automatu Aquanauts obejmują głębokie pochodzenie z relaksu, podróż Nemo z WMS i Mission: Atlantis z Oryx Gaming. To tylko kilka przykładów automatów, które są zgodne z popularnym motywem podwodnym.

, Kto stoi za automatem online Aquanauts?

Slot Aquanauts jest przez Games Global we współpracy z Alchemy Gaming. Inne popularne tytuły z tych studiów to Reel Gems Deluxe, Africa X UP i Wheel of Wishes. Wypróbuj te i więcej w naszych ulubionych stronach.

Kiedy został wydany automat do gniazda Aquanauts?

Slot Aquanauts został wydany 27 września 2022.
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Megaways
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Captain Quid's Treasure Chest
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maui Mischief
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Giza Infinity Reels
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni