Arising Phoenix graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, klejnoty

Powstanie Phoenix Darmowe Gry Online Review

Przygotuj się do powstania z popiołów dzięki tej ekscytującej grze 5x4. Phoenix oferuje 50 linii płac na komputery stacjonarnym, tablecie i wszystkich urządzeniach mobilnych. Tylko jeden obrót na autostradzie Phoenix może nagrodzić szterling 200 000 monet w naszych zalecanych stronach kasynowych. Motyw kosmiczny jest osadzony na płonącym czerwonym tle z pięknymi symbolami, w tym eleganckie ikony kart do gry, rubinowe pierścienie, błyszczące pióra i soczyste czerwone kwiaty. W komplecie dzikich symboli, funkcji ponownego spinacza i grą ryzyka, powstającą gniazdo Phoenix oferuje bogatą grafikę z przygód motywem mitologicznym. Aby uzyskać wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć, czytaj dalej dla naszego dogłębnego przewodnika.

Jak grać w Phoenix Darmowe Gry Online

Powstanie Phoenix jest łatwe w nawigacji. Kliknij znak zapytania u góry siatki, aby uzyskać dostęp do wypłaty. Poniżej siatki zobaczysz zakładki autoodotay, hazardu, linii, zakładu i startowego. Możesz wybrać od 10 do 50 linii wypłat. To pozwala na powstanie Phoenix do pomieszczeń wszystkich bankrollów. Naciśnij kartę "BET", aby ustawić zakład. Możesz wybrać od 1 do 50 monet na linię lub 10 do 2000 monet na spin. Po prostu nacisk na "autooduplay" lub "start". Istnieją hojne nagrody, zaczynając od 2500 monet. Dodatkowa funkcja hazardu zapewnia możliwość podwojenia wygranych.

Dla tych, którzy wolą obrócić się w ruchu, Amatic wydał grę mobilną. Hising Phoenix Mobile Slot to popularna mobilna gra kompatybilna ze wszystkich urządzeń mobilnych. Amatic zaprojektował grę do bezproblemowo na urządzeniach z Androidem i iOS.

Powstanie funkcji i bonusów Phoenix

Powstanie Phoenix przez Amatic oferuje hojne nagrody i potencjał dużych wypłat. Symbole niższe płatne, reprezentowane przez ikony karty gry, rozdają nagrody od 5000 do 7500 monet. Pióra mogą nagrodzić do 15 000 monet, podczas gdy rubinowe pierścienie mogą czerpać nagrody do 20 000 monet. Najbardziej hojne ze wszystkich symboli to płonące symbole damy. Ta urocza dama może czerpać nagrody, zaczynając od 2500 monet i sięgając do oszałamiających 200 000 monet. Aby trafić w główną nagrodę 200 000 monet, ta urocza dama będzie musiała wypełnić każde z 20 okien.

Ciepło się objawia, gdy pojawia się dziki symbol. Tutaj możesz znacznie zwiększyć swoje wygrane. Dziki symbol jest reprezentowany przez ptaka Phoenix i aktywuje funkcję ponownego spina. Dziki symbol może dołączyć do dowolnego 4 pasujących symboli, aby utworzyć zwycięską kombinację. Funkcję ponownego spinka można wyzwolić wielokrotnie, umożliwiając czerpanie kilku głównych nagród. Masz również opcję bonusową, aby uprawiać wygrane po każdym obrotu, potencjalnie podwajając to, co zarabiasz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powstanie Phoenix maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Powstanie Phoenix przez Amatic to średnia zmienność. Ma RTP 97.46% i widzi, jak zarabiasz do 200 000 monet. Aby zwiększyć swoje szanse na trafienie w główną nagrodę, zagraj w Max Wager z 2000 monet.

Występowanie werdyktu Phoenix i podobne automaty online

Powstanie Phoenix przez amatyczne odwołania do różnych graczy, oferując regulowane linie płacowe, szeroki zakres zakładów i znaczne nagrody. Ogromne zwycięstwa i motyw fantasy pełen akcji w wysokiej rozdzielczości są tym, co gracze wracają po więcej. Amatic zaprojektował tę grę z doskonałą równowagą prostoty i dodatkowych funkcji, takich jak respins i dziczy.

Jeśli lubisz gry w automaty z motywem fantasy, Amatic ma inne świetne gry w ofercie. Sprawdź miejsce Royal Unicorn z zabawnym fantazją i nagrodami do 100 000 monet. Royal Unicorn zawiera ekscytujące funkcje, takie jak ułożone symbole, dzikie jednorożce i bonusowe spiny. Lub wygraj do 50 000 monet podczas gry w Pearl Dragon. Obejmuje dzikie, rozproszenia, obroty bonusowe i rozszerzające się dzikie. Spójrz na naszą listę zalecanych kasyn prawdziwych pieniędzy, w których możesz grać w te i inne gry amatyczne, a także otrzymać hojną ofertę powitalną.

Powiązani partnerzy kasyna

Charlie Chance in Hell to Pay
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Knights King’s Ransom
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire in the Hole
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni