Ascension - Rise to Riches Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 240 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Wniebowstąpienie: Recenzja automatu online bogactwa

Mikrogaming i stare studia SKOOL zabierają Cię do starożytnego Egiptu w Wniebowstąpieniu: Powstanie do Bogaces Darmowe Gry Online. Klasyczne symbole, takie jak chrząszcze Scarab, Ankhs i Winged Gods w tej 5-rela, 20-płatnika, która podąża za najpopularniejszym tematem wszystkich.

Możesz grać na komputerach PC, Androida, iOS i Windows, aby odblokować funkcje takie jak darmowe spiny z mnożnikami i natychmiastowe jackpoty do 2000 razy w Twoim zakładach. Dzikie substancje pomagają ci w dodatkowych nagrodach z Wniebowstąpienia: Wzór do slotu bogactwa.

Istnieje tutaj niski poziom zmienności, który może nie pasować do niektórych graczy, chociaż doskonałe zwroty 96.24% może zmienić zdanie. Przeglądaj tajemnice Egiptu w najlepszych kasynach mikrogamji, aby sprawdzić, czy możesz wziąć udział w wypłatach 300 000.00 na maksymalnym poziomie zakładu.

Jak grać w Wniebowstąpie: Wzrost do automatu

Załaduj Wniebowstąpienie: Wejdź do Bogaces Slot na komputer lub telefon komórkowy, a zobaczysz mnóstwo klasycznych emblematów ze starożytnego Egiptu. Symbole o niższej wartości składają się z hieroglifów na kamiennych tabletkach, podczas gdy obok chrząszczy i krzyżów napotkasz surową twarz Ozyrysa, egipskiego boga śmierci i podziemnego świata.

W najlepszych kasynach online znajduje się proste tło pomarańczowe i niebieskie niebo, a zobaczysz miernik nagrody po lewej stronie kołowrotków, a także przyciski sterowania po prawej stronie. Stuknij przycisk plus i minus, a możesz wybrać z wyjątkowo szerokiej gamy opcji zakładu, działającym z małego 0.20 do wysokiego przyjaznego wałka 120.00 na spin.

Naciśnij 3 małe kropki na elementach sterujących, aby ujawnić kolejne opcje, takie jak tryby automatycznego i szybkiej gry, wraz z wypłatą, które ujawniają, ile jest wart każdego symbolu. Potrzebujesz 3 lub więcej w rodzaju w dowolnym z 20 linii z lewej, a Ankh powrócił do 37.5x Twój całkowity zakład.

Golden Scarab Beetle jest jeszcze więcej, na poziomie 125x, ale jest to także dziki symbol i może wkroczyć do innych, aby ukończyć zwycięskie kombinacje.

Bezpłatne obroty i inne Wniebowstąpienie: Wzrost do bogactwowych funkcji premii.

Miernik nagrody z boku kołowrotków łączy się z symbolem Ozyrysa, a on siedzi u góry, czekając na wylądowanie co najmniej 3 jego symboli jednocześnie. Dowolne symbole 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9 w dowolnych miejscach są warte 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x i 500x twoich zakładów.

Jeśli jednocześnie pojawią się 3 bezpłatne symbole spinów, możesz obrócić koło bonusowe, aby ujawnić, ile darmowych gier rozgryje się i jaki mnożnik będzie miał zastosowanie do wszelkich zwycięstw. Opcje wahają się od zaledwie 10 darmowych gier z wygranymi podwojeniami, do 30 bonusowych obrotów, w których wszystkie wygrane są potroione. W dowolnym momencie odtwarzaj gry z większym darmowym symbolem spinu, a otrzymasz tę samą liczbę spinów i mnożnika przymocowanego do końca rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Wniebowstąpienia: Wzrost do gniazda online

Chociaż 2000 -krotna nagroda rozproszona wydaje się być największą wygraną, możesz faktycznie odebrać nagrodę o wartości 7500x z pełnego zestawu symboli dzikich scarabe. To 240 000.00 w prawdziwych pieniądzach na najwyższym pakiecie.

Jest to gra o niskiej zmienności, w której w dłuższej perspektywie zwraca się 96.24% zakładów w nagrodach, co jest wyjątkowo dobrą wartością.

Nasza Wniebowstąpienie: Wzrost do wyroku w szczelinie bogactwu

Z tak popularnymi symbolami i przyzwoitym wyborem funkcji, Wniebowstąpienia: Rise to Riches Slot jest wyraźnym hitem do mikrogamowania. Niektórzy mogą uważać niską zmienność za zbyt oswojone dla ich upodobań, ale jeśli jesteś zadowolony z częstych, mniejszych zwycięstw, to świetny wybór.

Dzikie substytucje i wolne spiny z mnożnikami są ładnymi dodatkami i oczywiście możesz wygrać wielką nagrodę od samego Ozyrysa w dowolnym momencie. Odpowiednio egipska ścieżka dźwiękowa dodaje atrakcyjności tej gry kompatybilnej z kompatybilą i mobilną.

Poznaj Boga Śmierci i mam nadzieję, że oddychasz życiem w swoim bankrollu, gdy grasz w Wniebowstąpieniu: Wstaj się do slotów bogactwa w najlepszych miejscach online.

Niska zmienność

Co robi symbol Ozyrysa w Wniebowstąpieniu: Rośnie do gniazda bogactwa?

Egipski bóg Ozyrys jest specjalnym symbolem rozproszenia, który płaci nagrody, gdy ląduje w co najmniej 3 miejscach jednocześnie. Miernik z boku Wniebowstąpienia: Wzór do Riches Slot pokazuje, ile razy całkowity zakład wygrasz z Ozyrysa, z jakąkolwiek 9 lub więcej wartych 2000 razy.

Czy Wniebowstąpienie: Wzór do gniazda bogactwa ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Niebiesko -wolne od złoty symbol spins w 3 miejscach wywoła bonusową rundę. Przed tą funkcją Wniebowstąpienia: Rozpoczyna się Griches Slot, wirujesz koło, aby odblokować między 10 a 30 dodatkowymi gierami, wraz z mnożnikami 2x lub 3x na każdej wygranej.

Ile mogę wygrać z Wniebowstąpienia: Wzór do automatu?

Maksymalna możliwa wygrana z wniebowstąpienia: Wzór do gniazda bogactwa wynosi 7500x Twój zakład. Jest to możliwe tylko z pełną siatką dzikich symboli Scarab na rolkach podczas wolnych spinów z mnożnikiem 3x.

Ile linii płac ma Wniebowstąpienie: Rośnie do gry w automaty bogactwa?

W normalnej grze wygrywasz z dopasowanymi symbolami na linii na podłączonych rolkach z lewej strony. Dziki symbol pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

To Wniebowstąpienie: wzniesienie się do slotu online kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Jeśli grasz w gry kasynowe na iOS, Androida lub Windows Mobiles, przekonasz się, że Wniebowstąpienie: Wnieś się do automatów bogactwa działa idealnie na wszystkich platformach. Niektóre elementy sterujące są przenoszone w celu dopasowania do mniejszych ekranów, ale to jedyna różnica.

Jakie gry są podobne do Wniebowstąpienia: Wzór do slotu bogactwa?

Temat starożytnego Egiptu jest prawdopodobnie najbardziej popularny ze wszystkich, a jeśli podoba Ci się Wniebowstąpienie: Powstanie do slotu bogactwa, istnieje wiele innych gier o podobnym stylu. Przykłady obejmują gniazdo Valley of the Gods 2 z Yggdrasil, Riddle of the Sfinx autorstwa Red Tiger i Egypt Bonanza z pragmatycznej zabawy.

Jak niestabilne jest Wniebowstąpienie: wzniesienie się do gniazda bogactwa?

Wniebowstąpienie: Wzrost do automatu do bogactwa ma niski poziom zmienności. Ma tendencję do płacenia wielu mniejszych nagród, co jest przeciwieństwem gier o wysokiej zmienności, które płacą wyższe nagrody, ale rzadziej. To sprawia, że gra jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy.

To Wniebowstąpienie: Wzór do bogactw Slot A Good Game?

Uważamy, że Wniebowstąpienie: Różno do Riches Slot to doskonała gra dla każdego, kto lubi ten temat i chętnie gra w gry o niskiej zmienności. Wygląda dobrze, z kilkoma klasycznymi symbolami na rolkach i ma kilka satysfakcjonujących funkcji bonusowych.

, Kto tworzy Wniebowstąpienie: wzniesie się do automatu Riches?

Wniebowstąpienia: Wzrost do bogactw online gniazdo jest dziełem mikrogamingu i starych studiów SKOOL. Jest to część zakresu tego partnerstwa, które obejmuje popularne miejsca, takie jak Epic City, Jewel Quest Riches i Maui Pishief.

Kiedy było Wniebowstąpienia: Powstanie do Riches Darmowe Gry Online?

Dzień premiery dla wniebowstąpienia: Powstanie do slotu bogactwa to 20 września 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Diamonds Dual Play
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski