Arcane Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
562 500 $.00
Motyw:
Klejnoty, magia, piraci

Arcane Gems Online Recenzja automatu

Arcane Gems to 5-orowa gra 3-rzędowa zawierająca "skrzynkę skarbów" wypełnioną klejnotami i innymi symbolami. Często zobaczysz grafikę 3D tej gry, ponieważ za każdym razem, gdy wygrywasz, te zwycięskie symbole pojawią się podczas reszty reszty planszy (dojdziemy do tego później).

Grafika jest w porządku w tej grze QuickSpin Online, a ścieżka dźwiękowa jest kojąca, jeśli lubisz muzykę klasyczną.

Jak grać w arcane klejnoty online

Ekran jest dość prosty w gniazdach internetowych Arcane Gems, szczególnie dla każdego, kto ma nawet trochę doświadczenia w korzystaniu z najlepszych witryn kasyn online do gry. Użyj dużego okrągłego przycisku po prawej stronie do kręcenia. Bezpośrednio po lewej stronie znajdują się dwa mniejsze przyciski. Na górze znajduje się okrągły przycisk do reakcji autooduplay, pozwala wybrać zaledwie 10 i aż 1000 automatycznych spinów. Poniżej znajduje się podwójna strzałka, która pozwala korzystać z trybu turbo.

Użyj symbolu trzech barów po lewej stronie ekranu, aby uzyskać dostęp do wypłat i wyjaśnienie funkcji gry. Diament wypłaca najczęściej - 25 -krotnie pakie pięć w obrotu, 8 -krotnie palika dla czterech i 2.5x stawka dla trzech. Inne klejnoty wypłacają niższe kwoty i kolorowe symbole kart (serca, piki, diamenty, kluby) Płatą mniej niż klejnoty.

Wszelkie 3, 4 lub 5 sąsiednich symboli na 5 rolkach wypłacą - nie musi zaczynać się na lewym kołowrotku. Nazywa się to mechaniką zamka tajemniczego. Kiedy trafisz co najmniej 3 sąsiadujące symbole, najlepiej wypłacane kombinacje zamykają. Następnie dostajesz automatyczny respin z najlepszą zwycięską kombinacją zablokowaną na miejscu. Respins wciąż nadchodzą, aż wygrane nie zatrzymają się, w którym to momencie zbierasz nagrodę.

Arcane Gems Funkcje i kompatybilność

Jedną z najbardziej zauważalnych funkcji w tej grze są tajemne mnożniki, czego użytkownicy na najlepszych miejscach online nie zobaczą każdego dnia.

Jeśli wypełnisz całą kolumnę zablokowanymi symbolami, otrzymasz losowy mnożnik kolumny od 2 do 5. Całkowity mnożnik jest sumą wszystkich przyznanych multiplikatorów kolumnowych. Pełny ekran zablokowanych symboli może wypłacać z całkowitymi mnożnikami do 25x w funkcji mnożników tajemnych. Nagrody na pełny ekran są dostępne do 5625x.

Arcane Gems Darmowe Gry Online jest w pełni kompatybilny dla graczy, którzy lubią brać spiny gniazda za pomocą urządzeń mobilnych. Ta gra na automatach QuickSpin FIN PIENIĘDZY jest dostępna w wersjach skonfigurowanych na urządzenia z Androidem i iOS, w tym tablety i telefony, oprócz interpretacji komputerów stacjonarnych.

Jedną rzeczą, której brakuje w tej grze, jest tradycyjna funkcja darmowych spinów. To trochę niespodzianka, ponieważ wiele innych tytułów w bibliotece firmy ma bezpłatne obroty.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wariancja wygranej i RTP arcane klejnoty

Gniazdo klejnotów tajemnych ma RTP 96.05% w grze średniej wariancji. Maksymalna wygrana wynosi 5625 -krotność zakładu na maksymalny jackpot 562 500 punktów. To solidna maksymalna wygrana, choć niektóre inne tytuły QuickSpin oferują jeszcze więcej, takie jak Diamond Duke Darmowe Gry Online z możliwą 800 000 nagród kredytowych.

Czy klejnoty arcane to dobry automat online do gry?

Arcane klejnoty to średnia gniazdo, który jest łatwy do zrozumienia, a zatem odwołuje się do graczy, którzy dopiero zaczynają korzystać z automatów online do gry za prawdziwe pieniądze. Max wypłata 562 500 punktów może przyciągnąć wysokie rolki, ale inni mogą chcieć sprawdzić inne opcje.

Dla nich QuickSpin oferuje slot online nero z podobnym RTP (96.24%) i maksymalna wypłata w wysokości 857 500 punktów. Zobacz bonusy i recenzje kasyna online na setkach innych tytułów automatów od różnych producentów.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni