Augustus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Starożytny Rzym

Augustus Darmowe Gry Online Recenzja

Grafika obejmuje imponujące tło Rzymu na szczycie imperium. Wreńki laurowe znajdują się na każdej kołowrotku i różowych marmurowych kolumnach, flankuj siatkę 5x3 symboli. Wraz z wysoko płacącymi postaciami zobaczysz symbole o wysokiej karcie, wraz z mieczami, rzymskimi hełmami, sygnetem i złotym filiżanką. Dramatyczna ścieżka dźwiękowa typu "Gladiator" rozgrywa się, wprowadzając chwały Rzym.

Gdy kołowrotki obracają się, zbierasz monety, aby aktywować ułożone dzikie, a kiedy uruchamiasz bezpłatne gry, wybierzesz, ile w pełni dzikich rolków pojawia się w każdym spinu. Sprawdź także najlepsze bonusy kasyn online również.

Jak grać na automatu Augustus

Chociaż gra w Augustus Slots jest wspólnie opracowana z Neon Valley Studios, nadal wykorzystuje standardowe elementy sterujące mikrogaming. To sprawia, że konfiguracja i gra jest łatwa do gry, z szeroką gamą opcji BET. Możesz stawić się zaledwie 0.01 lub aż 5 punktów na każdej z 20 linii, dla ogólnego zakresu 0.20 do 100 punktów na spin.

Zwycięskie kombinacje w tym mikrogamie online są tworzone przez pasujące symbole w linii od lewej. Paytable, do którego uzyskujesz dostęp za pomocą 3 małych linii na elementach sterujących, pokazuje, ile wart jest każdy symbol.

Najmniej cenne symbole karty płacą 1.5x Twój zakład za 5 na linii, a najlepiej płacący dziki jest wart 50x dla tego samego wzoru. Wojownik i Augusta nie są najlepiej płatnymi symbolami, ale mają każdy o 3 rzędy, więc łatwiej jest je wylądować na liniach płacowych, aby dobrze wygrać.

Inne przyciski wyzwalają funkcję automatycznych obrotów, którą można ustawić do 100x. Tryb szybkiego spinu po prostu robi to, co brzmi, przyspieszając rozgrywkę.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Augustus

Te wieńce laurowe nad rolkami są nie tylko do dekoracji. Złote monety mogą pojawiać się w dowolnym momencie, a ty zbierasz je w miernikach wieńca nad odpowiednim kołowrotkiem. Po zebraniu dwóch monet wszystkie pozycje na kołowrotku stają się dzikie przez następne dwa spiny, pomagając ukończyć kombinacje.

Uważaj na lądowanie złotej i fioletowej rzymskiej tarczy w dowolnych trzech lub więcej miejscach na rolkach 1, 3 lub 5. Doprowadzają one do wyboru 3 bezpłatnych funkcji gier i możesz wybrać z następujących opcji: dwa bezpłatne spiny z 3 rolkami wypełnionymi ułożonymi dzikimi; osiem darmowych spinów z 2 dzikimi rolkami; lub 25 darmowych spin.

Chodzi o twój apetyt na ryzyko i czy chcesz tylko kilka obrotów, w których prawie na pewno wygrasz, lub wiele darmowych gier, w których jest to możliwe, ale nie są pewne, że możesz wygrać kilka razy. Możesz odnieść bezpłatne gry, więc przy szczęściu możesz uzyskać dodatkowe obroty na szczycie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane maszynę do gniazda Augustusa, RTP i zmienność

Augusta online ma średnią zmienność, średni zwroty 96.14%i maksymalna możliwa wygrana w wysokości 1000 razy w Twoim pakiecie. To jest nieco niższe niż chcemy widzieć, ale nadal stanowi zdrowe 100 000 punktów na najwyższych stawkach z najlepszymi kasynami online.

Nasza ocena automatów online Augustus

To imponująca gra, która przynosi część potęgi Rzymu na komputery PC i telefony komórkowe. Maksymalna wygrana jest rozczarowująca, ale oprócz tego Augusta jest wysoce zalecane miejsce, z ekscytującymi funkcjami i wysokim RTP.

Wybór darmowych spinów jest fajną opcją, ale w dłuższej perspektywie każda opłaca się mniej więcej w tej samej stawce. Ułożone dzikie bole mogą być dużą pomocą w wypełnianiu kombinacji, a zbieranie złotych monet nie zajmuje zbyt długo i uruchamia funkcję.

Możesz zagrać w grę Augustus Darmowe Gry Onlines w najlepszych miejscach online, które przewożą zakres mikrogamji. Na naszych zalecanych stronach znajdziesz najlepsze bonusy powitalne.

Powiązani partnerzy kasyna

Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Shamrockers
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki