At The Movies graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Filmy, fantazja, showbizsz

W filmach online recenzja automatów

Zainspirowana retro urok kin jazdy, ta internetowa gra w kasynie da ci miejsce w pierwszym rzędzie na 5-zbiorowym ekranie z 25 aktywnymi liniami wypłat zapłaciłeś. Wykonane na dowolne urządzenie mobilne lub komputerze, możesz mieć miejsce w gniazda filmów w dowolnym miejscu, w którym chcesz wygrać prawdziwe nagrody pieniężne do 250 000 monet na rundę!

Oprócz uroczego projektu Betsoft, kolejną rzeczą, którą gracze uznają za atrakcyjne w tym automatu, są proste funkcje bonusowe. Z tylko klasycznym dzikim symbolem, który podwaja nagrody i bezpłatną bonus spinów, który również oferuje mnożniki, w filmach nie będzie Cię obciążać całą listą funkcji, ale nadal będzie się wypłacać, gdy go zagrasz.

Jak grać w filmach online

Jeśli szukasz w kasynie online na automat, który jest łatwy do zagrania, w filmach Betsoft to Twoja gra. Zanim zaczniesz zakładać, musisz użyć trzech elementów sterujących bukmacherskich na ekranie, aby dostosować rozmiar monety, wybrać linie wypłaty i zwiększyć/zmniejszyć zakład na linię. Poprawienie tych elementów sterujących pozwala skonfigurować gniazdo, aby grać w dowolny sposób, i umieścić szeroką gamę zakładów, od minimum 0.01 kredytów na spin do maksymalnego zakładu 125 punktów.

Jedną rzeczą, która jest świetna w filmach, których nie znajdziesz w wielu nowych automatach online, jest to, że możesz dezaktywować niektóre z linii płacowych, aby wydać mniej pieniędzy na spin. Paytable to miejsce, w którym możesz zobaczyć wszystkie linie, aby ustalić, czy chcesz, który chcesz wyłączyć, a tutaj znajdziesz również wszystkie nagrody, funkcje i symbole. Nagrody z gniazda są pokazywane w monetach i są podawane przez osiem symboli obrazu. Jeśli postawisz tylko jedną monetę na linię płac (zakład na linię), wypłaty będą wynosić od 5 do 1000 monet na sekwencję. Ale jeśli grasz z maksymalnym zakładem na linię, możesz zwiększyć te nagrody do 5000 monet.

Jeśli jesteś bardziej mobilnym odtwarzaczem, w filmach występuje również w wersji do Go, którą możesz odtwarzać na tablecie i smartfonie z Androidem. Układ ekranu jest zmieniany podczas odtwarzania na urządzeniu mobilnym, więc jeśli chcesz uzyskać dostęp do kontroli bukmacherskiej i ustawień automatycznych, musisz wprowadzić menu gry.

W filmach i darmowych spinach

Podczas wieczoru w kinie możesz zdobyć nagrody pieniężne w dowolnym momencie, gdy dwa lub więcej pasujących symboli tworzą sekwencję na linii płatnej, w kierunku od lewej do prawej. Dolna połowa symboli płaci tylko za sekwencje trzech lub więcej, ale cztery najlepsze symbole płacą nawet za zwycięstwa dwa z nich. Największymi zarabianymi są twoi plakat filmowy, wiadro popcorn i złote symbole Statuette, które mogą zapłacić odpowiednio do 1000, 2500 i 5000 monet.

Oprócz tych cennych ikon istnieją również dwa bonusowe symbole, które chcesz zapamiętać przed zagraniem w szczelinie. Maski dziki symbol jest pierwszym i może zastąpić większość symboli, aby uzyskać wypłatę, ale nie symbol rozproszenia projektora. Ta ikona może również podwoić każdą nagrodę, którą pomaga zebrać. Jeśli chodzi o rozproszenie projektora, ten symbol może wywołać dodatkową wypłatę 250 punktów, gdy dwie ikony wylądują na dowolnych pozycjach na ekranie, ale także grę bonusową 8-20 darmowych spin. A po aktywacji wolnych obrotów każda nagroda, którą zbierasz podczas nich, zostanie domyślnie automatycznie podwójna, zbliżając się do tego maksymalnego jackpota wynoszącego 250 000 monet!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Podczas werdyktu filmów i podobnych automatów online

W filmach jest urocza automat, ale nie wszyscy uznają grę za atrakcyjną. Jeśli lubisz oldschoolowe gniazda z tylko podstawowymi funkcjami i mniejszymi nagrodami, ten automat do Ciebie przemówi. W przeciwieństwie do większości gier Betsoft, w filmach oferuje tylko bezpłatną bonus spinów oraz mnożniki i nagrody, które są stosunkowo mniejsze niż inne automaty ze studia, do 250 000 monet na rundę. Zmienność gry znajduje się na terytorium o niskim średnim, co daje wysoki wskaźnik trafienia, który nie pozwoli ci zbytnio ryzykować pieniędzy i zapewni wystarczającą ilość wypłat podczas gry. Oznacza to jednak również, że w większości zobaczysz małe zwroty na ekranie, w przeciwieństwie do wszelkich wielkich nagród. Tak więc, jeśli lubisz swobodne automaty z prostą rozgrywką i stałą stawką wypłaty, wypróbuj w kina.

Dla graczy, którzy chcą automatów o bardziej niestabilnej naturze i tych, którzy oferują lepsze nagrody, sugerujemy wypróbowanie niektórych hitów Betsoft. Slotfather II jest jedną z najpopularniejszych automatów do automatów w studio i jest to gra o średniej wariancji, która jest pełna dodatkowych funkcji i jackpot 1 210 500 punktów. A dla jakiejś najlepszej zabawy o dużej wolności, masz gniazdo Good Girl Bad Girl, które daje wbudowany przełącznik wariancji, dwa progresywne jackpoty i nagrody ponad 1 000 000 kredytów. Odwiedź na najlepszych automatach online na naszej stronie internetowej, aby zagrać w te gry i więcej oryginalnych automatów za prawdziwe pieniądze, a możesz zebrać specjalny bonus powitalny zaraz po zarejestrowaniu się.

Powiązani partnerzy kasyna

Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Amazing Money Machine
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dark King - Forbidden Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni