Arthur’s Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 085 650 USD.00
Motyw:
Magia, mity i legendy, średniowieczne

Recenzja automatów online Arthura

Yggdrasil Gaming wygląda na kolejne wysokiej jakości szczelinę tutaj, czego zaczynamy spodziewać. To jest średniowieczne doświadczenie, z siedzibą na Wyspach Brytyjskich, gdzie gracz poluje na złoto z królem Arthurs Brave Rycerzy.

Gracze mogą spodziewać się ekscytującej rozgrywki i gładkiej grafiki, typowej dla oferty gier Yggdrasil.

Minimalny zakład to 0 USD.04 Spin, z maksymalnie za 100 USD. Szczególnie przypadkowy spin może prowadzić do 10 856.5 x Twój udział!

Jak grać w francecie Arthur online

Gniazdo jest osadzone w pięknym średniowiecznym tle, które jest wyjątkowo estetycznie przyjemne, ale sama gniazdo jest bardzo prosta do gry. Ta gra można odtwarzać w kasynach online na urządzeniach komputerowych, urządzeń mobilnych (iOS i Android) i tabletach, jak można się spodziewać.

Pierwszym krokiem użytkowników jest po prostu wybór udziału do zabawy (0 USD.04 - 100 USD) i nadszedł czas, aby zacząć szukać złota! Automatyczne spiny są tutaj realną opcją, ponieważ częstotliwość trafienia tego miejsca wynosi zaledwie 22.17%, co oznacza, że będzie więcej razy, kiedy nie będzie wygranej w zasięgu wzroku. Hojny RTP więcej niż to rekompensuje i warto również zauważyć, że wolne spinki wywołują raz na 130 rund.

Funkcje fortuny Artura i darmowe spiny

Ogólnie rzecz biorąc, ta gra jest zgodna z typowym formatem gry, ponieważ jest 20 liniów wypłat, 5 bębnów i darmowych spinów. Istnieje jednak bardzo interesujące funkcje w najnowszej ofercie Yggdrasil i mnóstwo bonusów.

Funkcja dzikiej transformacji może losowo wejść do gry w dowolnym momencie podczas gry i przejść do 10 symboli dzikich dla tego spinu. Gdy to nastąpi, koło obraca się nad kołowrotkami, a każdy symbol może być dziki.

Jest to podczas wolnych spinów, w których dzikie transformacje są cenne, ponieważ są one wywoływane przez symbole dzikich/rozproszonych, łączące 3, 4 lub 5 rozproszonych w dowolnym miejscu przyznaje darmowe spiny i rozpoczynające dzikie konwersje, takie jak powiedzmy, że 5 rozproszeń przyznaje 14 darmowych spinów i 3 symbole do dzikich konwersji.

Warto również uważać na symbol bonusu Merlina. Ten symbol pojawia się losowo podczas gry lub wolnych spinów, a tylko jeden z tych symboli wystarczy na nagrodę. Jeśli pojawi się podczas bezpłatnych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana Arthura, RTP i zmienność

Fortuna Artura gra z dużą zmiennością, a między zwycięstwami mogą występować rozciąganie. Z drugiej strony, podobnie jak w przypadku innych gier wysokiej zmienności, wygrane, które możesz odebrać, mogą być znacznie większe. Domyślna maksymalna wygrana to zdrowa 10 856.5 x Twój udział i domyślna maksymalna wygrana w wysokości 1 085 650 USD. Częstotliwość trafienia wynosi 22.23% i RTP wynosi 96.2%.

Werdykt Artura i podobne automaty online

To po raz kolejny wysokiej jakości automat z Yggdrasil i jest grą dla tych, którzy lubią przygody z rycerzami i królami w średnim wieku. Gniazdo jest ponownie bardzo dobrze połączone z jakością projektu bardzo wysokiego standardu.

Fortuna Artura łączy wysoką zmienność i duże nagrody, co może być niezwykle korzystne dla graczy automatów.

Jest to genialna oferta Yggdrasil, podobna do ich innych miejsc, takich jak gniazdo rodziny królewskiej, która podąża za podobnym tematem.

Sprawdź wszystkie najlepsze miejsca w automatach online z naszych zalecanych kasyn online już dziś!

Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dazzle Me Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beetle Mania Deluxe
RTP:
94.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni