Balloonies graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Balloonie online przegląd automatów

Zwierzęta balonowe z kreskówek to wyjątkowy temat balonu online od IGT. Ta niezwykła przesłanka okazała się bardzo udanym hazardem dla firmy, a nawet uruchomili kontynuację gry, a Farm Balloonies jest teraz dostępny w wielu najlepszych kasynach online.

Jednak nie tylko urocze, kolorowe symbole, które sprawiły, że baloniaki są tak hitem, ponieważ ten automat ma kilka świetnych funkcji bonusowych zaprojektowanych do napompowania twojego bankrolla podczas gry podczas gry. Symbole, które unoszą się od dołu do górnej części kołowrotków i pękają, gdy stają się częścią zwycięskiej kombinacji, umożliwiając nowe symbole wypełnienie przestrzeni, wolne spiny, dziki symbol i mnożniki wygrane to tylko niektóre z smakołyków czekających na Ciebie.

Jest to maszyna do gniazda o niskiej wolności, więc możesz spodziewać się częstych wygranych, chociaż średnia wartość może być na niskim poziomie. Powiedziawszy to, Balloonie wciąż ma nagrody do 1000 razy, że kwota postawiona za linię, a nawet więcej, gdy pojawia się specjalna funkcja mnożnika.

Jest dostępny w niektórych starannie wybranych kasynach online i mobilnych, które korzystają z oprogramowania IGT, umożliwiając zabawę na komputerach stacjonarnych, iPhone'ach, iPadach i smartfonach lub tabletach z Androidem. Spójrz na jedną z najlepszych miejsc na automatach online i zobacz, jak baloniaki wznoszą się ponad wiele innych gier automatycznych.

Balloonies Slot Controls i konfiguracja gry

Wszystkie 20 linii płacowych jest aktywnych, pozostawiając tylko decyzję o tym. Opcje wahają się od 0.01, dla 0.20 całkowitej stawki, do 100.00, który daje wysokie rolki ogromny potencjalny zakład 2000.00 na spin.

Jest to gra dla wszystkich bankrollów, w której proste plus i minus przyciski dostosowują poziom zakładów, aby odpowiadały. Inne przyciski aktywują do 50 automatycznych obrotów i możesz wybrać, czy słuchać ścieżki dźwiękowej w stylu kreskówki. Bardzo nam się podobało, więc zostawiłem to.

Wygrane są obliczane jako mnożenie zakładu na linię, a w grach podstawowych będziesz potrzebować trzech lub więcej dopasowanych symboli na linii, aby zdobyć nagrodę. Przydatna wypłata, dostęp z małego przycisku na dole ekranu gry, ma pełne szczegóły na temat tego, co zapłaci każda kombinacja, a także, jak działa nietypowa funkcja pływających bębnów i jakie bonusy można uruchomić.

IGT ma niezrównane doświadczenie w rozwoju automatów i ich gamy gier mobilnych, takich jak balloonie ustawiają poprzeczkę dla innych. Gniazdo działa świetnie na każdym urządzeniu, a ostra grafika wygląda równie dobrze na mniejszych ekranach urządzeń Apple i Android, jak na komputerach stacjonarnych.

Rozgrywka i funkcje bonusowe Balloonies

Ustawione na widokowych kołowrotkach, na jasnoniebieskim niebo, wszystkie symbole wyglądają jak rzeźby balonowe, z ikonami Q, K i wysokiej karty, płacąc mniejsze nagrody i żyrafa, słonia i małpa zwracają wyższe nagrody. Niebieski balon to najlepiej płatny symbol, a ta postać jest warta 50x, 150x i 1000x palika linii, gdy wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach w Payline.

Za każdym razem, gdy wylądujesz zwycięską kombinacją, symbole, które wymyśliły zwycięstwo, popłyną, a nowe unoszą się, aby wypełnić puste przestrzenie. Może to z łatwością prowadzić do nowych wygranych i tych symboli znów pop, a pływające bębny są kontynuowane, aż nie zostaną wylądowane już wygrane.

Kluczowy czerwony balon to dziki symbol, który może działać jak inni do uzupełnienia linii, chociaż nie zastąpi to symboli bonusu lub gwiazd. Bonus symbol lądujący na rolkach 1, 2 i 3 zabierze Cię na nowy ekran, na którym ustawione są 3 kolorowe balony. Zakaz dowolnego z nich, aby ujawnić szereg darmowych spinów, które następnie się rozegną, z maksymalnie 12 dostępnymi.

Najbardziej niezwykłą cechą jest mnożnik gwiazdy. Każdy symbol gwiazdy widziany na kołowrotkach po spinu przyzna nagrodę 2x, 3x lub 5x. Jeśli widać więcej niż jedną gwiazdę, wartości są mnożone razem, co może prowadzić do ogromnych wypłat. Może pojawić się w obrotach podstawowych, podczas funkcji pływających rolki i w grach darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Wniosek

To świetna gra na wiele różnych sposobów, bez prawdziwych wad, aby rozbić twoją bańkę. Zabawny styl kreskówki może nie spodobać się wszystkim, ale wszyscy gracze będą cieszyć się potencjalnym zwycięstwami, które pochodzą z wielu funkcji. Pływające rowery będą zwykle najczęściej widoczne, ale darmowe obroty, symbole gwiazd i dzikie substancje pomogą ci zdobyć więcej nagród.

Szeroki zakres BET oznacza, że wszyscy znajdą udział, który pasuje, chociaż gracze, którzy chcą gry z dużą ilością funkcji, bez stylu kreskówek, mogą sprawdzić innych w zakresie IGT, takich jak Harley Davidson Freedom Tour.

Ta gra dotyczy motocykli i uchyla rozgrywkę z dzikimi, losowymi dodatkowymi dzikimi i mapą, którą przekraczasz, aby otworzyć jeszcze więcej funkcji. Należą do nich Rundy Nagrody, Build A Bike, która płaci mnożnik, bezpłatne obroty i nagrody pieniężne do 1000 razy w stosunku.

Spójrz na wszystkie IGT online i mobilne zbiór miejsc w dowolnym z najlepszych kasyn online, które mają ich zakres. Te strony powitają Cię z funduszami bonusowymi, bezpłatnymi spinami na wybranych grach i innych smakołykach, więc dlaczego nie sprawdzić?

Powiązani partnerzy kasyna

Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni