Arabian Nights graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 400 000 $.00
Motyw:
Mity i legendy

Arabian Nights Recenzja automatu online

Grafika z kreskówek przynosi słynną opowieść na komputery PC, iOS, Android i Windows Smartfony i tablety. Arabian Nights Slot Machine autorstwa Netent jest z nami od 2013 roku, a stosunkowo prosty styl pokazuje swój wiek. Ale symbole, w tym magiczna lampa, sułtan, namiot, wielbłąd i fez hat, są jasne.

Symbol 5x3 wyróżnia się miastem w stylu arabskim z wieżami i ścianami. Ścieżka dźwiękowa to po prostu mechaniczne odgłosy efektu automatu.

Fani na najlepszych miejscach online mogą grać w Arabian Nights, aby uzyskać bardzo szeroki zakres stawek, wygrywając do 2400 000 kredytów na najwyższym poziomie BET. Progresywna nagroda Jackpot, która wznosi się w ramach wszystkich stawek umieszczonych w grze, może odłożyć na bok jeszcze większą wygraną. Inne funkcje obejmują dzikie substytucje i rundę bonusowych darmowych spinów z mnożnikami wygranej.

Jak grać w slot online Arabian Nights

Arabian Nights ma standardowy panel sterowania Netent, więc jest łatwa gra do konfiguracji i gry. Nowicjusze mogą go szybko odebrać, ale zakres BET 0.10 do 200 punktów na spin będzie pasować do graczy z dowolnym budżetem. Kliknij przyciski strzałek, aby zmienić wartość monety i poziom zakładu, a będziesz gotowy do gry.

Istnieje również opcja automatycznych spinów. Karta "I" zabiera cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest wart każdego symbolu, gdy wyląduje na linii od lewej strony. Najniższa wartość ikony karty do gry płacą do 75 -krotnie zakładu linii; Miecz jest wart do 2000x.

Kiedy grasz w gniazdo Arabian Nights na telefonie komórkowym, przekonasz się, że wszystkie funkcje, funkcje i potencjał nagradzany są takie same jak w wersji stacjonarnej, więc nie musisz robić żadnych kompromisów. A nagrody są jeszcze bardziej warte, gdy sprawdzisz bonusy kasyna online na początek.

Arabian Nights Glots Jackpoty, darmowe spiny i inne funkcje

Największe nagrody ze wszystkich pochodzą od postaci sułtana. To dziki symbol, więc może działać jak inne, jeśli zakończy zwycięstwo. Kiedy tak się dzieje, nagroda podwaja wartość. Jeśli jednak wylądujesz na pełnym serii Sultan Symboli na linii płac, wygrasz progresywny jackpot. Średnia wartość progresywnej nagrody Arabian Nights wynosi 7300 000 punktów, ale może osiągnąć ponad 8 000 000!

Inną główną funkcją, która najprawdopodobniej wyzwala się, jest bezpłatna runda bonus. Dostajesz 15 bonusowych gier, gdy magiczna lampa pojawia się w dowolnych 3 lub więcej miejscach jednocześnie. Lampa płaci początkową nagrodę 2x, 5x, 20x lub 500x, cały zakład, w zależności od tego, ile ziemi jednocześnie.

Podczas funkcji bezpłatnych gier wszystkie wygrane (oprócz jackpotu) zostają potroczone. Okrągłe retryggery, jeśli co najmniej 3 lampy zatrzymują się na rolkach w jednym bonusowym obrotu.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność slotu Arabian Nights

Można ubiegać się o ogromny mnożnik wygranej z rundy wolnych obrotów, gdy dziki staje się częścią linii symboli miecza w tym netto online. Może osiągnąć 12 000 razy swój całkowity zakład lub ogromne 2400 000 punktów, gdy grasz na maksymalnym stawce 200 na spin. Nagroda progresywna może być jeszcze większa, choć można je ubiegać przed osiągnięciem czegoś takiego jak ten poziom. Gdy ktoś wygra jackpot, resetuje się do 50 000 i stamtąd wznosi się.

Arabian Nights to gra średnia i niskiej zmienności z RTP 95.62%.

Nasz Arabian Nights Online Autdict

Grafika jest dość podstawowa, ale jest to satysfakcjonująca gra do gry. Niektóre przyzwoite wygrane są możliwe w grach podstawowych, a kilka prostych funkcji bonusowych może się również pojawić. Dziki symbol podwaja wygrywa, a pełna linia dzikich może być bardzo warta. Darmowe gry ze wszystkimi zwycięstwami mogą być kolejną bardzo lukratywną funkcją.

Jeśli podoba Ci się ten motyw, ale chcesz wysokiej klasy grafiki, zagraj w trzech życzeniach online gniazda online z Betsoft, gdzie szczegółowe symbole kreskówek prowadzą do rund wybierania nagród i bezpłatnych obrotów. Zobacz, czy automaty online w Arabi Noc może spełnić wszystkie twoje życzenia, gdy grasz w grę na naszej najlepszej i kasyn.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alkemor's Tower
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonanza Megapays
RTP:
96.40%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates Of Hell
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sugar Skulls
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni