Arabian Spins graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
273 500 $.00
Motyw:
Mity i legendy, bajki

Arabian Spins Recenzja automatu online

Burzające gry działają własną magią na tym komputery komputerowym, iOS, Androida i Windows Compatybilne. Ma styl kreskówki, z wesołymi postaciami, takimi jak małpa i Aladdin, wraz z symbolami takimi jak magiczna lampa, zakrzywiony miecz i jaskrawoczerwony kapelusz fez.

Gra Arabian Spins Slots ma zaledwie 3 rolki i musisz wylądować pasującymi symbolami na linii, aby wygrać, pomógł przez Diamond Wild Symbol. Wszyscy spoczywają na fioletowym latającym dywanie, gdy wije się po dachach Agrabah, a dywan jest również drugim dzikim, który wygrywa mnożniki.

Inne bonusy dostępne w najwyżej ocenianych kasynach obejmują bezpłatne spiny oraz specjalną funkcję 2-drogi, która podwaja każdą wygraną z następujących 10 gier.

Jak grać w grę Arabian Spins Slots

Casual Gracze i wysokie rolki znajdą opcję zakładu do pasowania, przy czym wyjątkowo szeroki zasięg jest działający od 0.10 na spin do 500.00. Sterowanie jest ładne i łatwe w użyciu, z stosem przycisków monet otwierających wszystkie opcje zakładów, a 3 małe linie zabierają Cię do wypłaty maszyny do gniazda spinów arabskich.

Paytable wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy wypełnia on dowolny z 5 linii, i ma kilka dalszych szczegółów na temat wielu funkcji bonusowych, takich jak nietypowy system 2-drogi wypłacania. Możesz obrócić rolki automatycznie lub przyspieszyć je do woli, a poza utratą niektórych obrazów w tle, nie ma różnicy między wersjami komputerowymi a mobilnymi kasynami.

Bezpłatne obroty i inne arabskie obroty gniazda

W przeciwieństwie do wielu 3-zbiorowych automatów, ta gra jest wypełniona dodatkowymi funkcjami. Na początek skorzystasz z nie jednego, ale 2 dzikich symboli, z których każdy może działać jak inne do wypełnienia kombinacji, jeśli to możliwe. Diament jest regularnie dziki, ale dywan flaying zwielokrotnia również wartość każdej wygranej do 7x.

Blue Genie od czasu do czasu pojawia. Poszukujesz nagrodę z linii pasujących symboli biegających od lewej do prawej jak zwykle, ale także wygrasz z prawej strony po lewej stronie, skutecznie podwajając nagrodę.

Bezpłatna runda bonusu spinów trwa również 10 kolejnych gier, a podczas tej funkcji dywan leci, aby pomnożyć wypłaty.

Możesz podwoić każdą wygraną, biorąc opcję hazardu. Zdecyduj, czy karta gry ujawni Aladdina czy małpę, a jeśli masz rację, nagroda wyzwalacza jest podwojona. Możesz albo iść z hazardem, mnożąc zwycięstwo w kółko, aż osiągniesz limit, albo w dowolnym momencie wziąć nagrodę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Arabian Spins Slot Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność.

Największa możliwa wygrana jest równa 547 -krotnie Twój całkowity zakład. To nie jest szczególnie duży mnożnik, ale nadal stanowi znaczny 273 500.00 Jeśli grasz na maksymalnych stawkach. Gra Arabian Spins Spins ma niską i średnią zmienność, która ma tendencję do przynoszenia wielu stosunkowo małych nagród, a średni powrót do procentowego procentowy wynosi 96.55%.

Arabian Spins Slot Maszyna - Werdykt

To jest przystojna gra z kilkoma przyjemnymi wizualizacjami, chociaż nie możemy powstrzymać się od żałoby, że dżin pojawił. Istnieje jednak kilka fajnych animacji, z dywan lecą.

Maksymalna wygrana jest nieco niższa niż nam się wydaje, chociaż jest to więcej niż nadrobienie doskonałego powrotu do odsetka graczy. Oznacza to, że możesz dłużej grać w gniazda arabów spins.

Spójrz na najlepsze kasyna online tutaj. Możesz zagrać w slot arabskich spinów, a także szeroką gamę innych gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ronnie O'Sullivan Sporting Legends
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Jackpot Express
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni