Autumn Queen graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, klejnoty

Autumn Queen Online Review

Autumn Queen oferuje do mega 40 linii płacowych z pięknym wybuchem jesiennego koloru. Zagraj w jesieni królowej na dowolnym urządzeniu, w tym na komputery stacjonarne, tabletu i mobilne i wygraj do 500 -krotnie swój pakiet. Ta ognista królowa i jej przyjaciele oferują funkcje, które pomogą ci zeskrobać dodatkowe liście. Gra obejmuje dzikie, rozproszenia, bonusowe rundy, ułożone symbole i specjalny bonus jesiennej królowej. Przeczytaj nasz dogłębny przewodnik, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o automatach jesiennej królowej.

Jak grać w Autumn Queen Darmowe Gry Online

Gracze, którzy decydują się na grę w jesieni królowej przez Novomatic, spotkają się z odświeżającym wybuchem kolorów inspirowanych jesienią. Jeśli wcześniej grałeś w gry novomatyczne, przekonasz się, że ta gra ma znajomy wygląd. Nie musisz być ekspertem od automatu, aby dowiedzieć się, jak grać w grę. Nawet gracze z bardzo niewielkim doświadczeniem mogą łatwo skonfigurować grę za pomocą elementów sterujących wyświetlanych pod rolkami. Aby zagrać w jesiennej królowej, po prostu wybierz zakład i kwotę Payline, a będziesz gotowy na czerpanie nagród. Gra ma zasięg, który jest wystarczająco szeroki, aby wszyscy gracze mogli znaleźć odpowiedni rozmiar zakładu.

Podczas nawigacji w projekcie zobaczysz kilka opcji nad kołowrotkami. Te opcje umożliwiają zmianę objętości, wyjście z gry lub poszukiwanie dodatkowego wsparcia. Od lewej do prawej poniżej rolki, pierwszą opcją jest "automatyczna". Możesz kliknąć ten przycisk, aby wybrać do 100 automatycznych obrotów. Oprócz tej opcji znajduje się zakładka "Paytable". Kliknij "Paytable", jeśli chcesz spojrzeć na różne symbole i ich wypłaty. Następnie użyj opcji "linii", aby wybrać do 40 linii wypłat. Możesz wybrać więcej linii wypłat jako sposób na zwiększenie szans na wygraną. Następnie użyj opcji "BET/LINE", aby wybrać kwotę zakładu. Możesz umieścić zakład od 1.00 na linię do maksymalnie 20.00 za linię. Jeśli wybierzesz, aby zagrać wszystkie 40 linii płacowych, możesz obrócić rolki z minimum 40.00 do ogromnego maksymalnego zakładu na 800.00. Gdy będziesz gotowy pozwolić liśćmi spadnie tam, gdzie mogą, kliknij "Rozpocznij".

Ta gra zawiera niezwykłą funkcję o nazwie The Autumn Queen Bonus. Oprócz rundy BEZPŁATNYCH Rundy Bonusowych Spins, premia Królowej Autumn może pomóc Ci otrzymać więcej nagród i bezpłatnych spinów. Oferuje ukryte w stosy symbole i umożliwia odzyskanie bezpłatnych spinów. W sumie możesz otrzymać aż 80 darmowych spinów. Możesz spodziewać się tych samych nagród i funkcji, jeśli wolisz grać na telefonie komórkowym. Możesz sprawdzić gniazdo Mobile Autumn Queen na wszystkich urządzeniach, w tym urządzenia z Androidem, iOS i Windows. Gra mobilna jest projektowana do dostosowywania się zgodnie z konkretnym urządzeniem. Po prostu udaj się do kasyna mobilnego Real Money, aby wygrać nagrody do 500 -krotnie swoje udziały.

Jesienna Królowa funkcje i bezpłatne obroty

Zachowaj oczy na litery i liczby, które znajdziesz na jesiennych drzewach. Jeśli uda ci się zebrać 3 lub więcej symboli 10, J lub Q, możesz wygrać do 400 punktów. K i symbole oferują wyższą nagrodę do 500 punktów za lądowanie kombinacji 3, 4 lub 5 pasujących symboli. Przechodząc przez ten wietrzny jesienny las, może zostać powitane przez niektóre leśne zwierzęta. Jeśli natkniesz się na jelenie lub jastrząb, każdy z nich może zaoferować wypłaty do 800 punktów. Jeśli masz szczęście zobaczyć niedźwiedzia, zanim przejdzie do hibernacji, możesz otrzymać do 1500 punktów. Piękna czerwona jesienna królowa to najlepiej płacący symbol. Ma moc nagradzania cię do 2500 punktów za wylądowanie kombinacji 5 jesiennych królowych.

Ta gra 3D zawiera dziki symbol, który może zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symbolu rozproszenia. Zastępując inne symbole w grze, może pomóc w stworzeniu bardziej zwycięskich linii wypłat. Lśniąca rozproszona perła może odblokować bonusową rundę za każdym razem, gdy wylądujesz 5 pasujących pereł od lewej do prawej wzdłuż kołowrotków. Runda bonusowa może odblokować potencjalnie ogromną ilość darmowych spinów. Początkowo otrzymasz 5 darmowych spin. Otrzymasz dodatkowe 5 darmowych spin. Gra zawiera wyjątkową premię jesiennej królowej z ukrytymi ułożonymi symbolami, które mogą wywołać ogromne 80 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Jesienna Królowa Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Autumn Queen by Novomatic zapewnia rozgrywkę średniej wariancji z RTP 95.04%. Projekt jest inspirowany czerwonymi, pomarańczowymi i złotymi odcieniami zmieniających się liści w sezonie jesiennym. Możesz się zrelaksować i słuchać łagodnych dźwięków natury, gdy kręcisz rolki. Siatka 5x3 zawiera symbole 3D w leśnych stworzeniach, takich jak niedźwiedzie, jastrzębie, jelenie i piękna rudowłose jesienne królowa.

Dlaczego Autumn Queen to świetne miejsce online

Autumn Queen to idealna gra, jeśli szukasz średniej zmienności zabawy. Oferuje rozmiar zakładu dla wszystkich graczy, a wysokie rolki może cieszyć się zdrowym maksymalnym zakładem do 800 € za obrot. Istnieje wiele szans na wygranie, a także solidne 40 różnych linii wypłat. Oferuje do 500 -krotnie Twój udział w nagrodach i do zdobycia jest ogromna ilość darmowych obrotów. Jeśli szukasz darmowych spin. Będzie zapewnić rozrywkę funkcjami, które obejmują dzikie, rozproszenia i wyjątkową funkcję bonusową.

Pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę najlepszych kasyn online, w których znajdziesz wybór gier novomatycznych. Do mega 1 miliona monet jest dostępne w automatach Attila. Możesz nawet wygrać do 10 000 razy swój udział, grając w automatach 13. Przeglądaj naszą listę zalecanych kasyn online, aby znaleźć witryny z najlepszym wyborem gier novomatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dino Dollars
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Masters of Valhalla
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki