Avatars - Gateway Guardians Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 580 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction, magia

Avatars: Gateway Guardians Slot Review

Kiedy po raz pierwszy uruchomisz awatary: Gateway Guardians otrzymasz ciekawe starożytne koło. Celem gry jest uwolnienie wyjątkowo przedterstarestynnych awatarów, a jeśli zrobisz to z powodzeniem, zostaniesz nagrodzony. Motyw Gateway Guardians będzie przyjemny dla tych, którzy lubią filmy i książki science fiction lub lubią inne transcendentalne i eteryczne automaty, takie jak Northern Sky lub Great Wild Elk.

Jeśli nie grałeś w okrągłe miejsce, zanim dostosowanie się do Avatarów: Gateway Guardians. Jeśli walczysz z układem, po prostu spróbuj pomyśleć o tym jak o regularnym zestawie szpilki, które zostały zwinięte. Gra jest rozgrywana na siatce 3x6 lub 3x8, a maksymalna wygrana w szczelinie wynosi 2900 razy. Avatars: Gateway Guardians to średnio wariancja z 96.3% RTP - nieco powyżej średniej liczby w porównaniu do standardu branżowego.

Avatars: Gateway Guardians Darmowe Gry Online Controls

Mimo że układ awatarów: Gateway Guardians jest nietradycyjny, kontrola działa w podobny sposób jak inne bardziej współczesne gry Yggdrasil. Na pulpicie spin, maksymalne przyciski BET i autoplay są na dole ekranu pod kołem. Wzdłuż tej dolnej trzeciej będziesz mógł również zobaczyć wartość i równowagę monety oraz puste pudełko, które pokaże ci kwotę wygraną na spin.

Podobnie jak w przypadku większości gier Yggdrasil, możesz wprowadzić warunki zatrzymania podczas gry w awatarach: Gateway Guardians. Aby to zrobić, musisz wybrać koło COG w lewym dolnym rogu ekranu. Oczywiście możesz również wyciszić grę, jeśli nie chcesz słuchać dźwięków - ale nie polecilibyśmy tego, aby uzyskać "pełne doświadczenie". Avatars: Gateway Guardians jest w pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych i jest dostępny zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, a także możesz odtwarzać je zarówno na PC, jak i Mac.

Awatary: Bonus Gateway Guardians, darmowe spiny i funkcje

Avatars: Gateway Guardians ma dwa główne bonus i bezpłatne obroty:

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wyjaśniona funkcja gorących punktów

Sekcja Hot Spot w grze podstawowej jest oznaczona białym blaskiem w środku trzech gór. Jeśli wygrasz w sekcji Hot Spot, otrzymasz liczbę mnożnikową, która zaczyna się od 1x i może wzrosnąć do 20x.

Avatars: Gateway Guardians Wolne spiny

Jeśli wylądujesz 3 bezpłatne symbole spinsów w dowolnym miejscu na automatach, otrzymasz 10 bezpłatnych spinów na kole, które mają więcej sekcji (3x8) w porównaniu do gry podstawowej (3x6). Dodatkowe gorące punkty na Where Spins Wheel są przyznawane w zależności od tego, ile bezpłatnych symboli spinów wylądowało w oryginalnym gorącym miejscu podczas gry podstawowej. Od 2 za darmo obrotów gorących punktów, jeśli nie lądujesz żadnych symboli w podstawowej grze w grze w grę, aż 8 gorących punktów, pokrywające całe koło, jeśli uda ci się wprowadzić wszystkie 3 symbole do gorącego miejsca dla spustu.

Avatars: Gateway Guardians Max Win, RTP i zmienność

Yggdrasil opublikował kilka podstawowych informacji o awatarach: Gateway Guardians przed jego wydaniem. Wiemy, że automat będzie miał RTP 96.3% i będzie średniej wariancji, przyznając regularne zwycięstwa o regularnych wartościach. Domyślna maksymalna wygrana wyniesie 2900x, co oznacza, że gracze mogą wygrać aż 580 000, w zależności od tego, jak mają szczęście.

Avatars: Gateway Guardians Werdykt i podobne automaty online

Avatars: Gateway Guardians to kolejny mistyczny i wspaniały automat dzięki uprzejmości Fantastic Minds w Yggdrasil. Motyw gry jest niezwykły, urzekający i bardzo dobrze pasuje do okrągłego układu. Będąc średniej wariancji, Avatars: Gateway Guardians zapewnią graczom zrównoważone i satysfakcjonujące doświadczenie. Gracze powinni spodziewać się, że ich wygrane przychodzą rzadziej niż szczeliny o niższej wariancji, ale w większych ilościach.

Jeśli nie grałeś w okrągłe miejsce przed awatarami: Gateway Guardians to świetne miejsce na rozpoczęcie i bardzo zalecamy sprawdzenie go w jednym z naszych zalecanych stron kasynowych teraz.

Jeśli lubisz Gateway Guardians i chcesz wypróbować podobne szczeliny, to dlaczego nie spróbować jednej z następujących czynności:

  • Lost Island Slot od Netent
  • Slot Renegades przez NextGen
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Pearl
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds!
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame of Fortune
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki