Artemis vs Medusa graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
528 800 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, starożytna Grecja

Artemis vs Medusa Darmowe Gry Online Review

Artemis, bóg polowania, zmierzy się z Medusą, Minotaur, Gryphon i Harpy, w tej pięknie zaprojektowanej grze. Symbole są dość szczegółowe w kreskówkowy sposób i są typowe dla wysokiego standardu, który widzieliśmy z QuickSpin.

Oprócz 5 płacących postaci w połowie do wysokości zobaczysz 6 kolorowych kamieni szlachetnych i kilka dodatkowych symboli. Czaszki znajdują się na tle gór i mitycznych wrogów, w towarzystwie odpowiednio imponującej ścieżki dźwiękowej. Funkcje takie jak kolekcje monet i bezpłatne gry, które mogą działać i działać, są równie imponujące.

Jest to gra 5-z-zbiórowa z symbolami w 4 rzędach, a ty wygrywasz, dopasowując je na dowolny z 1024 różnych sposobów od lewej strony. Szeroki zakres BET łączy się z potencjałem do wylądowania dużych zwycięstw i przy najwyższych stawkach 100 punktów na spin możesz ubiegać się o 528 800 punktów.

Atemis vs Medusa Machine działa na komputerach PCS, iOS, Androida i Windows dla graczy na najlepszych miejscach online.

Jak grać w grach Artemis vs Medusa

Załaduj grę na komputerze lub urządzeniu mobilnym z najlepszych kasyn online, a możesz grać w chwilach. Zakres BET trwa od zaledwie 0.20 punktów na spin do 100, więc obejmuje większość budżetów. Chociaż funkcje są dość niezwykłe, nie ma tu nic skomplikowanego, więc nawet niedoświadczeni gracze będą cieszyć się automatem online Artemis vs Medusa.

Użyj prostego przycisku strzałki w górę i w dół, aby wybrać stawki i inne opcje sterowania, dołącz tryb automatycznego spins. Kliknij 3 kretyki na elementach sterujących, aby odblokować wypłatę, gdzie widzisz, ile każdy symbol wypłaca się na bieżącym poziomie BET.

Najniższy klejnot płacący jest wart 1x twój pakiet, gdy przekracza wszystkie 5 rolki, podczas gdy najwyższy symbol płatności Artemidy jest warty do 25x. Jeszcze lepiej, gdy sprawdzasz najlepsze bonusy kasyna online dostępne pod adresem.

Bezpłatne spiny i inne bonusy Atemis vs Medusa

Uważaj na dziki symbol Golden Antler, który działa jak wszyscy oprócz ikony bonusowej do wypełnienia kombinacji w tej grze QuickSpin online.

Symbole potworów średniej wartości mogą mieć na nich złote monety. Jeśli pojawią się one w tym samym czasie, co Artemis w złotej ramie na kołowrotku prawej strony, wszystkie monety są zbierane w mierniku i wygrywasz wypłatę nagród.

Główną cechą Artemis vs Medusa jest nieograniczona runda bonusowa spin. Widok się zmienia i widzisz Artemis i potwory nad kołowrotkami na niebo wypełnionym gwiazdą. Każdy potwór na kołowrotkach w tym samym czasie, gdy Artemis dodaje do licznika, ale jeśli Artemis pojawia się bez potwora, jedna z bestii zostanie usunięta.

Czaszki obracają się za darmo, gdy Artemis walczy z atakujących bestii, a runda trwa do momentu rozwiązania bitwy przez usunięte wszystkie potwory lub miernik osiągnie poziom 15.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Artemis vs Medusa Slot Maksymalna wygrana, zmienność i RTP

Maksymalna wygrana z prawdziwej wygranej z pojedynczego spinu jest równa 5 288x Twoje. Jest to wysoce niestabilne miejsce, więc możesz zobaczyć kilka przegranych obrotów między zwycięzcami, ale ogólny powrót do graczy (RTP) jest również dość wysoki, na 96.17%.

Nasz werdykt werdowy grę Artemis vs Medusa

Temat starożytnej mitologii greckiej jest popularny, a automat Artemis vs Medusa online obejmuje ten temat w świetnym stylu. Grafika jest dobra, w lekko kreskówkowy sposób. Ale jeśli chcesz realizm, wypróbuj Age of the Gods: Medusa vs Monsters Darmowe Gry Online z Playtech.

Artemis vs Medusa ma kilka ekscytujących bonusów, a nieograniczone spiny bitwy są prawdziwą atrakcją. Oczywiście gry nie będą trwać wiecznie, ale powinieneś zobaczyć około 30 zagranych przed zakończeniem walki.

Wypłaty nagród ze złotych monet na potworach mogą również stworzyć miłe zwycięstwa. W naszych najwyżej ocenianych miejscach kasyn znajdziesz tę bitwę między dobrem a złem. Pamiętaj, aby zebrać swoje oferty premiowe powitalne, takie jak bezpłatne kredyty i bezpłatne obroty po rejestracji.

Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Under The Sea
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski