Aztec Power graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, Aztec, Meksyk

Aztec Power Darmowe Gry Online Review

Aztec Power Slot Maszyna to gra 5 kołowrotka, 3 rzędowa, którą można korzystać na wszystkich urządzeniach, w tym urządzenia komputerowe, wszystkie urządzenia mobilne i tablety. Oszałamiające wizualizacje 3D oferują wgląd w bogate i luksusowe życie tantiem Aztec. Obejmuje maksymalnie 25 linii płacowych i wspaniałych symboli azteckich królów, piór, złota, nakrycia głowy i klejnotów. Novomatic obejmował różne funkcje, takie jak dzikie, rozproszenia i gra hazardowa. Oferuje również do 20 darmowych spinów i unikalną funkcję linii zasilającej. Kontynuuj czytanie, aby odkryć, co czeka Cię w automatach azteckich.

Jak skonfigurować gniazdo online Aztec Power Online

Zapewniaj, że automat do gniazda zasilający Aztec można skonfigurować w kilku łatwych krokach. Nie zajmie ci dużo czasu, aby zorientować się na układ i projekt. Składa się z 5 kołowrotka, 3 rzędu z oszałamiającymi symbolami 3D o wysokiej rozdzielczości. Te piękne symbole Azteków mają moc nagradzania cię do 100 000 razy w swoim pakiecie. To ogromna nagroda i na szczęście masz do 25 różnych linii płacowych, aby położyć swój udział. Możesz także zwiększyć swoje szanse na wygraną wysokie wypłaty, umieszczając maksymalny zakład 400 monet. Jeśli jednak grasz z ograniczonym bankrollem, możesz wybrać zakład z zaledwie 2 monet na spin.

Jeśli chcesz zobaczyć wartość każdego unikalnego symbolu, po prostu otwórz wypłatę. Aby to zrobić, kliknij kartę niebieskiego "Paytable" na dole ekranu. Gdy będziesz gotowy wybrać liczbę linii wypłat, użyj karty "Linie", aby odpowiednio się dostosować. Następnie będziesz chciał wybrać kwotę zakładu. Użyj zakładki "BET/LINE", aby wybrać wybraną kwotę zakładu. Naciśnij przycisk "Rozpocznij", gdy będziesz gotowy uwolnić moc tych potężnych kołowrotków. Możesz wyjść z gry lub dostosować głośność za pomocą elementów sterujących u góry ekranu. Zobaczysz także zieloną zakładkę "autooduplay" po lewej stronie kołowrotków. Ta karta aktywuje funkcję autoodplay, w której można wybrać automatyczne spiny. Możesz wybrać do 100 spin.

Istnieje również opcja "hazard", co prowadzi nas do kolejnej ekscytującej funkcji Aztec Power Glot. Dzięki tej grze masz wybór, aby zachować lub grać nagrody po udanym spinku. Jeśli zdecydujesz się na ryzyko i poczujesz się na hazardu swoich nagród, kliknij kartę "Gamble" po wygraniu. Może to być ryzyko, ale oferuje szansę pomnożenia nagród przez do 5x. Wszystkie zasilanie, nagrody i wysokiej jakości wizualizacje są dostępne w Aztec Power Mobile Game. Jeśli lubisz gry mobilne, możesz grać w grę w dowolnym z najlepszych kasyn online. Nie ma znaczenia, jakie masz urządzenie, ponieważ gniazdo zasilające Aztec będzie działać na wszystkich urządzeniach, w tym na Androida, iOS, Windows i Tablet Urządzenia.

Funkcje zasilania Aztec i darmowe spiny

Ta starożytna kraina ma wszelkiego rodzaju cenne skarby i ukryte bogactwa czekające na odkrycie szczęśliwych graczy. Aztekowi ludzie szukają graczy z możliwością ustawiania pasujących symboli w wygranych kombinacjach 3 lub więcej. To wtedy zaczynają rozdawać swoje bogate i hojne nagrody. Oszałamiające symbole 3D obejmują ikony kart do gry, azteckie królowie, starożytne świątynie, sztylety i pierzaste nakrycia głowy. Istnieje wyjątkowa niespodzianka, która pomoże Ci wygrać udział w 100 000 razy na swoim pakiecie. Aztec Power by Novomatic zawiera dziki symbol i symbol rozproszenia.

Chociaż nie oferuje żadnych własnych wypłat, dziki symbol może pomóc w stworzeniu więcej wygranych. Zrobi to, zastępując inne symbole w grze, tworząc więcej zwycięskich linii. Jedynym symbolem, którego nie może wymienić, jest symbol rozproszenia reprezentowany przez Idola Aztec. Rozproszony idol Aztec może wywołać rundę bonusową oferującą do 20 darmowych spinów. Musisz wylądować 3 lub więcej rozproszonych bożków w dowolnym miejscu na rolkach, aby aktywować rundę bonusową. Aztec Power zawiera unikalną funkcję o nazwie Funkcja linii zasilającej. Ta funkcja dotyczy tylko Reel 1 i oferuje mnożnik, który gromadzi się z każdym obrotem. Ma moc pomnażania nagród przez imponujące 21x. Możesz także wybrać ryzyko i grać nagrodami po każdym udanym spinku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Aztec Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Jeśli jesteś fanem automatów o tematyce starożytnej, będziesz chciał sprawdzić tę grę średniej wariancji. Aztec Power by Novomatic ma RTP 95.25% i szczyci się imponującą wysokiej jakości grafiką 3D. Poznaj bogatą kulturę starożytnych ludzi Azteków i odkryj ukrytą nagrodę tajnego skarbu. Ta gra może przekazać potężne nagrody, które sięgają do Wszechmocnego 100 000 razy na Twoim pakiecie.

Nasz ostateczny werdykt i więcej gier azteckich

Nawet jeśli grałeś mnóstwo automatów o tematyce Aztety. Jest to gra średniej wariancji, która oferuje do 100 000 razy Twój udział i do 25 różnych linii wypłat, aby to się stało. Jeśli. Zawiera ekscytujące funkcje, takie jak rozproszenia i dziczy oraz szansa na wygranie do 20 darmowych spinów. Game Gamble i unikalna funkcja linii energetycznej oferują solidne mnożniki, które pomogą Ci wygrać duże wypłaty. Prosty układ i prosta rozgrywka pozwalają wszystkim graczom doświadczyć dreszczyku emocji Aztec Power Machine.

Jeśli jesteś fanem gier Aztec, możesz również sprawdzić automat Aztec Treasure. Oferuje ogromne 900 000 monet i różnych ekscytujących funkcji. Lub, jeśli szukasz czegoś innego, możesz sprawdzić miejsce Royal Treasures. Królewskie skarby obejmują rozproszone pałace, dzikie korony, mnożniki i nagrodę 900 000 monety. W każdym z naszych zalecanych kasyn online znajdziesz wszystkie te novomatyczne gry. Sprawdź naszą listę.

Who Wants To Be A Millionaire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Alexandria
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni