Attila graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Azjatka, akcja/przygoda

Recenzja automatów online Attila

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać na urządzeniach komputerowych, tabletu czy mobilnych, masz szansę wygrać epicką nagrodę Jackpot z Attila. W gnieździe Attila jest oszałamiające 1 milion monet. Attila i jego armia mają różne sposoby, aby pomóc ci wygrać. Będziesz miał pomoc dzikich attilas, rozproszonych armii, nagród natychmiastowych wygranych, potrójnych mnożników i bezpłatnych rund bonusowych. Nasz przewodnik daje podsumowanie sceny bitwy. Kontynuuj czytanie dla wszystkiego, co musisz wiedzieć o automatach Attila.

Jak skonfigurować automat online Attila

Pomarańczowy, czerwony, żółty i brązowy to główny motyw atmosfery Attila Attila te głębokie kolory to właśnie to, czego można oczekiwać od sceny akcji historycznej wojny. Ta legendarna bitwa zawiera nagrodę Jackpot o wszechmocnych proporcjach. Osoby odważni, aby wejść do walki, szansa na zdobycie ogromnej nagrody w wysokości 1 miliona monet. Jedną z zalet gniazda Attila jest to, że oferuje prosty układ 5x3. Ta prostota pozwala wszystkim graczom na walkę o tę potężną nagrodę. Ponieważ 9 liniów wypłat jest regulowanych, pozwala to na zwiększenie swoich zakładów. Będziesz gotowy na wojnę za kilka szybkich kroków.

Po prostu przejdź do elementów sterujących znajdujących się poniżej rolki. Będziesz mógł wybrać 1, 3, 5, 7 lub 9 linii płacowych z każdym spinem. Kliknij przycisk, który chcesz aktywować. Okno "BET/LINE" wyświetla liczbę monet do zakładania na linię. Możesz postawić co najmniej 1 monetę do maksymalnie 100 monet na linię płac. Okno "zakład" wyświetla całkowitą kwotę zakładu. W zależności od liczby aktywnych linii wypłat, możesz spinować od minimum 1 monety do maksymalnie 900 monet. Slot Attila oferuje odpowiedni zakres zakładów dla wszystkich rozmiarów bankroll.

Możesz kliknąć kartę "Rozpocznij", gdy będziesz gotowy wejść na pole bitwy. Jeśli wolisz automatyczne spiny, możesz aktywować funkcję autoodplay za pomocą karty "automatyczne start". Zawsze jest przydatne poznać swoich wrogów przed rozpoczęciem wojny. Możesz kliknąć kartę "Paytable", aby wyświetlić różne symbole i to, co mogą Ci przynieść. Novomatic ułatwia wysokie wałki umieszczanie mocnych zakładów. Po prostu naciśnij przycisk "maksymalny zakład", aby postawić maksymalny udział.

Attila przez Novomatic nie tylko oferuje ogromną nagrodę Jackpot, ale także oferuje całkiem przyzwoitą nagrodę natychmiastową wygraną. Jako potężny wojownik, możesz wygrać hojne natychmiastowe zwycięstwo 225 000 monet w jednym obrotu. Ta pełna akcji gra zapewnia ekscytującą przygodę, której można doświadczyć bezpośrednio na twoim urządzeniu mobilnym. Attila Mobile Slot obsługuje wszystkie urządzenia mobilne, takie jak iOS, Android, a nawet tablety. Nie musisz czekać na czasochłonne pobierania lub duże instalacje. Wszystko, co musisz zrobić.

Funkcje Attila i darmowe spiny

Na polach, możesz znaleźć ikony kart, których możesz użyć w swojej obronie. Od 9 do A reprezentuje najniższe opłacające symbole i przekazuje nagrody za 3 lub więcej kombinacji. Możesz jednak wygrać małą nagrodę za lądowanie 2 z 9 symboli. Jeśli uda ci się pokonać wojowników, otrzymasz do 25 000 monet. Będą łucznicy i różne broń rozrzucone po całym polu. Możesz je użyć, aby pomóc Ci wygrać do 50 000 monet. Będziesz także miał do czynienia z 2 różnymi wojownikami. Możesz otrzymać hojną wypłatę do 100 000 monet za pokonanie obu z nich. Attila jest najpotężniejszym wojownikiem z nich wszystkich. Legenda głosi, że ma moc dla wielkiego bogactwa. Symbol Attila ma moc wypłaty legendarnych nagród w wysokości 1 miliona monet.

Attila jest również znany z szaleństwa, a kiedy to robi, zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Ta moc daje mu możliwość pomocy w ukończeniu więcej wygranych liniów wypłat. Symbol rozproszenia przedstawia płonącą scenę i odblokowuje natychmiastowe wygrane nagrody 225 000 monet. Odblokujesz natychmiastową nagrodę wygraną, gdy 3 lub więcej rozprasza się na scenie bitewnej. Przygotuj się, ponieważ symbol rozproszenia zainicjuje również dodatkową bitwę. Wywoła rundę bonusową, zapewniając 16 darmowych spinów. Co więcej, potrójnie wszystkie nagrody wygrane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Attila maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Dołącz do epickiej opowieści o legendarnej Attili w tej średniej zmienności novomatycznej gry. Z RTP wynoszącym 95%, automat Attila wprowadza grę wypełnioną akcją wypełnioną zwycięsymi nagrodami i wspaniałymi funkcjami. 5 Reel, 3 Row Design zawiera epicką scenę bitewną z 3D grafiką wojowników, łuczników, armii i samego Attili. Oferuje 9 regulowanych linii wypłat, które zapewniają większą swobodę przy wyborze kwoty zakładu.

Nasza opinia na temat Attila i więcej gier novomatycznych

Attila by Novomatic może średnia wariancja, ale jest to gra pełna akcji z bogatymi wizualizacjami i masywnymi nagrodami. To świetna gra w automatach dla graczy, którzy lubią gry pełne epickich opowieści, bohaterów, scen bojowych i broni. Na dodatek oferuje świetne wizualizacje 3D i design. Oferuje niezwykle wysokie wypłaty, które mogą osiągnąć w sumie 1 milion monet. Ta legendarna przygoda zawiera różnorodne funkcje, które pomogą ci w tych zwycięstwach, takich jak dzikie Attilas, rozproszone armie i bezpłatne obroty bonusowe. Attila będzie nawet potroić twoje nagrody podczas bonusowych rund. Trudniej jest trafić w jackpot, ale masz również szansę osiągnąć solidną natychmiastową nagrodę.

O polowaniu na miejsca z epicką opowieścią? Pamiętaj, aby sprawdzić niektóre inne gry w ofercie Novomatic. Możesz wybrać się na historyczne odkrycie Christophera Columbusa w 5 Reel, 9 Payline Game. Slot Columbus oferuje do 20 000 monet i 10 darmowych spinów. Sprawdź nasze najlepsze kasyna online, w których można znaleźć szeroką gamę gier na automatach novomatycznych.

Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Beer Barrel Bash
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Brave Mongoose
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emperor's Gold
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Touch
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni