Atlantis Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
864 100 USD.00
Motyw:
Starożytna Grecja, starożytny Egipt, podwodny

Atlantis Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Atlantis Megaways jest opracowywana przez Yggdrasil Gaming w połączeniu z Reelplay. Imponujący gid symboli znajduje się na dole wirtualnego oceanu, gdzie ruiny legendarnego utraconego miasta wciąż leżą wśród koralowców. Pojawiają się symbole takie jak pokrytego wodorostem karty do gry, konik morski, ośmiornica i delfin, wraz z Posejdonem, rażącym bogiem podwodnym. Po lewej stronie kołowrotków zobaczysz wartości 4 stałych jackpotów, a główna nagroda warta 2000x Twojego udziału.

Dzięki systemowi Megaways widać między 2 a 7 symbolami na każdym kołowrotku, z liczbą różnią się losowo między spinami. Mając więcej symboli, masz więcej sposobów wygrania, gdy dopasowujesz co najmniej 3 tego samego rodzaju od lewej strony.

Inne godne uwagi cechy obejmują świątynię, która może działać jak inne w celu uzupełnienia kombinacji, oraz skarbca, która wyzwala ekscytującą cechę jackpotu.

Możesz zagrać w gniazdo Atlantis Megaways na telefonach z Androidem, iOS i Windows, a także komputerom, bez zmian w stylu, funkcjach lub wypłatach do 864 100.00 na dowolnym urządzeniu.

Jak grać w grę Atlantis Megaways

Zakres BET jest bardzo hojny, z minimalnym stawem 0.20 i maksymalnie 100.00 dla każdego spinu w dowolnym z naszych wysokiej oceny kasyn. To prosta gra do konfiguracji, ze standardowym panelem sterowania gier Yggdrasil zaprojektowany dla graczy z dowolnym poziomem umiejętności i doświadczenia.

Kliknij ułożony symbol monet na elementach sterujących, aby ujawnić wszystkie opcje BET lub 3 linie po lewej stronie gry, aby otworzyć płatnik. Zobaczysz, ile razy twój zakład jest warty każdego symbolu, a najmłodsza karta gry powraca do 0.5x zakład i Posejdon warty do 100x.

Krąg wokół przycisku strzałki odblokowuje tryb automatycznego spinów, który można ustawić, aby uruchomić do 999 kolejnych gier.

Funkcje automatów do automatów Respins i Inne Megaways

Oprócz megawysów, ta gra jest wyposażona w kaskadowe rolki i jackpot respins. Wszelkie symbole w wygranej zostaną usunięte, pozostawiając luki dla tych, na które mogą się upaść, ponieważ nowe symbole pojawiają się z góry gry. Kaskady trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięstwa, bez górnej granicy.

Sześć lub więcej skrzyń skarbów pozostaje na miejscu, aby uzyskać bonus jackpot respins. Reszta rolki odpowiada 3 razy. Jeśli w regulacja pojawiają się więcej symboli rozproszenia skrzyni. Trwa to, aż żadne skrzynie skarbów nie wylądują na 3 kolejne reguły, albo wypełniają wszystkie pozycje symboliczne. Pod koniec rundy skrzynie ujawniają nagrody lub którykolwiek z 4 jackpotów. Nagrody Mini, Minor, Major i Grand są warte 10x, 50x, 200x i 2000x Twój cały zakład, podczas gdy wygrane skrzyni skarbów są warte od 1x do 100x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Atlantis Megaways Slot Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Co zaskakujące, jackpoty nie płacą maksymalnie możliwych nagród, ponieważ możesz wygrać do 8641x swój cały zakład, gdy grasz w grę Atlantis Megaways. To 864 100.00 przy maksymalnie 100.00 Stake.

Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, a w dłuższej perspektywie procent zwrotu wynosi 96.1%.

Zamknięcie przemyśleń na temat automatów Megaways Atlantis

Podobnie jak inne megaways, część podniecenia pochodzi z różnych sposobów wygrania w każdym obrotu. Licznik informuje, ile obecnie masz, a jeśli masz szczęście wylądować maksymalną liczbą lub gdziekolwiek w pobliżu, wiele zwycięskich kombinacji jest prawie gwarantowanych.

Oczywiście niezwykle popularny podwodny motyw zmieszany z greckim bogami jest kolejną atrakcją, a runda bonusowa Jackpot Respins to ekscytująca funkcja, w której z pewnością zbierzesz nagrodę, nawet jeśli nie jest to rzeczywista jackpot.

Pamiętaj, aby zagrać w grę Atlantis Megaways w najlepszych kasynach online z największymi i najlepszymi ofertami premii powitalnych, takich jak te, w których oferujemy.

Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Goonies Jackpot King
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Magic Forest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni