Arrival graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
30 000 $.00
Motyw:
Kosmici, science fiction, przestrzeń

Recenzja automatu online

Wczesne prace Betsoft, przybycie, było jedną z pierwszych gier, które pomogły popularyzować studio i ustalić trend, w którym dostawca oprogramowania będzie obserwował z pasją przez lata. Parowanie grafiki 3D, gadających postaci i ukochany Betsoft"filmowy" Rozgrywka z ekranem 5x3 i 30 aktywnymi liniami wypłat, przyjazd nie może być drobniejszym przykładem tego, co sprawiło, że ten projektant był ulubieńcem fanów. Wypróbuj za prawdziwe pieniądze na dowolnym urządzeniu, które chcesz i ubiegaj się o 60 000 monet na spin!

Więcej niż tylko automat z pociągającą prezentacją, przybycie pakuje również wiele atrakcyjnych dodatków, które z pewnością podniecą graczy. UFO, które płacą natychmiastowe nagrody pieniężne, kosmici, które sprawiają, że kołowrotki są dzikie i dają darmowe spiny, a nawet kosmiczne marines, które oszczędzają Damsels za pieniądze, są częścią gry w tej grze, zapewniając zarówno rozrywkę, jak i dobre nagrody bonusowe.

Jak grać w przyjeździe online

Przyjazd Betsoft oferuje prostą rozgrywkę, którą nawet nowi gracze uznają za łatwe do zrozumienia. Aby skonfigurować gniazdo przed graniem, masz całą gamę elementów sterujących, które są zaprojektowane tak, aby wyglądały jak część deski rozdzielczej obcego na dole ekranu. Wybierz rozmiar monety, zakład na linię i liczbę linii wypłat, które chcesz zagrać, aby wybrać udział między 0.01 i 150 kredytów. Po zakończeniu po prostu naciśnij przycisk Spin, aby zacząć zarabiać prawdziwe nagrody pieniężne.

To, co daje ten szczelin. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, czy chcesz dezaktywować niektóre z linii wypłat, po prostu otwórz wypłatę, aby przyjrzeć się każdej linii. Jest wewnątrz wypłaty, gdzie również znajdziesz każdy symbol płacący, ale także wszystkie wyjaśnione funkcje bonusowe. Gniazdo ma tylko osiem symboli, które płacą, z których wszystkie dają wypłaty w monetach. Jeśli grasz z najmniejszym zakładem na linię, automat zaoferuje nagrody, które zaczynają się od 5 monet i przejdzie do 400 monet na sekwencję. Jeśli jednak będziesz grać z najwyższym zakładem, te same symbole zaoferują znacznie lepsze nagrody, od 25 monet dla dwóch symboli i zdobycia do 2000 monet za zwycięstwo pięciu z nich!

Będąc grą na automat HTML5, przybycie można również grać na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach z Androidem, aby wygrać prawdziwe nagrody w podróży. Aby dostosować swój udział, skonfiguruj tryb automatycznego odtwarzania lub wyświetl wypłatę podczas telefonu, naciśnij przycisk menu w lewym górnym rogu. Po zakończeniu konfiguracji po prostu wyjdź z menu i dotknij przycisku Spin, aby rozpocząć odtwarzanie.

Funkcje przyjazdu i darmowe spiny

Jedną z interesujących rzeczy w automatach jest to, że może on również zapłacić, gdy zbierasz dwa pasujące symbole, zapewniając częstsze nagrody podczas gry w prawdziwym kasynie pieniężnym niż większość automatów, które znajdziesz online. Aby wygrać trochę gotówki, musisz uzyskać kombinację tylko dwóch lub więcej identycznych symboli na dowolnych aktywnych liniach płacowych, zaczynając od pierwszej szpuli po lewej stronie. Aby uzyskać najlepsze nagrody, poczekaj na symbole morskie, różowe i robot.

W przypadku niektórych nagród premiowych musisz zebrać niektóre z trzech specjalnych symboli wymienionych w wypłaty. Pierwszym z nich jest pistolet promieniowy i może uruchomić funkcję UFO, jeśli otrzymasz trzy symbole rozproszone w dowolnym miejscu na ekranie. Kliknij dowolny z UFO, które pojawiają się na rolkach, aby ujawnić natychmiastowe nagrody. Drugim symbolem jest zło, mózgowy kosmita, a trzy lub więcej może wywołać premię dzikiego kołowrotka. Ten bonus losowo wybiera jedną rolkę, aby zamienić go w stos dzikich symboli, a następnie daje losową liczbę darmowych spinów, a dzika kołowrotek pozostaje aktywna.

A trzecim i ostatnim symbolem bonusowym jest żeńska morska, która może wywołać filmową rundę bonusową, gdy trzy ikony są gromadzone na rolkach. Pomóż bohaterowi gry, aby uratować uroczego Marine i zwiększyć saldo gry dzięki różnorodnym nagrodom pieniężnym.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt pojazdu i podobne automaty online

Gra w automatach zbudowana dla tych, którzy szukają codziennej zabawy kasynowej, przyjazd może być zgodny zarówno z niedoświadczonymi graczami, jak i tych, którzy nie lubią ryzykować podczas gry podczas gry. Jako duża część kolekcji gniazda betsoft, przyjazd jest maszyną o średnim poziomie o wysokim współczynniku uderzeń, który generuje częste nagrody, z których większość jest mniejszymi zwycięstwami. Tak więc, jeśli szukasz zabawnych automatów, które mogą pomóc ci zarobić dobre pieniądze i zabawiać cię długo, to dobra gra na początek. Z wbudowanym atrakcyjnym zestawem bonusów i całkiem solidnym jackpotem 60 000 monet, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się bawić przez wiele godzin.

Jeśli jednak lubisz swoje automaty online, aby były bardziej niestabilne z ich nagrodami, możesz również wypróbować niektóre automaty do gniazda Betsoft w wysokim poziomie. Aby uzyskać kolejną zabawę 30-płatków, ale jedna z większymi wypłatami do 480 000 kredytów, możesz wypróbować Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde. A jeśli chcesz grać z jeszcze wyższym jackpotem, mnóstwo bonusów i przełącznik wyboru wariancji, możesz spojrzeć na automat do gry w gole. Odwiedź niektóre z naszych najlepszych kasyn online, aby uzyskać jeszcze więcej najlepszych automatów i zdobądź mile widziany bonus, jeśli dołączasz po raz pierwszy!

Powiązani partnerzy kasyna

Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Copa
RTP:
97.44%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hercules High Mighty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 3
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki