Back To Venus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
86 760 USD.00
Motyw:
Fantasy, kosmici, dżungla, science fiction

Powrót do Venus Darmowe Gry Online Review

Powrót do Wenus nie odbiera dokładnie miejsca, w którym wszystko skończyło się w oryginalnym wydaniu, chociaż układ 5-z-rela będzie wyglądał znajomo dla tych, którzy grali Pochodzi z Wenus! Fabuła jest łatwa do naśladowania i znajduje odzwierciedlenie w wysoko płatnych symboli, takich jak Famer, Rakiet i Flytrap Venus. Z lepkimi symbolami, dzikimi i rozproszonymi, istnieje wiele okazji do zwiększenia wygranych. Minimalny zakład to 0.2, a maksymalny zakład wynosi 20.0, z potencjałem do wygrania do 4338 razy Twój udział.

Jak zagrać w automat online

Jak się spodziewaliśmy, Betsoft zapewnił, że ta nowa wersja jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi, tabletów i smartfonami - w tym iOS i Androidem - i bez względu na to, na jakim urządzeniu wybierzesz w Wenus, wrażenia użytkownika jest solidne.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, różni się to bardzo Pochodzi z Wenus! Ale nie byłaby to nowa gra, gdyby była zbyt podobna do oryginału, prawda?? Nie ma wątpliwości, że jest to ogromna aktualizacja oryginału, z wyższymi RTP i nowoczesnymi funkcjami, których nie można znaleźć w automatach, które mają kilka lat.

Celem gry jest osiągnięcie odniesienia w poszukiwaniu powrotu do Wenus, a na drodze do osiągnięcia tego jesteś traktowany do wielu funkcji, które utrzymają pokład bankrolla, co jest korzyść z średniej zmienności. Regularne Royals jako niskie opłacające symbole to dobry sposób na pozostanie w grze.

Dostęp do wypłaty znajduje się za ikoną "I" do dolnej lewej, gdzie znajdziesz pełny podział symboli i linii wypłat.

Powrót do funkcji Wenus i darmowych spin

Druga szansa Betsoft w Back to Venus naprawdę wprowadza grę i zwiększa przyjemność użytkownika. Ten 5-z-z-typowy automat ma 3 rzędy i 20 sposobów na zdobycie zwycięskiej kombinacji, a zwycięstwa wzrosły do 300 razy w grze podstawowej, choć funkcje pozwalają na wzrost do 43338 razy w jednym spinu.

Jedną z najlepszych cech gry jest to, że dziki staje się lepki i zamyka na miejscu dla dwóch spinów, zwiększając szanse na wygraną. Istnieje również bardziej losowe cechy, takie jak kwitnienie, kłujący lepki i ponowne spin.

Fani bezpłatnych spinów nie będą rozczarowani, ponieważ jest to jeden z remisów gry. Kiedy wylądujesz co najmniej 3 symbole rozproszenia w dowolnym miejscu na kołowrotkach. Jeśli potrafisz zarządzać 4 symbolami rozproszenia, multiplier Wilds są aktywowane w celu zwiększenia pojemności wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powrót do maksymalnej wygranej Venus, RTP i zmienności

Średnia zmienność nie spodoba się wszystkim, ale oferuje użytkownikom dobrą szansę na pozostanie w grze, a losowe funkcje będą dostępne w danym momencie, im dłużej jesteś w grze, tym lepiej.

Nikt nie może argumentować, że 97.07% to solidny RTP, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty Betsoft tutaj. Jest to nieprogresywny gniazdo wideo z jackpotem, ale na podstawie maksymalnego dodatku (20.0) Jackpot wynosi 86 760, co zadowoliłoby każdego, kto nie jest wysokim rolkiem.

Powrót do werdyktu Venus i podobnych automatów online

Jak zawsze w przypadku nowych wydań gry w automatach, istnieją wady i pozytywne, ale wszystko zależy od rodzaju gracza. Z naszego doświadczenia wynika, że aktywacja wolnych obrotów jest trochę trudna do zdobycia, jest to upadek, który składa się z innych obszarów, szczególnie unikalne cechy.

Większość graczy jest niski. Jeśli jednak jesteś wysokim wałkiem, możesz szukać gdzie indziej, korzystając z naszej listy rekomendacji kasyn online.

97.07% RTP będzie pasować do wszystkich rodzajów graczy, a szansa na rundy bonusowe będzie również odpowiadać każdemu, nawet tym, którzy nie są zainteresowani grą prawdziwymi pieniędzmi. Lepkie mnożniki i ponowne spiny są zawsze miłym włączeniem i zdecydowanie nadrabiają inne niedobory.

W porównaniu z oryginalną grą istnieje znaczna poprawa grafiki, która bez wątpienia poprawia wrażenia użytkownika. Fabuła jest dziwaczna, a jeśli tego rodzaju rzeczy jest dla ciebie ważne, możesz chcieć rzucić się Pochodzi z Wenus! Przed zaangażowaniem się w kontynuację.

Powiązani partnerzy kasyna

Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Creepy Castle
RTP:
95.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Basketball Star on Fire
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki